Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Adetime bir hafta kaldı o yüzden büyük ihtimalle kaptanım, halsiz hissediyorum kendimi, hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden bıraksalar bütün gün yatar uyurum ne yemek ne başka bir şey. Oğlan olmasa kalkmayacağım ama işte evlat olunca yine bir yerden destek bulup kalkmaya çalışıyorum. Pes etme lüksü yok biz annelerin 😔 Eşimle de tartışıp duruyoruz nazar mı değdi naptı anlamadım 🤔
Ben de sık sık yaşıyorum, yaklaşık 1 aydır kendimi yatağa, koltuğa bırakıyorum 😔

Hayırlı sabahlar kızlar 🥰🥰🥰
Günaydın ablacim💕
Adetime bir hafta kaldı o yüzden büyük ihtimalle kaptanım, halsiz hissediyorum kendimi, hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden bıraksalar bütün gün yatar uyurum ne yemek ne başka bir şey. Oğlan olmasa kalkmayacağım ama işte evlat olunca yine bir yerden destek bulup kalkmaya çalışıyorum. Pes etme lüksü yok biz annelerin 😔 Eşimle de tartışıp duruyoruz nazar mı değdi naptı anlamadım 🤔
😑 bu ara bizde öyleyiz takma kafana

1000149161.jpg
günaydınn
Cumartesi : 102.3
Salı : 101.6
Fark: -700
LenaG LenaG Jou Jou Tutku44 Tutku44

LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Geçen cumartesi 79.20
Bu gün 79.40
Fark +200
Ya ben nerde hata yapıyorum.
Yeme şeklimi değiştirdim
Sabahları 1 saat spora çıktım
Akşam üstü spora çıkıyorum. Daha önce 15/16 bin yaparken şimdilerde 20 bin üstü adım yapıyorum ama niye artıya geçiyorum son 2 haftadadır 79 ve üstünde takılı kaldım🤕☹️

LenaG LenaG canım haftaya hazırlığa geçeyim diyorum. Bari takımı olumsuz etkilemeyeyim
Canim en son 80 lerdeydin izne ayrildigimda
Masallah 70 lere inmissin :KK9: :KK9:

Canim en son 80 lerdeydin izne ayrildigimda
Masallah 70 lere inmissin :KK9: :KK9:
Ya canımsın😘🤗hoş geldin nasılsın😃
2 haftadır 79 da takıldım🫣
Direnç kiloyu bir kırsam çok iyi olacak😃en son herhalde 5/6 yıl önce 79 kilolardaydım
Sonra üst üste hamilelik doğum emzirme derken 95 kg kadar çıktım🫣😱
İlk hedefim 78
Sonrası için 68 veya 65 gibi düşünüyorum🤲🤗

Ya canımsın😘🤗hoş geldin nasılsın😃
2 haftadır 79 da takıldım🫣
Direnç kiloyu bir kırsam çok iyi olacak😃en son herhalde 5/6 yıl önce 79 kilolardaydım
Sonra üst üste hamilelik doğum emzirme derken 95 kg kadar çıktım🫣😱
İlk hedefim 78
Sonrası için 68 veya 65 gibi düşünüyorum🤲🤗
HOsbuldum canim iyyim sukur sen nasilsin
16 kg gittmis buyuk basari canim
Insallah 65 side goreceksin
Yolu yarilamissin bile

Cumartesi 67.65
Bugün 66.70
-950 Gr
Vaay tebrik ederim canım :KK200:
Bismillah ☺ Simdi markete diyet ekmek almaya gidiyim de kahvalti edeyim
Eki Görüntüle 3474148
Başlangıcın hayırlı olsun canım :KK200:
Canım benim uykulu uykulu gözlerle okumuşum yarın goturucem diyince ben carsamba diye düşündüm yanlış yazdım ne yaptın götürdün mü minigi ne durumdasınız

