Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 Agustos Çarşamba Menum
12:00
2 yumurta ile peynirli omlet
(aslinda haslanmis yumurta yemegi çok istiyorum hem tok tutuyor hem ekmeğe gerek yok hem de kalorisi düşük ama agzima atar atmaz rengim atiyor midem bulaniyor çok degisik bir durum ya bu yuzden yumurtayi biberle ,kiymayla ,peynirle birsekilde tatlandirip yemege calisiyorum)
1 dilim ekmek
3 ceviz
Bol yesillikli tabak

Ara 15: 00
1 kupa sütlü filtre kahve (sütü çok az)
2 hurma

17:00 Aksam (Henüz yemedim)
Kucuk bir tabak kiymali harç ( sogan kiyma maydonoz)var onu ne yapacagimi dusunuyorum mecbur kalirsam 1 dilim ekmekler yerim
Su :1 litre oldu (2 yapacagim)
Saat 6 gibi yuruyuse cikacagim inşallah ben de fotoyu atarim
Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

(aslinda haslanmis yumurta yemegi çok istiyorum hem tok tutuyor hem ekmeğe gerek yok hem de kalorisi düşük ama agzima atar atmaz rengim atiyor midem bulaniyor çok degisik bir durum ya bu yuzden yumurtayi biberle ,kiymayla ,peynirle birsekilde tarlandirip yemege calisiyorum)
1 dilim ekmek
3 ceviz
Bol yesillikli tabak

Ara :KK15:00
2 hurma

Kucuk bir tabak kiymali hard var onu ne yapacagimi dusunuyorum mecbur kalirsam 1 dilim ekmekler yerim
Y yosunlupapatya LenaG LenaG M mthn

(aslinda haslanmis yumurta yemegi çok istiyorum hem tok tutuyor hem ekmeğe gerek yok hem de kalorisi düşük ama agzima atar atmaz rengim atiyor midem bulaniyor çok degisik bir durum ya bu yuzden yumurtayi biberle ,kiymayla ,peynirle birsekilde tarlandirip yemege calisiyorum)
1 dilim ekmek
3 ceviz
Bol yesillikli tabak

Ara :KK15:00
2 hurma

Kucuk bir tabak kiymali hard var onu ne yapacagimi dusunuyorum mecbur kalirsam 1 dilim ekmekler yerim
Y yosunlupapatya LenaG LenaG M mthn
Kizlar neden 15:00 yazinca öpücük emojisi cikiyor ya😅Ara ogunun saatini yazsyim dedi iki defa da duzelttim opucuk cikiyor 😅benden size gelsin o zaman😅

Hayırlı akşamlar
LenaG LenaG D Deltavealfa Mthn83 Mthn83
Öğlen 12//
Üç yemek kaşığı bulgur pilavı üstüne 4 5 parça et
Bir kase kuru cacık

Ara yeşil çay

Akşam 20.30//
(Evime geç geldim yemek de geçe kaldı annemde kalıyordum kazadan beri)
4adet köfte
Bir dilim tam buğday ekmeği

3lt su bitti
Yarım saat yürüyüş yaptım
Bugün daha toparladım birazcık şükür yarın Leslie filan devam ederim🫶🏼🌸

21 agustos çarşamba

Açkarna ; 1litre su - ananas surubu suyu

Kahvaltı : 11.30
Eki Görüntüle 3469043

Rezene kimyon çayı

Araöğün ; süt yulaf ceviz badem

Akşam
18.00
Kereviz yemeği
Bolca karışık yeşil salata

2.5 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi @Elhan LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun cnm bnm 🤩 yine harika bir gün sonu Z raporu verdin bize. Ben bugün bisey denedim cok zorlanmadim aslında ama yarın bi tartı sonucuna bakıp karar vericem devam edip etmemeye 🤭 şuan bu msji yazarken karnımın içi zil caliyorrrr🤪🤪🤪
Çok güzel menü bende yulaf unu alacağım krep yapacağım kendime canım çekti 😁
Glutene hassasiyetim var glutensiz yaptim ben ama tadı mükemmel oldu dene cnm yulaf varsa onu blendrdan gecirsende olur 3 yk

Menüm (bugun piknikteydik)
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Sabah 9.00 : yarım kupa ikisi birarada

Kahvalti 10.30 : 1 çöp sisten daha az ciger şiş
Bir kucuk salatalik

Öğle 13.00: yulaf lapasi(200 ml sut, 2 kuru kayısı, 1 tatlu kasigi sekersiz fındık ezmesi ve tarçın )

Ara 14.30: turk kahvrsi 1 ceviz 3 badem
2 kuru kayısı

Ara:1 avuc bogurtlen toplarken yedim

Aksam 16.30: izgara et ekmeksiz
bir tane koz biber
1 dilim karpuz
Ara 22.00: sütlü kahve

Su 3 litre
Spor 12.500 adim total adim 20.000

Evet canım burda yaz kış yürüyolar koşan da çok hele yaşlilar beni çok şaşirtmisti

Hahaha😅güneş batiyor gibi valla güneş doğmadan yuruyuse cikacagi aklima hic gelmedi Sitare55 Sitare55 sen sabahin nuru kslkip yollara mi dusuyosun ben yatakta sagimdan soluma dönerken üşeniyorum😅 o kizillik olsa olsa güneş batmasi olabilir dedim 😅

😍😍Ne kadar güzel bir yuruyus yolu tertemiz buyuk ağaçlarla kapli Antalya mi burasi?

Eyvah oklava çıktı meydane🤣🤣Ben zayifken de sevmezdim sporu oldum olasi hareketsizim en yavas kaplumbagalar 400 yil yasarken ordan oraya kosan en hizli çitalar 30 yil yaşiyor kaidesince az hareket prensibini sectim🤣🤣🤣🤣
Ay tabi canim sabahin nurunda yollardayım 😂
Merhaba kizlar karniyarik yaptim aksama bol yagli kizatma cinsinden yani ben yiyemem karniyarin iç harcindan kendime ayirdim aksam yemegine protein olsun diye ama bu harci ekmeksiz yiyecegim bir forma donusturmeliyim sizce 1 kisilik aksam ogunu olarak kiymali harc nasil degerlendirilir (oyle kasik kasik yiyemem midem bulsnir ekmek de aksamlari yemek istemiyorum)
Canim niye ekmek yemeyesin ki bir dilim hatta iki dilim bile yiyebilirisn ama tam bugday veya cavdar. ❤️

Günaydın 🌄☀️💙

Eklentiler

• 20240822_060837.jpg
    20240822_060837.jpg
    187,4 KB · Görüntüleme: 15
X