Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşbulduk canımm
Teşekkür ederim kaptanım

Selamlar
Dünkü menüm(ilk gün pazara denk gelince ben )
Sabah 10.50
1 soğan halkası
3 4 adet çubuk patates
1 köz biber
3 lokma ekmek
2 kaşık kadar sucuklu yumurta
1 KK peynir
3 zeytin

Ara 13.45 kefir ve meyve

Akşam 16.30
3 dolma
Kuru cacık
Roka

Saat 23.00 gibi çok acıktım maalesef dolapta 3 küçük dolma kalmıştı yedim ama akşam yemeğini erken yediğim için oldu bugünden sonra dikkat edeceğim

Su 2 lt anca
400 ml bitki çayı
LenaG

Afiyet olsundolmalar geç olmuş
Çok acıktığın zaman bir salatalık yada biraz marul ye

Kızlarrrr… ben geldimmm… dün gece evime ulaştım. Aslında 2 hafta önce gelmem lazımdı ama bir hafta sonu düğün için, diğerinde cenaze için şehir dışına çıktım. Bu hafta uzaktan izleyip, ödemlerimi atıp biraz toparlanacağım. c.tesi itibariyle de ara vermeksizin burdayım inşallah

Kızlar bugün hastanedeydim yarın tek tek bakacağım hepinizin mesajlarina inşallah bugün bir kaza yaptık araba kazası burnum kırılmis hastadeydik daha iyiyim ama beni bir günlük mazur görün yarın hep birlikte devam inşallah ben bu arada burnum sargida ve çok az bı su içebildim sabahda yarım açma ve çay içtim akşama yiyebilir miyim bilmiyorum

Akşam okul heyecanından benim çocuklar yatmadılar. Benide uyutmadılar. Toplam 1 saat anca uyudum. Sabah erken kalktım okul için hazırlık. Şimdi uykusuzluktan gözlerimi açamıyorum

Küçüğü uyutum şimdi kalkıp temizlik yapacağım akşam için yemek yapacağım birde çocuklara pasta yapacağım ilk gün onlarda mutlu olsunlar stresleri heyecanları geçsin diye

Ay canım çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun.
Şimdi nasılsın daha iyi misin?

İnşallah kaza büyük değildir

Ah canım büyük geçmiş olsun.
Şifa diliyorum.
Çok üzüldüm inşallah hemen toparlarsin.

Küçük uyurken sende şekerleme yapsan olmaz mı :)

Yaaaaaaaaaa ayyy allah acil şifalar versin nasıl oldu öyle kaza rabbim kurtardı sizi

Temizliği bosveerr beeeee bebe uyuduysa şekerleme yap kızzz olmaz oyle temizlik hersaatte yapılır ama uykuyu fırsat bulamazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…