Teşekkür ederim canım

İnsalah daha da iyi olacaksın yarın gidiyorsun demi doktoruna
Gideceğim sabah 8 de genel mr la başlıyor tetkiklerim :dua:
Hayırlı sabahlar kızlar 🥰🥰🥰
Günaydıııın hayırlı sabahlar :KK200:
Geçen cumartesi 79.20
Bu gün 79.40
Fark +200
Ya ben nerde hata yapıyorum.
Yeme şeklimi değiştirdim
Sabahları 1 saat spora çıktım
Akşam üstü spora çıkıyorum. Daha önce 15/16 bin yaparken şimdilerde 20 bin üstü adım yapıyorum ama niye artıya geçiyorum son 2 haftadadır 79 ve üstünde takılı kaldım🤕☹️

LenaG LenaG canım haftaya hazırlığa geçeyim diyorum. Bari takımı olumsuz etkilemeyeyim
Canım bir hata yok takıldımı takılıyor ama sen buna takılma yeter ki tam da böyle zamanlarda olmuyor denilip bırakılıyor biz yanındayız bırakmayacaksın asılacaksın 78.90 ı bir gör bak nasıl aşağı hızla gidecek :KK60:
Canım regl yakınken dugusal olarak çalkantılı oluyoruz eşinle de o yüzden tartışıyorsundur anlat durumu ona böyle zamanlarda alttan almaları lazım ayda birkaç gün olacak böyle :KK60:
Cumartesi 79.900
Bugün 80.200
Fark+300 gr
Çok ödemli uyandım, artık çok daha dikkatli olmalıyım

Ödem çalışmaları :KK55:
Pazar günü katıldım sanırım
Pazar 77.7
Salı 77.4
Fark -300
LenaG LenaG
Gece yarısı yemeklerini kesince işe yarıcak galiba diyet😍
Tabii ki yarayacak gidecek bu kilolar :rapci:
Eki Görüntüle 3474175 günaydınn
Cumartesi : 102.3
Salı : 101.6
Fark: -700
LenaG LenaG Jou Jou Tutku44 Tutku44
Kııız ne güzel eriyosunnnn :halay:
En son 75.8 dim galiaba
Cok sukur fazla almamisim
Hadi bismillah
Baslangic 77.3
Evet biraz sıkınca hemencecik gider :KK200:

HOsbuldum canim iyyim sukur sen nasilsin
16 kg gittmis buyuk basari canim
Insallah 65 side goreceksin
Yolu yarilamissin bile
Çok şükür canım iyiyim.
Okullar açıldı yolda gidip geliyorum.
Benim uyanık koca spor niyetine okul yolunu bana mesken etti😂

Evet canım çok şükür 16 kg gitti🤗

Amin amin inşallah hep birlikte sağlıklı sıhhatli şekilde hedeflere ulaşırız 🤗🤲

Vaay tebrik ederim canım :KK200:

Başlangıcın hayırlı olsun canım :KK200:

Gideceğim sabah 8 de genel mr la başlıyor tetkiklerim :dua:

Günaydıııın hayırlı sabahlar :KK200:

Canım bir hata yok takıldımı takılıyor ama sen buna takılma yeter ki tam da böyle zamanlarda olmuyor denilip bırakılıyor biz yanındayız bırakmayacaksın asılacaksın 78.90 ı bir gör bak nasıl aşağı hızla gidecek :KK60:

Canım regl yakınken dugusal olarak çalkantılı oluyoruz eşinle de o yüzden tartışıyorsundur anlat durumu ona böyle zamanlarda alttan almaları lazım ayda birkaç gün olacak böyle :KK60:

Ödem çalışmaları :KK55:

Tabii ki yarayacak gidecek bu kilolar :rapci:

Kııız ne güzel eriyosunnnn :halay:

Evet biraz sıkınca hemencecik gider :KK200:
Ay inşallah canım ya. Zaten bazen tam pes edeceğim burası sayesinde daha güçlü devam ediyorum🥰

İnşallah canım doktor kontrollerin herşey istediğin gibi geçer hiç bir sorun çıkmaz çarçabuk toparlanırsın😘🥰

X