Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🌸🌷🌿20 Agustos Salı 🌿🌷🌸
🌿8.30
1 kuru kayısi
🌿10.30
1 haslanmıs zeytinyagli baharatli yumurta, marul bolca, maydonoz salatalik domates ,1 dilim ekmek, 3 zeytin , 2 dilim peynir
🌿13.00
1 seftali, 1 kuru kayisi, yarim avuc ici kayisi cekirdegi
🌿15.00
1 kase kıymalı sehriye corbası
🌿18.30
1 kase kiymalı sehriye cor. , 1 tane biber dolması, 1 jase yogurt, buyuk boy kase salata

💦 1.5 lt
🤸🏻‍♀️
20 dk eliptik*7 ....140 puan
5 dk bolgesel *10...50 puan
Toplam 190 puan🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️

1000031366.jpg
❤️❤️❤️❤️❤️
D Deltavealfa
LenaG LenaG
❤️❤️❤️❤️❤️

Afiyet olsun ❤️ inşallah nutella yememişsindir 🙏

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️ pastadan mesela 1 dilim ayırıp ödül gününde yesek ne güzel olurdu 🙈

Afiyet olsun ama her güzel eksi geldiğinde alışkanlık olmasın valla yoksa :sinirli:

Afiyet olsun gayet güzel menü ve spor ❤️

Mina cım çok güzel afiyet olsun ❤️

Kız haftanın ortasında mı söylenir c.tesi diyeydin ya 🤭 menü atmasan olur ama c.tesi tartı atmaya çalış canım ❤️
Yok kaptanim yemedim şükür size yazdigim menüye sadık kaldım ama henüz çok erken gec yatiyorum gece 2 de falan aksam yemegini 5 bucukta yedim en buyuk korkum aksam bir yeme atağı gecirmem.Cunku 2 yilda 20 kilo almamın en buyuk sebebi aksam atistirmalari abur cuburlari😭 hedefim sporu tamsmlayip aksami bitki çayı ile tamamlamak inşallah 🤲

Yok kaptanim yemedim şükür size yazdigim menüye sadık kaldım ama henüz çok erken gec yatiyorum gece 2 de falan aksam yemegini 5 bucukta yedim en buyuk korkum aksam bir yeme atağı gecirmem.Cunku 2 yilda 20 kilo almamın en buyuk sebebi aksam atistirmalari abur cuburlari😭 hedefim sporu tamsmlayip aksami bitki çayı ile tamamlamak inşallah 🤲
Merhaba canım yoğurt filan yesen :)

Afiyet olsun ❤️ inşallah nutella yememişsindir 🙏

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️ pastadan mesela 1 dilim ayırıp ödül gününde yesek ne güzel olurdu 🙈

Afiyet olsun ama her güzel eksi geldiğinde alışkanlık olmasın valla yoksa :sinirli:

Afiyet olsun gayet güzel menü ve spor ❤️

Mina cım çok güzel afiyet olsun ❤️

Kız haftanın ortasında mı söylenir c.tesi diyeydin ya 🤭 menü atmasan olur ama c.tesi tartı atmaya çalış canım ❤️
Bizmkisi plansız oldu kaptan daha dikkatli olmaya çalışırım

Menemen yaptım kavonozladim
Herkes iyidir inşallah
Bugün spor13 adım (dün 🙄😅)
Yaptım
Sabah 1 YK menemen 1 dlm ekmek salatalık yedim
Öğlen tavuk şiş 3 YK pilav domates çorbası salata
Saat 15.30 da 4 tane patatesli içli köfte (spor oncesi)
Saat 19.30 da dondurma
3 lt civarı su içtim ♥️

20 Ağustos menüm
Sabah 11 de kahvaltı
Bir dilim ekmek
Sucuklu yumurta iki lokma
Salata, bolca pastırma
5 fındık 5fistik

Öğleden sonra yeşil çay limonlu zerdeçalli
6 ya doğru
İki ciltim üzüm,bir nektarı,iki dilim armut
Akşam bir bardak kefir
LenaG LenaG
D Deltavealfa
Meyve aciktirmiyormu🙄
Ben acikiyorum yada psikolojik olarak acikacagim diye şartlandım

Sitare55 Sitare55 Y yosunlupapatya siz biraz yiyin kız öyle aç aç olmaz😂😜bu hafta yiyin haftaya verirsiniz. Hem yosunlupapatya sen niye diyetisyenini dinlemiyorsun azcuk ye gızz 😂😃
Bunu su an yürüyüşteyken okumam bile bi gulme getirdi :süslü:

Bu haftayı bitirip biraz hazırlığa geçmeyi planlıyorum. Şu ara bi içime çekildim.
Şükür can sıkıntısı yok ♥️
Ne hazırlığı acaba iki hafta once yeniden listeye girdin ya :KK4:

Bu da benim yürümeye giderken ki manzaram :KK37: Nergis 35 Nergis 35 Y yosunlupapatya
Güneşin batışi ne kadar güzel gorunmus 😍valla sitarecim sen yurudukce bsna da acayip heves geliyor ama sadece geliyor o kadar😅henuz harekete geçemedim inşallah yagmur yagmazsa yarin yuruyeyim ya .Bugun gun bitmeden spor yapacam diye söz verdim ama yapamadim :kızgın:Yarin yeni bir umut 🤷‍♀️eger yuruyuse cikarsam ben de foto atarim .Sen bol bol yürüyüş fotisi at bacim en azindan gaza geliyorum 😅

Son düzenleme:
Su an 60 yas civarinda bi amca bana tur bindirdi :KK57::KK57:oysa ki hızlı yürüyorum
Burda o incecik 60 70 yaşındaki teyzelerin şıkır şıkır taytlarini çekip fildir fildir yurumelerini bi görseniz kendimden utaniyorum.Kosu yapan ,yuruyen ,bisiklet suren o kadar çok insan vsrki ozellikle yaslilar çok hareketli otobuste yer versen yüzüne garip garip bakar ne münasebet diye😅

İyi akşamlar
20.08.2024 Salı

Sabah 1 tane karabuğday patlağı üzeri 1 yk krem peynir,1 kupa sütlü çay

Kahvaltı 12 gibi 4 yk yoğurt,4 yk granola,1 şeftali,4 ceviz,1 kupa sütlü çay

Ara 15:30 15 fındık,1 bardak ayran

Akşam 20:30 (biliyorum geçe kaldı siparişim anca geldi) 8 yk kıymalı tam buğday makarna,1 küçük kase salata,1 bardak ayran

Su 2,5 lt
13.350 adım
15 dk Ebru Şallı pilates
15 dk dumbella çalışma

Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım su ve spor muhteşem
Bilmiyorum canım çok yazasim gelmiyor.
Bu haftayı bitirip biraz hazırlığa geçmeyi planlıyorum. Şu ara bi içime çekildim.
Şükür can sıkıntısı yok ♥️
Bazen geliyorlar öyle özellikle kilo verimi durunca heves mi kaçıyor ne neyse sıkıntılı bir şey olmasında
Bu da benim yürümeye giderken ki manzaram :KK37: Nergis 35 Nergis 35 Y yosunlupapatya
Güneşin dogusuyla temiz havayla misss gibi en sevdiğim saatler ben henüz yeni uyandım çıkacam bakalım üşeniyorum o güzel yürüdüğüm yer bana biraz uzak yol gözümde büyüyor yakın yer var orasına güneş çok sıcak neyse bi hamlede kalmayın bari

X