Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın arkadaşlar.

Çok güzel bir gün olsun inşallah.
Günaydın nur cum sana da güzel günler olsun ❤️
Herkese günaydın. Güzel bir hafta olur inşallah
Günaydın canım ❤️
Ooo maşallah 🧿 günaydın canım ❤️
Günooo lotus cum ❤️
Günaydın kızlarrrr. Biz bugün okullu oluyoruz 🥳 Yeni başlayacak herkese kolaylıklar diliyorum. Rabbim bütün çocuklarımıza zihin açıklığı versin. Başta sağlıkla, mutlulukla, sıkılmadan bunalmadan geçirecekleri güzel bir eğitim öğretim yılı olsun. Salgın hastalıklar dilleniyor, gözüm biraz korkuyor, Allahım hepsini kötü insanlardan, hastalıktan, kazadan beladan korusun 🙏 Sabah veli bilgilendirme toplantısı var, öğleden sonra karılırım aranıza 😘
Günaydın kaptan yeni okul yılınız hayırlı olsun ❤️
Günaydın
Hayırlı sabahlar 🥰🥰🥰
Günaydııınnn ❤️
Günaydın kızlar ben çok kilo almışım biraz toparlayıp geleyim buraya haftaya olur mu 😇
Tamam canım ❤️
Günaydın kaptanicem bu gün nasılsın 💚
Günaydın canım fena değilim çok şükür 🙏

Günaydın kızlaaarrr ❤️

Bugün iyi kalktım spor yapmak istedim hava kapalı keyfim yerinde ama kardiyoloji tekrar görüp müdahale etmeden yapmayın dediler. Oturdum çay içiyorum yağmur yağıyor çok güzel ❤️
Hepinizi öpüyorum güzel bir gün geçirin 🙏

Günaydın nur cum sana da güzel günler olsun ❤️

Günaydın canım ❤️

Ooo maşallah 🧿 günaydın canım ❤️

Günooo lotus cum ❤️

Günaydın kaptan yeni okul yılınız hayırlı olsun ❤️

Günaydııınnn ❤️

Tamam canım ❤️

Günaydın canım fena değilim çok şükür 🙏
Çok şükür kaptanım daha da iyi olacaksın inşallah 🙏

Fena değilim canım teşekkür ederim 😘
Canım İnşallah daha iyi olacaksın😘
Benim bir tanıdık 2 yıl önce durup dururken kafada bulanık mide bulantısı başının gövdeye ağır gelmesi gibi şikayetleri olmuştu. Burda kaç doktora gitti ikna olmadı Türkiye'de kaç doktora gitti en son kansızlık vitamin eksikliği ve strese bağlı çıkmıştı. Şimdi bile en ufak bir sıkıntı oldu mu direk kafası bulanıklaşıyor ağır geliyor gözü hep uykulu oluyor. Hatta o baya kilo verdi hiç birşey yiyemiyordu. Tabi şimdi verdiğini yiyerek geri aldı🫣

Günaydın kızlaaarrr ❤️

Bugün iyi kalktım spor yapmak istedim hava kapalı keyfim yerinde ama kardiyoloji tekrar görüp müdahale etmeden yapmayın dediler. Oturdum çay içiyorum yağmur yağıyor çok güzel ❤️
Hepinizi öpüyorum güzel bir gün geçirin 🙏
Okurken gülümsediğimi fark ettim ❤afiyet olsun kaptaniçem yok iki gündür soğuk soğuktu buralar eksikliğin çok belli etti :KK60: ayrıca hava kapalı karanlık hele birde yağmur yağıyorsa üstüne birde kış geliyorsa benden mutlusu yok :KK73:

Çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım gayet güzel ❤️

Ooo geri dönmüşsün abla çok güzel menü ❤️

Gayet ideal menü afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun normalde hem tarhana hem 2 dilim ekmek fazla canım ama emzirme vaziyetlerinde durum farklı tabi ❤️

Afiyet olsun kahvaltıdaki patates kızartması olmasa ne iyi olurmuş ❤️

Afiyet olsun ne var ki menünde ne güzel menü ❤️ bir tek hem ekmek hem patates gerek yok

Afiyet olsun Allah kabuk etsin canım küçük de olsa 5-6 yeterlidir ❤️

Afiyet olsun çorba fazla gelmiş zaten ekmek yemişsin çorba da ekmek yerine geçiyor ya ❤️

Afiyet olsun akşam karbonhidrat fazla kaçmış gibi patates,bulgur,yayla çorbası ❤️

Afiyet olsun ❤️
haklısın kaptanım hafta ici degil diye yedim 😶‍🌫️

Tutku44 Tutku44 kaptanim siteye girmeye cslusiyorum ama bu aralar onemli sinavlara hazirlaniyorum ilki cuma gunu biraz yogunum yine de menulerimi aksatmadan yazmaya calisacam ama cok aktif olamayabilirim diyet devam ediyor onda sorun yok sadece miktarlari azaltamiyorum 1000 kaloriye dusursem daha iyi olacak ama yapamiyorum🙄
tamm canım Allah kolaylık versin kacamak yapmamaya calis 🤗

01 Eylûl Pazar

Kahvslti 11:00
Soganli kiyma kavurmasi (2 dilim ekmek vitrne kadar ysklasik 4 5 kasik olmustur)
2 dilim ekmek
4 yesil zeytin
1 tatli kadigi tahin pekmez

Ara 16:40
1 kupa kahve
Dut kurusu (sayi bilmiyorum cay tabagi kadar)
10 tane findik
19:30 Aksam
7 8 kasik kuru fasulye
4 kasik pilav
1 bardak meyve suyu (100 kslori az sekerli light)
2 litre su
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG
afiyet olsun canım

Hastanede işlerim var. Bebelere kan tahlili yaptıracam tedbir amaçlı.
Okulda işlerim var hala bitmedi üç gündür gidiyorum :KK43:
Çarşı pazarda işlerim var bir türlü çıkıp halledemedim.
Evde işlerim var çünkü ev dandini dastana kıvamında :KK14:

Bu kız kaça bölünsün :KK64:
anaların her zaman ki hali
herseyi ama herseyi biz düsünüyoruz
onceden planlıyoruz yoksa hic bir sey yolunda gitmez

allah kolaylık versin canımm

1000148746.jpg
kahvaltım efenim
Jou Jou Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG

X