Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağlam ödem çayı tarifi bilen varmı şuan reglim ama yinede azda olsa işe yarar bişey bilen?
1 kabuk tarcin 10 kurutulmuş kiraz sapı karanfil varsa 1_2 kakule demle iç bolca su tuketerek tavsiye değildir benim diyetisyenim bana vermişti ödem için ama içindeki maddeler bakıp tansiyon vs durumlarinizi bilemiyorum kontrol edip ona göre tuketirsiniz.Bende ise yaramıştı herkesin bünyesi farklıdir. Tansiyon problemi olanlara uygun değildir.

1 kabuk tarcin 10 kurutulmuş kiraz sapı karanfil varsa 1_2 kakule demle iç bolca su tuketerek tavsiye değildir benim diyetisyenim bana vermişti ödem için ama içindeki maddeler bakıp tansiyon vs durumlarinizi bilemiyorum kontrol edip ona göre tuketirsiniz.Bende ise yaramıştı herkesin bünyesi farklıdir.
Teşekkürler 🙏🏻

1724842793994.png

Afiyet olsun canım sucuk yerine başka birşey daha masumu belki hindi füme falan ❤️

Afiyet olsun kaptanım çok güzel menü ❤️

Süper menüler afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun gündüzde bir sorun yok akşam makarna accuk kaçmış 🤭
Baldan tatlısıyla keyifli vakitler geçirin ❤️

Afiyet olsun çok güzel görünüyor ❤️

Hepimizin canı midede atıyor canım yoksa burda ne yapalım 🙈

Afiyet olsun akşamki porsiyon biraz kaçmış ❤️

Afiyet olsun jouuuu güzel görünüyor ❤️

Ay ben buraya gelene kadar soğuk,kapalı kasvetli hava seven tek benim sanıyordum öyle olmadığına sevindim. İple çekiyorum sonbaharı,kışı bir an önce gelsin 🙏

Bozsun bir daha düzelmesin (yani benim için hava şu an bozuk kış gelince düzeliyor)
Kaptanımm şu sıralar misafir ağırlama sıklığımız arttı ben de onlarla kahvaltıya oturunca kendi menümü hazırlayamıyorum yoksa ben yulaf yumurta lordan devam 😅😅
Dengesiz kahvaltılar bir iki gün daha devam edecek:|

Selam hanımlar menümü yazmak istedim akşamı planladım

Sabah 10:00
3 kaşık menemen 1 dilim ekmek 1 dilim peynir 1 tatlı kaşığı bal

Ara
Kahve 5-6 kuru dut 1 parça çikolata

15:00
1 büyük kase yeşil mercimekli salata

18:00 ( planladığım )
1 bulgurlu biber dolması 1 kase yoğurt

Dukan biramı içiyorum gün içerisinde

Ve kapanış

Tutku44 Tutku44 ben cuma günü tartı göndersem olur mu kaptanım cumartesi evde olmayacağım bende merak ediyorum tartıyı 🥶

Afiyet olsun canım sucuk yerine başka birşey daha masumu belki hindi füme falan ❤️

Afiyet olsun kaptanım çok güzel menü ❤️

Süper menüler afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun gündüzde bir sorun yok akşam makarna accuk kaçmış 🤭
Baldan tatlısıyla keyifli vakitler geçirin ❤️

Afiyet olsun çok güzel görünüyor ❤️

Hepimizin canı midede atıyor canım yoksa burda ne yapalım 🙈

Afiyet olsun akşamki porsiyon biraz kaçmış ❤️

Afiyet olsun jouuuu güzel görünüyor ❤️

Ay ben buraya gelene kadar soğuk,kapalı kasvetli hava seven tek benim sanıyordum öyle olmadığına sevindim. İple çekiyorum sonbaharı,kışı bir an önce gelsin 🙏

Bozsun bir daha düzelmesin (yani benim için hava şu an bozuk kış gelince düzeliyor)
Teşekkür ediyorum cnm🥰

