Popüler Konu LenaG ile MasterFit

28 AĞUSTOS
1 fincan karışık ödem çayı
1 büyük bardak sütlü hindiba kahve
1 domates yarım salatalık
3-4 zeytin
Beyaz peynir
Yarım tandır ekmeği(lavaş)
ARA
türk kahvesi
3-4 kaju çiğ badem
ÖĞLE
çorba
Salata
Az pilav
Günün sulu yemeği (3-4 kaşık yk)
AKŞAM
yememeliyim
Y yosunlupapatya LenaG

10.30: 1 haşlanmış yumurta
4 dilim sucuk + 3 yk menemen
1 dilim tbe

16.15: 100g tavuk+ bir tabak kabak yemeği
3 yk yoğurt

19.00: 3 kare bitter + 1 elma + 2 dilim karpuz

600 ip

2 lt su
LenaG
Afiyet olsun canım sucuk yerine başka birşey daha masumu belki hindi füme falan
Afiyet olsun kaptanım çok güzel menü
Süper menüler afiyet olsun
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun gündüzde bir sorun yok akşam makarna accuk kaçmış
Baldan tatlısıyla keyifli vakitler geçirin
Afiyet olsun çok güzel görünüyor
Hepimizin canı midede atıyor canım yoksa burda ne yapalım
Afiyet olsun akşamki porsiyon biraz kaçmış
Afiyet olsun jouuuu güzel görünüyor
Burada feciii bir yağmur var dolulu gök gürültülü amennn yarebbimm tamm benim havalarımm evde olsam kahvemi alır elime geçer tv başına üstüne bir battaniyee salep de olabilir mmmm
Ay ben buraya gelene kadar soğuk,kapalı kasvetli hava seven tek benim sanıyordum öyle olmadığına sevindim. İple çekiyorum sonbaharı,kışı bir an önce gelsin
Havalar bozdu resmen ya
Bozsun bir daha düzelmesin (yani benim için hava şu an bozuk kış gelince düzeliyor)

Bir salata yersin mis gibi olur akşam

dimi ama yaa yeterince terledik ve ben güneşle hep kavga ettim dışarıya her çıkmamda piştim diye şimdi yumuş yumuş patiklerimi giyer renkli renki boğazlı kazaklarımı giyer herşeyi yapabilirimmm

dimi ama yaa yeterince terledik ve ben güneşle hep kavga ettim dışarıya her çıkmamda piştim diye şimdi yumuş yumuş patiklerimi giyer renkli renki boğazlı kazaklarımı giyer herşeyi yapabilirimmm
Ay ben kalın mus çoraplarımı,mini eteklerimi ve diz altı çizmelerimi özledim

Kaptaniçeemm dünden beri bekliyore menü yorumunu sen beni unutmak

takımlara girmeyi henüz düşünmüyorum canım, dün kötü bozdum. Öyle durumlarda kendime çok kızıyorum, bir tarafta insanlar açlıktan ölüyor, sen tıkınıyorsun diye, daha çok yeme isteği geliyor
Yiyorum, yedikten sonra utanıyorum, unutuyorum, yine yiyorum

Çookk doydum kaptanımmm

Emziriyorsun canım nasıl dayanacaksın
Dayandığım oluyor kuzumm ama dayanamadımmı erken ediyorum tabii çok şükür herşey olması gerektiği gibi gidiyor emzirerekte kalori yakmış oluyorum daha çabuk bu fırsatı kaçırmamak en iyisi
Öyle yapayım kahve içince tutuyor beni zaten.
Birde bu düzen okul acılınca da işime yarayacak öğle arasında kahvaltımı yapacam güzel olacak inş.
Ayyyevett yürüyüşte busefer daha duzenli olur senin için seneye kkadarr 60 olsam iyi yada 58 kilo sonra istedigim kadar 60şa kadar yemek yemek kardeşimin düğunu var fit gorümce olmam şart herkesin gozü hep bende

Benim de eltimin kızının nişanı var kasım da inş o zamana ideal kiloya düşecem sonrası koruma

Bende kaç gündür üşendim az önce yapıyım dedim mutfağa gittim geldim yine üşendim yarın derhal bende yapıyorum vee birlikte cumartesi gününe kadar kabak çorbası içelim mi sabah akşam ne dersin
Kuzum bende bir liste var ona göre gidiyorum evet 2 gün en az tuketmem gerekiyor zatende sonraki günlere bakmam lazım bence muhakkak yap ama yanına 1 öğünde et vermiş diyetisyen veya salata

Kuzum bende bir liste var ona göre gidiyorum evet 2 gün en az tuketmem gerekiyor zatende sonraki günlere bakmam lazım bence muhakkak yap ama yanına 1 öğünde et vermiş diyetisyen veya salata
O zaman cumartesi tartısına kadar yapıyım birde gidip yanına tavuk göğsü alıyım yanında da bolca domates salatalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…