Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🌸🍀🪷🌿28 Agustos Salı Menü ve Spor🌿🪷🍀🌸
🌸8.30
1 adet kuru kayısı
🌸10.30
2 tane yumurtali avokadolu salata, 3 dilim ekmek,3 siyah zeytin, 1 lokma bal, 1 siyah cay
🌸12.30
1 fincan turk kahvesi
🌸 15.00
2 yk etli turlu, 6 yk yogurtlu semizotu
🌸18.00
5 yk etli turlu, 3 yk bulgur,4 tane kavun
🌸21.00 yarım elma kakaolu

adım 2050
Hastalığımin 1.günü karnım agriyor spor yapamadım malesef
su 2lt

LenaG LenaG

Sitare55 Sitare55 :KK68:
bilgeyogii bilgeyogii :KK68:
nabersiniz kızlar🩵

pazartesi menulerinizi ve sporlarinızı bulamadımmmm :KK11::KK11::KK11:

firsat bulamamıs olabilirsiniz şimdi atin gari :KK24:

bende dun gece atamadım şimdi yazdım :KK69:
Aaa kaptanim hemen atıyorum 2 günün menülerini
26 Ağustos pazartesi
Sabah
Filtre kahve
1 avuç ceviz

Öğle
1 yumurta haşlama
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
2 bardak çay

Akşam
Tavuklu sebze salatası
3 litre su
Spor: yok

27 agustos salı
Sabah
2 yumurtalı sade omlet
1 dilim mercimek ekmek
5 yeşil zeytin
1 dilim peynir

Öğle
2 bardak yeşil cay
1 adet zuber

Akşam
1 tabak bamya yemeği
1 büyük kase salata
1 dilim mercimek ekmek
Spor : 7000 adım

kaptanlarim Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Herkese İyi geceler kızlar 💕💕💕

ikindi vakti hastalandım kızlar ve canımm aşırı neden tatlı istiyor anladımm:skandal:
allahım dolaptaki cikilotalalar neden bitmiyorlar bitirin artık ev ahalisiii ey ev ahalisi :kızgın::kızgın:

ne yesem ki:KK51:
gideyim salatalık yiyeyim :KK53:
neyin ustune kakao doksem ki :KK61:
elmaya yakısır mi tarcın olur ama kakao istiyorum :KK61:
Tarçınlı elma da güzel fikir olmuş canım yarın da gundüz vaktı 10 veya 14 gr gibi bitter yiyebilirsin kahveyle :rolleyes:
1 tane grissini kaç gr? Bugün yedim aşırı merak ettim. Pakette de yazmıyor. Bu arada menüne 😍😍 böyle baktım
Kalın grissiniler 25 gr canım
Benim yediklerim ince olanlardandı mutfak tartısında tarttım 6 tanesi falan 22 23 gr oldu. Tesekkur ederim canım 🤗
En masumu meyve yine. Bu saatte olmasa bitter çikolata bir karecik ye derdim ama saat çok geç. 😂😂 evde hiç tatlı yokmuş gibi davran aaa bitmiş falan de 😂😇😇 Ben de regl olunca hamurişine koşuyorum. Tatlı insanı değilim ya
Bende ya direkt canım ekmek falan cekiyor veya makarna yarım paket falan yesem beni ancak kesiyor :olamaz:

Kabak çorbasi yaptım canım yarın kabaktan detoks çorbasıyla devam inşallah 😊
Bende kaç gündür üşendim az önce yapıyım dedim mutfağa gittim geldim yine üşendim yarın derhal bende yapıyorum vee birlikte cumartesi gününe kadar kabak çorbası içelim mi sabah akşam ne dersin 🤗

27.08.2024 menüm
Sabah 10:00
Türk kahvesi
3 tane çavdarlı karabuğdaylı grissini

Öğle 12:00
1 çorba kase domates çorbası (Çorba çok şişirip rahatsız etti beni. Acıkmazsam yarım kase içicem bundan sonra.)

Ara 15:00
1 küçük yeşil elma

Akşam 18:00
2-3 yemek kaşığı taze fasulye
4 yemek kaşığı çoban salata

2 lt su
8100 adım

Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Canım senin menün ne kaaa az 😅 tek göze batanlar grissiniler onu da genelde diyetiayenler 2 adet veriyor. Diğer yedipin seyler tadına bakmalık gibi olmuş 🥰

27 Ağustos menü
07.30 1 bardak sirkeli ve chiali su
09.30 2 fincan kahve,3 hurma
10.30 2 dilim peynir ile yeşil salata, 2 dilim tb ekmek, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 3 incik, söğüş salata, 1 maden suyu
16.30 1 salatalık 1 wasa 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 8 kaşık zeytinyağlı kabak yemeği, 1 kase semizotu cacığı, 1 dilim tb ekmek, sadece 1 kaşık makarna 🙂
21.00 1 bardak kefir, 1 galeta
3 litre su 30 dk yürüyüş
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 Mthn83 Mthn83