İyi Akşamlar Kızlar

27.08.2024 Salı
10:30 2yumurta, 1kabak, 1biber, 1yk.yoğurt ve 2yk.yulaf ezmesinden oluşan tost arasına 28gr.kaşar peyniri, yanında salatalık, biber, 8zeytin, 35gr.lor peyniri, 14gr.daha kaşar ve 2 parça şarküteri ürünü, çokca şekersiz çay

Elma sirkeli su
18:30 Akşam yemeği
8 yk. haşlanmış taze fasulye üzerine iyice süzülmüş 160gr.konserve balık, yanında bolca salatalık, domates, acur, acı biber

Şimdi büyük kupa, şekersiz sade filtre kahve

3.5 litre su
Spora gelince ispatım yok ispat edemiyorum çünkü eve geleli 1saat olduu kendimi unuturdum telefonumu unutmazdım ama maalesef evde unutmuşum bu yüzden adımlarımı ispat edemeyeceğim 😖🥴 ortalama 6,7 bin civarı
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Gecede dukan birası içicem 🐥
Pardon canım bir sürü alıntı yapmıştım arada kaynamış :KK35: Afiyet olsun da taze fasulye üzeri konserve balık mıı hmmm biraz tuhaf geldi tadı nasıl dı ?
Sağlam ödem çayı tarifi bilen varmı şuan reglim ama yinede azda olsa işe yarar bişey bilen?
Benim bildiğim regl ödemine tek çare kiraz sapı çayı :KK200:
Merhabalar kızlar 😍 ben geldim dün ama öldüm yorgunluktan, bu sabah tartildim 72.4 çıktım en son giderken 71.8 idim yanlış hatırlamıyorsam 😍❤️ aşırı mutluyum çok kilo almamisim 😍😍😍 eğer LenaG LenaG kaptanım için de uygunsa cumartesi listeye girmek isterim ❤️😍
Hoşgeldin canım tabii ki at foto c.tesi listeye girersin :KK200:
Selam hanımlar menümü yazmak istedim akşamı planladım

Sabah 10:00
3 kaşık menemen 1 dilim ekmek 1 dilim peynir 1 tatlı kaşığı bal

Ara
Kahve 5-6 kuru dut 1 parça çikolata

15:00
1 büyük kase yeşil mercimekli salata

18:00 ( planladığım )
1 bulgurlu biber dolması 1 kase yoğurt

Dukan biramı içiyorum gün içerisinde

Ve kapanış

Tutku44 Tutku44 ben cuma günü tartı göndersem olur mu kaptanım cumartesi evde olmayacağım bende merak ediyorum tartıyı 🥶
Afiyet olsun plan güzel :KK200:

Not: Cuma sabahı tartı fotosu bekliyorum :KK39:

Pardon canım bir sürü alıntı yapmıştım arada kaynamış :KK35: Afiyet olsun da taze fasulye üzeri konserve balık mıı hmmm biraz tuhaf geldi tadı nasıl dı ?

Benim bildiğim regl ödemine tek çare kiraz sapı çayı :KK200:

Hoşgeldin canım tabii ki at foto c.tesi listeye girersin :KK200:

Afiyet olsun plan güzel :KK200:

Not: Cuma sabahı tartı fotosu bekliyorum :KK39:
Ayyyy 🙈 kaptaniçeeem öyle deyince kontrol ettim taze fasulye yazmışııımm 🙄
O haşlanmış kuru fasulye ydi ama tadı güzeldi ❤

LenaG LenaG 28 Ağustos menü

Saat 8 1 büyük bardak su

Kahvaltı 12:30 1,5 haş. Yumurta 2,3 dilim domates 1 dilim süz. Peynir biraz dereotu maydanoz 2 dilim ekmek

Ara Türk kahvesi 6,7 tane fındık içi

Ara 3 yk yoğurt içine yarım şeftali yarım yeşil elma chia tohumu 1 tane ceviz

Akşam 18:30 1 kabak 1 kapya biber 1 yk zeytinyağı ile soteledim üzerine yumurta biraz kaşar 1 tane orta boy domates (hepsini bitiremedim bunun)

Su şuana kadar 2 litre 🩷

X