Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vaay tebrik ederim canım :KK200:

Başlangıcın hayırlı olsun canım :KK200:

Gideceğim sabah 8 de genel mr la başlıyor tetkiklerim :dua:

Günaydıııın hayırlı sabahlar :KK200:

Canım bir hata yok takıldımı takılıyor ama sen buna takılma yeter ki tam da böyle zamanlarda olmuyor denilip bırakılıyor biz yanındayız bırakmayacaksın asılacaksın 78.90 ı bir gör bak nasıl aşağı hızla gidecek :KK60:

Canım regl yakınken dugusal olarak çalkantılı oluyoruz eşinle de o yüzden tartışıyorsundur anlat durumu ona böyle zamanlarda alttan almaları lazım ayda birkaç gün olacak böyle :KK60:

Ödem çalışmaları :KK55:

Tabii ki yarayacak gidecek bu kilolar :rapci:

Kııız ne güzel eriyosunnnn :halay:

Evet biraz sıkınca hemencecik gider :KK200:
Eriyorum valla llenam 🫠🫠 son 1.6 kg 9lu rakamlara inmeme
Merhaba 🌸
Geçen cumartesi: 95.5
Bugün : 94.6
Fark :-900gr
Ooooo maşallah maşallah ✨❣️

1000149165.jpg

Kahvaltimmm💕💕💕
LenaG LenaG Jou Jou Tutku44 Tutku44

8z
Günaydın kızlar. Hastaneden biraz önce döndüm, bu saate kadar suyu bile yudumla içtim ve biraz önce kilo bildirimimi yaptım.

Sevgili kırmızı takım;
Jou Jou
Mina45 Mina45
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
@sibel_84
G Goklerce
@Bravequeen
@leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
@malahit
@Makaron23
@Ellssa

Hafta sonu kaçamakları da bittiyse kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şöyle bir baktım, güzel kilo veren arkadaşlar var. Eksik bildirimleri vakti dolmadan paylaşalım emi 🥰
KAptanımm ben 100 gram almışım ama yarına kadar bu gramı veririmm sıkintı yok🤣🤣
CUmartesi ; 74.2
Bugün : 74.3
Artı 100 gram 😜😜
Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Kızlar günaydın valla bu hafta doğru düzgün hiç bir işimi yapamadım dün akşam da alıntıları yapıp benim için erken bir saatte uyumuşum ama bugün daha iyiyim sadece çok baş ağrısı yapıyor gözüm hep yastığımda :KK14:

Dün akşam hatırlatma bildirimi de yapacaktım yapamadım. Kilo bildirimleri baya eksik çıkarsa benden ötürü :olamaz:
Canım tansiyon düşüklüğü acayip ağrı ve bulantı yapıyor, inan toparlamak zaman alıyor biraz...sen çabucak toparla da eksikler önemli değil

Canım bir hata yok takıldımı takılıyor ama sen buna takılma yeter ki tam da böyle zamanlarda olmuyor denilip bırakılıyor biz yanındayız bırakmayacaksın asılacaksın 78.90 ı bir gör bak nasıl aşağı hızla gidecek :KK60:

Canım regl yakınken dugusal olarak çalkantılı oluyoruz eşinle de o yüzden tartışıyorsundur anlat durumu ona böyle zamanlarda alttan almaları lazım ayda birkaç gün olacak böyle :KK60:

Hahaa kaptanım gülesim geldi bir an, benim eşimin de aybaşısı tutuyor benimle birlikte sorsanız aynı belirtileri gösteriyor 😂 Bir gerginlik bir asabilik😂

Günaydın kızlar. Hastaneden biraz önce döndüm, bu saate kadar suyu bile yudumla içtim ve biraz önce kilo bildirimimi yaptım.

Sevgili kırmızı takım;
Jou Jou
Mina45 Mina45
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
@sibel_84
G Goklerce
@Bravequeen
@leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
@malahit
@Makaron23
@Ellssa

Hafta sonu kaçamakları da bittiyse kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şöyle bir baktım, güzel kilo veren arkadaşlar var. Eksik bildirimleri vakti dolmadan paylaşalım emi 🥰
Ben eğitimdeyim canım. Sabah tartıldım yazmayı unuttum
Sabitim:69

Afiyet olsun ekmeklerin gramı önemli 25 gr ise 2 tane ok 4 biraz fazla kaçmış :KK200:
8z

KAptanımm ben 100 gram almışım ama yarına kadar bu gramı veririmm sıkintı yok🤣🤣
CUmartesi ; 74.2
Bugün : 74.3
Artı 100 gram 😜😜
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Amaaann 100 gr ne kız bişi değil gider ooo :rapci:
Hayatımın en anlamlı 200 gramını vermişimdir.
31 Ağustos Cumartesi : 70.10
03 Eylül Salı: 69.90
Fark - 200 gr 🎯🤌🥳🥳🥳🎉🎇
60 ları ucundan bile görmek çok iyi geldi. 🥰 Darısı 65 lere🎯
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG
Tebrik ederim canım yeni lige atlamışsın :halay:

Teşekkür ederim kaptanım 🥰

X