🌸🍀🪷🌿28 Agustos Salı Menü ve Spor🌿🪷🍀🌸
🌸8.30
1 adet kuru kayısı
🌸10.30
2 tane yumurtali avokadolu salata, 3 dilim ekmek,3 siyah zeytin, 1 lokma bal, 1 siyah cay
🌸12.30
1 fincan turk kahvesi
🌸 15.00
2 yk etli turlu, 6 yk yogurtlu semizotu
🌸18.00
5 yk etli turlu, 3 yk bulgur,4 tane kavun
🌸21.00 yarım elma kakaolu

adım 2050
Hastalığımin 1.günü karnım agriyor spor yapamadım malesef
su 2lt

LenaG LenaG
Afiyet olsun kaptanm 🌼

Benimkiler de uyumuşken ben de spor yapam azıcık :spor:
Güncelleme yapıyorum.
2×30 sn plank(30sn bir yaptım, her şey bittikten sonra bir 30 sn daha yaptım) + 30 mekik + 31 dk eliptik bisiklet (20-28 km/h arası - 11 km yol) + 10 dk da bölgesel hareket
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

Eklentiler

• IMG20240828011235.jpg
    IMG20240828011235.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG20240828011224.jpg
    IMG20240828011224.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240828011221.jpg
    IMG20240828011221.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 9
Vira bismillah
Menü yazmaya başlıyorum nihayet. Cmt girdim gruplara ama alışmadık popoda kıyafet durmaz misali bi türlü menü yazamadım😬

Bugün tüm gün bağ evindeydik

Aralıklarla 1.5 kıymalı pide, baya mevsim salatası,2 bardak kola 1 kase çekirdek yedim. Saatler tam belli değil. Dediğim gibi bütün gün oradaydık ve acıktıkça yedik

Bugün spora da başlamayı düşünüyorum inşallah bakalım
Planım 30 dk Eliptic
Yaparsam yazarım. Hoşgörün apır sapır yazmamı cidden adaptasyon sorunu yaşıyorum düzelecek inşallah😬

LenaG LenaG
Tutku44 Tutku44
Güncelleme
30 dk Eliptic
30 dk bölgesel
4 saat ev temizliği
Yarım saat de düşük tempolu yürüyüş
Saatimi takmayı unuttum

İyigeceler akşam halsizlik çöktü uyuyup kalmışım şimdi de uykumu almış uyandım zaten erken kalkacaktim torunum okul açılmadan denize gidelim dedi hazırlık yapacağım
Şaheser menümü yazayım
Sabah
Ilık sirkeli su
Filtre kahve
Saat 11
Çeyrek simit
6 zeytin peynir salatalık 2 ceviz
Ogle
Kahve komşu ıslak kek getirdi 2 çatal aldım
Akşam 19.00
1 kase çorba
1 tabak kıymalı makarna
Bi Saat sonra çay ile 8 adet fıstık
Yediklerim fazla idi biliyorum çünkü çok göbek cok şişti rahatsız oldum ama hala aklım mutfakta idi
Su 4 litre
Spor 8.bin adım yürüyüş
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 Mthn83 Mthn83

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım 😘
Teşekkür ediyorum cnm bnm🌸🌸
📣📢🔊🔉📣🔊

Sevgili mavi takımım :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
Pazar ve pazartesi güzel menuler ve sporlar yapıldı:spor::spor::KK6::KK6::KK9::KK9::KK9::KK9: Elinize emeginize ayaklarınıza sağlık :KK19::KK19:

bazi kaçamaklar bizi uzse de :mad::sinirli::sinirli:cumartesiye kadar toparlanacagımızı umut ediyorumm nolur biraz dikkat edelim ağzımıza giren her paketli sekerli bol karbonlu gıda bize artı getirecek kendimize bu eziyeti yapmayalim 1 2 dk zevk sadece gecip gidecek.
Eksi oldugumuzda hafifliyoruz dahada motive devam ediyoruz
:21::21::21::KK68::KK68::KK68:

Spor puanlarımızı acıkliyorum kızlar :rolleyes::rolleyes:
🔊📢📣Pazar günü Mavi takım spor birincisi

:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:@Sitare55 💐 tebrik ederim :KK36::KK9:

🔊📢📣Pazartesi günu Mavi takım spor birincisi
:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Sitare55 Sitare55 💐yine tebrik ederim 🔥🔥🔥

kilo olarak eksisini kesinlikle cumartesi gorecegimden suphem yok ❤️
Eki Görüntüle 3471774

