Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım benim Allah korumuş yine de büyük bi şey atlasmissiniz şimdi nasılsın

Çok geçmiş olsun canım benim Allah korumuş yine de büyük bi şey atlasmissiniz şimdi nasılsın
Daha iyiyim saol canim annemde kalıyorum şuan ama o yüzden listem takım arkadaşlarım hepsi ezberim de değil telefonda çok bakamıyorum baş dönmesi var biraz yarında daha toparlamis olacağım inşallah

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Daha iyiyim saol canim annemde kalıyorum şuan ama o yüzden listem takım arkadaşlarım hepsi ezberim de değil telefonda çok bakamıyorum baş dönmesi var biraz yarında daha toparlamis olacağım inşallah
Dinlen canım sağlığını düşün gerisini düşünme

Çok geçmiş olsun canım sen iyisin ya önemli olan o Allah beterinden korumuş

Çok geçmiş olsun canm Allah korumuş

ara öğün müsli yoğurt chia ve keten tohumuyaban mersini 1 küçük muz kakao eritilmiş yarım tatlı kaşığı bitter çikolata bu kadar tarifi. Saat 13.00 gibi Türk kahvesi içtim.sabah kahvaltımı 10.35 te yaptım.Bu beni baya tok tutarsa bisey yemem acikirsqmda tavuk çorbası yaptım ondan bir kase içerim içersem yazarım kaptanım.

Y yosunlupapatya

Elhan

Jou

LenaG

Mthn83

Yok sanırım ama sağlık li mi ki sadece şu mide bulantısı yapar bence
Yok sadece su değilmis. Ben de öyle sanıyordum. Biraz araştırdım sıvı besinler var listede. Mesela ben yoğurt ayran da ekledim bugün deneme yapıyorum. Eğer iyi giderse c.tesiye kadar denemek istiyorum. Bol su içiyorum bakalım.

Geçmiş olsun canım. Hemencecik toparlarsin inşallah.

Afiyet olsun canım güzel olmuş ama bulgur az yeşillik bol inşallah
İlk günün günahı olmaz afiyet olsun
hoşgeldin canım
Canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun
Canım bu tip diyetlerde hem çok halsizlik oluyor hem de bilemiyorum giden yağdan değil bence

İyi Akşamlar Kızlar

19.08.2024 Pazartesi
12:00 1litre su, 600 ml. dukan birası

Ara, 500 ml. mısır püskülü, zencefil, kiraz sapı çayı
300ml. yağsız sütle şekersiz filtre kahve

16:30 Akşam yemeği bitti.
1buçuk kase acı kabak çorbası, 6yk. yy. Yoğurdun içine 2çk.chia tohumu, yarım muz, minik parça ananas, 1buçuk yk. Yulaf ezmesi, 1tk.ceviz

3 litre su, spor yok.

Akşam 300ml.yağsız sütle şekersiz filtre kahve içerim.
LenaG D Deltavealfa Mthn83

Afiyet olsun canım ama çok az olmuş sırf sıvı tüketmişsin. 1.5 yk yulaf ne kadar tutar ki bilemedim bu kadar kısmasan mı sonra yeme atağı yapmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…