Popüler Konu LenaG ile MasterFit

6 EYLÜL- CUMA

Açkarna ; semizotu ananaslı smoothie türk kahve ve 1 litre su

Kahvaltı : 12.45
20240906_124242.jpg

4zeytin
2 dilim çavdar küçük
Rezene kimyon çayı

Akşam : 16.00
5 fırın köfte
Firın patates 3 jülyen(yağsız)

22.00
Zencefilli tarçınlı maden suyu

2.5 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hallederiz Hallederiz LenaG LenaG
.

Bugün çok yemek canım istemedi.
Kahvaltı Öğle Yemeği Bir Arada 15.00
1 şeftali, 1 nektari, 1muz, 1tk bal salata gibi yapıp yedim(bir saatte zor yedim fazla geldi, dura dura yedim.)
Akşam Yemeği 19.30
Marul +maydanoz + havuç + salatalık + 4yk yoğurt + 3 yk yeşil mercimek +2 yk nohut(nohutla mercimek az zeytinyağında çevirdim, toz biberle birlikte) nane de ekledim -(yarısını yedim fazla geldi bu da) yarısı da yarın sabah ya da öğlen yerim.
2lt su az içtim bugün içemedim canım hiç istemedi. Zencefilli limonlu maden suyu içtim bir de.
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

Hayırli olsun cnm güzel gelisme
Neler var menü de cnm ?
Canım aralıklı oruç ile gidiyorum dedi. Ama ekmek sıfır o dikkatimi çekti. Ne kadar uyabilirim onu da bilmiyorum. Ama bugün zorlanmadım. İnşallah bu şekilde devam ederim.

Gerçekten helal olsun canım şu yazdıkların takdir edilesi şeyler boynundaki sargı beziyle şu ameliyat lı halinle tebrik ediyorum seni dikişlerim şiş diyorsun yapma canına yazık haklısın ama sınıfım tertemiz diyorsun nasıl mutluluk verici bir duygu herşeye para bulurlar sağolsun veliler de yardımcı olmuş ama daha yeni ameliyatlısın böyle taktire şayan bir Öğretmene yazmadan geçemedim dikişlerine de mikrop kaptırma lütfen..
Okullar başlayıncada buraları unutma :KK36: :KK200:
Çocukları görünce unutuyorum canım. Müdür bey sınıfa geldikçe uyardı durdu. Bugün kitaplarımı müdür ve yardımcımız taşıdı. Sıralara yerleştirdik. Panomu hazırladım astılar sagolsunlar. Pazar günü okula geçip balonları sisirecegiz. Alt girişe de organizasyon şirketinden gelecekler. Müdür bey sizin geldiğiniz saate denk getirelim . Sizde bir görün. Bir fikir verirsiniz dedi. O şekilde anlaştık çıktık okuldan ama çok yorulmusum.

Canım benim bence bi sure ara verince dinle bakalım kendine eger ki az da olsa şikayet ler devam ederse detaylı yaptır derim biliyorum kolay değil ne zamandır uğraşıyorsun bıkkınlık geldi insalahh dedikleri gibidir de duzene girer

İyi gene vicdanlı veli de varmış da gelmiş yardıma gercekten su anda öğretmen olarak program plan yapacağına temizlik yapması ve de ameliyatlı biri olarak rapor alıp oturacagina helalll olsun
Umarım sadece kendi sınıfını temizliyorsun demi komple okul değil çünkü o kadar şaşırtıcı ki her şey beklerim
Daha şimdiye kadar doğum izinleri harici raporum sistemde yok canım . Vicdanen rahat edemiyorum . Huzursuz oluyorum kardeşim rapor alır sürekli ona bile rahatsız oluyorum. Haaa doktor demedi mi rapor yazayım. Hele bir gidem okula zorlanirsam gelirim alırım raporu dedim kaçtım . Bugün de samimi olduğum arkadaşın sınıfını ayarlamasını yardımcı oldum. Ama çok zorlamadim. Diğer öğretmenler kendileri hallettiler.