Sitare55 Sitare55 eksi gelecek kuzum hic merak etme bu spora kesin gelecek insa :sampiyon:
Nergis 35 Nergis 35 senin o artı degil spordan dolayı🔥
Efenin_Annesi Efenin_Annesi daha cok gel canım bekliyoruz 🩵
bilgeyogii bilgeyogii kocaman opuyorum seni canım 😘😘
@Deltavealfa baklava yeseydin 68 olmustun canım cok guzel gidiyorsun o arti gidecek zaten 🤗
@Lotus1234 guzel eksi canım devamm 🔥❤️
@Ellssa spor bekliyoruz tatlımm 🤗🤗
@Makaron23 minik artı var ama cocukların hastaydi canım benimm uykusuzluktan o 🤗
60kiloyum 60kiloyum 🥺🥺
malahit malahit cok iyi gidiyorsun canim 🔥
@Hallederiz harika sporlarla daha guzel eksi gelecek cumartesi insa 🎊🥹🎊🥹
Boncuk2307 Boncuk2307 bu gayret bize 69 gosterebilir cumartesi 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥳🥳🥳🥳
bluegreeneyes bluegreeneyes hoşgeldinnn 🥳🥳🥳🩵

Salı carsamba persembe bolca spor :spor: :rolleyes::KK6::KK6::KK6::KK6::KK73::KK73::KK73: cuma dinlenicez kızlar kasların dinlenmesi lazım🩵

son 3 gün sooonnn 3 günnn belki bir sayı daha asagı ineceksin ödemlerin gidecek haydi kızlarrr
:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:
Hep burdayım kaptanimm😎😍
Nice uzun saglikli mutlu guzel yaslarin olsun canım inşallah 31.yas gununu istedigin mutlu oldugun kilonda kutlarsin🥰

Ben de gördüm fragmani sen soyledikten sonra dikkatimi çekti normalde çok uzun olduklari icin Türk dizilerini bulasik yikarken yemek yaparken izlerim yine de bazilarina hic tahammul edemezken kirli sepetini sevmistim eğlenceliydi yeni halini daha çok begsndim eskiden cnbc-e diye bir Kanal vardi desperate housewife vardi çok güzel oyle bir hava aldim bir de araya gizemli cinayet falan koyarlarsa muthis olur
Bugün onu düşündüm biliyor musun insallah sağlıklı bir şekilde olur.
27 agustos salı

Açkarna ; 1litre su - ananas surubu suyu 1bardak

Kahvaltı : 12.30
Kavrulmuş yulaf omlet 2 yumurtalı
1 salatalık
1 dilim çavdar küçük
Rezene kimyon çayı

Akşam : 19.00
5 köfte ve karışık salata
Kefir

2 saat sonra
Tarçınlı maden suyu

3 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi @Elhan LenaG LenaG
.
Kilomuda bildirmemişim sanırım ya bildireyimm hafta sonu misafirim vardı yedik ama fazla yemedim azar azar aldım tabağıma ve 200gram almışım pazartesi tartmıştım bugünde 100gram eksilmişim ama cumartesiye göre + dayım

Geçen cumartesi 75.0
Bugün 75.1
🥰🥰
Yaaaw. Sen harikasın baby🌸😎
Günaydın kızlar :KK68:enerjik ve dengeleri sasirmadigimiz kendimiz için güzel şeyler yaptığımız bir gün olsun :dua:
Ne güzel bir mesaj günayyydıiiinnnn🥰🤩🥰✨⭐

1000146045.jpg
Dün sabah kahvaltim kabak pizza idi🌸denenmeli tavsiye ederim .
Akşam yemegimide dışarıda yedim ama sağlıklı bir tabak seçtim patatesleri yemedim. Yanında da sade soda içtim.
1000146327.jpg
1000146326.jpg
benim yemeğim bu diğeri kremalı yanlış anlaşılmasın diye bunu yakından çekmişim atayım dedim içinde izgara tavuk mısır mantar acı biber mısır Meksika fasulyesi kırmızı kapya biber var salatayı yedim patatesi yemedim.
Tutku44 Tutku44
Jou Jou
LenaG LenaG

Canım senin menün ne kaaa az 😅 tek göze batanlar grissiniler onu da genelde diyetiayenler 2 adet veriyor. Diğer yedipin seyler tadına bakmalık gibi olmuş 🥰
Dün o kadar tıkandım ki. Hiçbir şey yiyecek yerim kalmıyor şu aralar. Midem küçüldü sanırım.
Benim vücut da dengesiz :bicak:Bazen önümde yemek güzelse tabakların dibini sıyırana kadar yerim. Midem tamam dur ben sus biraz daha ye derim.Ben biraz gözüm aç.:olamaz:

X