Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle mi diyorsun canım. Ya 2 haftadır takıldım. Salıdan cumartesiye kadar biraz veriyorum hop ertesi hafta tekrar alıyorum. Şimdiden bu kadar kısınca böyle takıldım ilerde nasıl olacak ki onu düşünüyorum o zaman daha çok takılırım gibime geliyor
Dediğim gibi gruptan ayrılma yoksa bu kadar da dikkat edemessin bence 1 an da eksi goreceksin zaten kiyafetlerden hissetmissin bence yağ azalıp kas yaptın sen

Güvenmezmiyim kaptanım güvendiğim için 4 ayda 23 kilo gitti başlangıç günü
1 Mayıs ama sanki yavaşladı gibi netcem ben şimdi daha yolum çook uzun hep birlikte inşallah 🤗
110 kg ile mi başladın maşallah sana cakii🌸
Önüme ışık tuttun biliyorsun bende 106.8 ile basaldim düz hesap 107 diyelim banada nasip olur inşallah Senin gibi güzel kiloları vermek

110 kg ile mi başladın maşallah sana cakii🌸
Önüme ışık tuttun biliyorsun bende 106.8 ile basaldim düz hesap 107 diyelim banada nasip olur inşallah Senin gibi güzel kiloları vermek
Evet canım tam 110 kg. ile 1 Mayısta başladım müsait olduğun zaman istersen iki üç ay önceki mesajlarıma bakabilirsin sürecin nasıl olduğu açısından ve 4. aydayım 23 kilo gitti birde üzerine tiroid lerim çalışmıyor hipotroid hastasıyım 15 yıldır her sabah aç karnına hapım var 100 mg. lik 🤗

İyiyimm canımm senin nasılsın :KK200:tatildeyim ara ara bakıyorum mesajlara burada tartilmadim da hiç açıkçası.. belki bir iki almışımdır. Arada deniz arada yürüyüş yapıyorum. Seninde yoğun geçiyordur sanırım okul zamanında geldi Allah kolaylık versin tüm işlerinde bacikomm senin günler nasıl neler yapıyorsun? 🩵

Aynen canım. Birşey yapmak lazım ama ne
Geçen hafta yapıcaktım başlamadım yarın sabah kalkınca cuma akşamına kadar sadece çorba ve domates, salatalık mı yesem acaba evet çokta doğru değil ama 3 günlük şaşırtmaca yapıyım diyorum geçen haftada tek başıma olunca bi bismillah deyip başlayamadım 🥺

Bende sen gibiyim her hafta hazırlığa geçeyim diyorum ama o zaman daha mı salariz sankii benimde vücut kitledi kendini sporu arttirtikca sisiyorum ama burdan bizi atmadiklari sürece hazırlığa gecme

🥰😀

Bulursaniz banada haber verin çaktırmadan söyleyin emiiiii
Ah sende ne var ki canım inşallah bende tekrardan görebilirim 6lı rakamları 🥺

Geçen hafta yapıcaktım başlamadım yarın sabah kalkınca cuma akşamına kadar sadece çorba ve domates, salatalık mı yesem acaba evet çokta doğru değil ama 3 günlük şaşırtmaca yapıyım diyorum geçen haftada tek başıma olunca bi bismillah deyip başlayamadım 🥺
Bende genelde cacık iyi geliyor. Acaba yarın akşam öğünü olarak cacık mı tüketeyim. Üstüne kuru nane ve biraz pul biber

Evet canım tam 110 kg. ile 1 Mayısta başladım müsait olduğun zaman istersen iki üç ay önceki mesajlarıma bakabilirsin sürecin nasıl olduğu açısından ve 4. aydayım 23 kilo gitti birde üzerine tiroid lerim çalışmıyor hipotroid hastasıyım 15 yıldır her sabah aç karnına hapım var 100 mg. lik 🤗
Bunlara ragmennnn maşallah maşallah hemen bakmak istiyorum 🌸

X