Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yurt diisnda misin canim? Ablam da yurt disinda diyor ki yaz kis demiyorlar hep disarda yuruyus kosu bisiklet yapiyo diyor.
Tabi canim paylaşırım her sabah yaziyotum buraua birileri de gaza gelir diye o_O
Evet canım burda yaz kış yürüyolar koşan da çok hele yaşlilar beni çok şaşirtmisti
Kız ne batışı 🥲🙈😂
Hahaha😅güneş batiyor gibi valla güneş doğmadan yuruyuse cikacagi aklima hic gelmedi Sitare55 Sitare55 sen sabahin nuru kslkip yollara mi dusuyosun ben yatakta sagimdan soluma dönerken üşeniyorum😅 o kizillik olsa olsa güneş batmasi olabilir dedim 😅
Eki Görüntüle 3468821 benim manzaradan da günaydın hedefim 13.bin adım @sitarre55
😍😍Ne kadar güzel bir yuruyus yolu tertemiz buyuk ağaçlarla kapli Antalya mi burasi?
senden de yürüyüş bekliyorum duymayayım duymayayımm takımımdakiler sporsuz olmayacakk :sinirli:
Eyvah oklava çıktı meydane🤣🤣Ben zayifken de sevmezdim sporu oldum olasi hareketsizim en yavas kaplumbagalar 400 yil yasarken ordan oraya kosan en hizli çitalar 30 yil yaşiyor kaidesince az hareket prensibini sectim🤣🤣🤣🤣

Evet canım burda yaz kış yürüyolar koşan da çok hele yaşlilar beni çok şaşirtmisti

Hahaha😅güneş batiyor gibi valla güneş doğmadan yuruyuse cikacagi aklima hic gelmedi Sitare55 Sitare55 sen sabahin nuru kslkip yollara mi dusuyosun ben yatakta sagimdan soluma dönerken üşeniyorum😅 o kizillik olsa olsa güneş batmasi olabilir dedim 😅

😍😍Ne kadar güzel bir yuruyus yolu tertemiz buyuk ağaçlarla kapli Antalya mi burasi?

Eyvah oklava çıktı meydane🤣🤣Ben zayifken de sevmezdim sporu oldum olasi hareketsizim en yavas kaplumbagalar 400 yil yasarken ordan oraya kosan en hizli çitalar 30 yil yaşiyor kaidesince az hareket prensibini sectim🤣🤣🤣🤣
Cok guzel oluyor bikere tecrube etsen🥰👌🏻

Şeker dengesizligin olmustur nergisim su iç
Salatalik havuc dogra julyen kirt kirt ye😘
Aynenn canım havuç elimde kirt lıyorum
1000057023.jpg

LenaG LenaG D Deltavealfa Mthn83 Mthn83
21 Ağustos menüm

8:00 ile 9:00 arası
3 kahve 1 avuç fındık(dün en son yediğim öğün saat 15:00 di)

10:00 ile 12:00 arası
2 biber dolması
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
Domates salatalık

Akşam yemeği 15:30 bitti
2 sarma
1 tas cacık
2 ısırık dondurma(sonradan midem bulandı pişman oldum yediğime)

Su 2 litre olur
Spor şimdilik 8.500 adım olmuş.

İyi Akşamlar Kızlar

21.08.2024 Çarşamba

Bugün tek öğün yedim bu saate kadar bir lokma birşey yemedim her sabah olduğu gibi sadece tiroid hapım ve gün boyu su okadar

17:30 Akşam yemeği
Yağsız patlıcanla 1 karnıyarık, 1.5 yk.zeytinyağla kavurduğum 1tabak domatesli biber yemeği, 1kase yoğurt,salatalık, 1büyük dilim karpuz,
4 hurma

Ananas çayı kaynattım içinede karanfil attım 500ml.gece onu içerim belki sade şekersiz filtre kahvede içebilirim.
Bromelain takviyemde 10 günlük falan kaldı her gece 22 de içiyorum. Yatarken de elma sirkeli su içerim.

Toplam su 3.5 litre
Spor yok keyfimde yok bugün hep yattım. 🥺
LenaG LenaG D Deltavealfa Mthn83 Mthn83

X