Günaydın 😍
Bugün son gün yarın evim evim güzel evim 😍
Bu hafta boyunca sağolsun kızlar etiketlendi beni ♥️
Sonradan görme olarak nerenin nesi meşhur dedilerse oraya damladim 😅🫣
Ben herşeyi yerken dönüp size aaa bu olmamış demek olmadı kusura bakmayın.
Bugün fırsat bulursam tartı yaparım. Evime cumartesi gece varirim çünkü. Pazar sabahı yol ödemi olur pazartesi sendromu salı sallanır derken liste uzar gider 😅 🫣
Özledim sizi ♥️
Gerçek dünyadan kaçmak için aralamış bir boyut kapısı gibi ♥️
Son gününüzü güzel değerlendirin 😍 görüşürüz 😘
Gel gel. Bakalım sonuç ne.l?
Sağol canım 🙏 çocuk yok evet ama 21 yıllık evliyim ❤️

Afiyet olsun güzel menü de akşam nirdeeee ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım yeşillik yok menüde bu sana kabızlık yapabilir ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Afiyet olsun çok az yemişsin akşam da sadece çorba içmişsin bişicik olmaz ❤️

Afiyet olsun dengesiz olmuş protein yok ama misafir olunca böyle şeyler oluyor ❤️

Ellerine sağlık ❤️

Ohh miss ellerinize sağlık ❤️ bugün nasıl dikişler dinlen azıcık ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ama akşam olmamış yanına salata yiyeydin keşke ❤️

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun ❤️

Günaydın ❤️ güzel olmuş afiyet olsun adımlar da süper 🧿

İnşallah 🙏

Günaydııınnn seni buralarda görmeyi özledik ❤️😘
Yara hemen hemen kapandı ama iç kısım belli daha iyilesmemis.

Ya heryere o kadar gereksiz eleman aliniyorken, küçücük çocuklarımızın gittiği okullara temizlik personeli alınmıyor, öncelik olarak oraya alınsa keşke, emeğinize sağlık umarım güzel bir dönem olur
Aynen canım. Herkes boş boş oturuyor kurumlarda. Ama iş olunca yapmam deyip kenara çekiliyorlar. Bugün okulda da dedim. Hiç doktor girip odasını ya da ameliyathaneyi temizliyor mu? Ya da hakim savcı veya avukat adliyeye el atıyor mu çabuk temizlensin. Veya polis Vileda alıp paspas atıyor mu? Yok. Ama biz herşeyi yapıyoruz.

Menümü de resimli atayım yarın tatil devrilip yatayım. Bir sürü yeşillik aldık dolaba atacağım ayakta duracak halim kalmadı.
Kahvaltı saat 11.00
Akşam 19.30 da
Az once de maden suyu içtim
Adım sayım 8200
Yarın cihaza gireceğim . Suyu artirmam lazım
En fazla içmiş olsam 2 litreyi belki de bulmamistir.
LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• IMG_20240906_234605.jpg
    IMG_20240906_234605.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20240906_234538.jpg
    IMG_20240906_234538.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2024-09-07-00-04-52-781_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-09-07-00-04-52-781_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 17
Kilo bildirimimi yapayım ben de
Evde misafir var. Kızım okula başladı ben seminerlere oğluma bakıcı geliyor
Her yere koştur evi derle topla yemek yap vs. Spora hiç vaktim kalmıyor açıkçası
Gece çocukları uyuturken yanlarında sızıp kalıyorum. Spor yapabilsem daha hızlı kilo veririm aslında. Neyse yapacak bir şey yok
Geçen cmt:69
Bugün:68.3
Fark:700 g

Eklentiler

• IMG_2016.jpeg
    IMG_2016.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 18
Menümü de resimli atayım yarın tatil devrilip yatayım. Bir sürü yeşillik aldık dolaba atacağım ayakta duracak halim kalmadı.
Kahvaltı saat 11.00
Akşam 19.30 da
Adım sayım 8200
Mthn83 Mthn83
Cnm sadece Sabah akşam mi arada öğün yok mu?
Sanki kabızlığa iyi gelir gibi sabah kahvaltısı
Kolay gelsin yeni hafta canım yat dinlen biraz vitesi düşürsen iyi olur caninada yazık.

Kahvaltı saat 11.00
Akşam 19.30 da
Adım sayım 8200
Mthn83 Mthn83
Keten tohumunu çektin mi canım direk mi koydun
Günaydın ayrıca 😍
Valla dün kaldığım yerde 75 çıktı bugün 76. Ama mens geldi bu hafta nasıl olur bilmiyorum. Gelirsem hazırlıkta kalırım

Cnm sadece Sabah akşam mi arada öğün yok mu?
Sanki kabızlığa iyi gelir gibi sabah kahvaltısı
Kolay gelsin yeni hafta canım yat dinlen biraz vitesi düşürsen iyi olur caninada yazık.
Arada kesinlikle kati gıda yok dedi. Gerçi okulda oluyorum pek de açlık aklıma gelmez. Bağırsaklar için ayrıca bir destek daha verdi. Magnezyumum düşükmus ona ayrıca . Zaten.kalsiyum ile d vitaminini günlük alıyorsun dedi. İnşallah uyarım canım. Bugün gittim okula alışveriş yaptım kahvaltılık malzeme aldım bıraktım dolaba.

X