Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili Masterfit ailesi çıtır kızlar yarın tartı bildirimlerimizi 14:00 e kadar kaptanları ve beni etiketleyerek yapmayı unutmayalım. Kaptanlar fotoğraflı tartı bildirimlerini bana özelden tarihli ve nickli olarak göndereceklerdir. Bakalım transfer hakkını hangi kaptan kazanacak :KK49:

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:

Öpüyorum siziii :KK36:

Sevgili Masterfit ailesi çıtır kızlar yarın tartı bildirimlerimizi 14:00 e kadar kaptanları ve beni etiketleyerek yapmayı unutmayalım. Kaptanlar fotoğraflı tartı bildirimlerini bana özelden tarihli ve nickli olarak göndereceklerdir. Bakalım transfer hakkını hangi kaptan kazanacak :KK49:

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:

Öpüyorum siziii :KK36:
Ben takımlara 1 haftam dolunca girebiliyor muyum?

Tahmin ediyorum hahahahah ama 1 saat uyusaydın ya bebenle bebeyle beraber yap kucagına anakucağı gibi tasi topla ben kızımda oyle ettim yoksa öbür turlü dinlenemezsin 😅
Kız zaten bel kayma var. Ben nasıl 13 kilo ağırlığında bebeyi taşıyıp ev toplayayım. İstesem bile o durmaz kucağımda😂😂

Yok sadece su değilmis. Ben de öyle sanıyordum. Biraz araştırdım sıvı besinler var listede. Mesela ben yoğurt ayran da ekledim bugün deneme yapıyorum. Eğer iyi giderse c.tesiye kadar denemek istiyorum. Bol su içiyorum bakalım.
Yarın benid3 bilgilendirir misin cnm 1 gununnasil geçti

İyi Akşamlar Kızlar

19.08.2024 Pazartesi
12:00 1litre su, 600 ml. dukan birası

Ara, 500 ml. mısır püskülü, zencefil, kiraz sapı çayı
300ml. yağsız sütle şekersiz filtre kahve

16:30 Akşam yemeği bitti.
1buçuk kase acı kabak çorbası, 6yk. yy. Yoğurdun içine 2çk.chia tohumu, yarım muz, minik parça ananas, 1buçuk yk. Yulaf ezmesi, 1tk.ceviz

3 litre su, spor yok.

Akşam 300ml.yağsız sütle şekersiz filtre kahve içerim.
LenaG LenaG @Deltavealfa Mthn83 Mthn83
Bacım ne yaptın sen. Tartı var diye mi yaptın 🫣

Yarın benid3 bilgilendirir misin cnm 1 gununnasil geçti
Ben 3 gün yapmıştım niyeti iyi alırsan güzel oluyor. Acıkma olmuyor ama korkumdan dışarı çıkmadım özel bı egzersiz yapmadım. Hergun maden suyu içtim. Buna rağmen biraz efor ile elim ayağım titredi bayilacagim sandım. Açlık olmadı

Ben 3 gün yapmıştım niyeti iyi alırsan güzel oluyor. Acıkma olmuyor ama korkumdan dışarı çıkmadım özel bı egzersiz yapmadım. Hergun maden suyu içtim. Buna rağmen biraz efor ile elim ayağım titredi bayilacagim sandım. Açlık olmadı
Ben sadece yaparsam bu hafta için düşünüyorum. Bugün hiç zorlanmadım. Birazdan çocukları parka götüreceğim, gelince durum bildiririm :KK70:

19 agustos pazartesi

Açkarna ; 1litre su turk kahve ananas surubu suyu

Kahvaltı : 12.00
2 yumurtalı sebzeli omlet
Salatalık
Domates
4zeytin
Rezene kimyon çayı
20240819_120137.jpg

Akşam
18.00
Tonbalıklı yeşil karışık salata