Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Belki gelir yakın zamanda inşallah 😞
İnşallah canım. Eski günlerdeki gibi oluruz.
Dikişlerimde ağrı yok ama hergün yapmayayim haftada 2 gün yeterli olur gibii zorlamayayim
Bence de çok zorlama canım
Randevu bu saatte canım ama Allah'tan esiyormuş dışarısı sıcak olsa da eksilti biraz daha iyi yeşillik yer ağaçlar falan iyi ferah biraz daha çok şükür
Hadi o zaman iyisin
dikiş sayımızı saymayalım sibelim 🫢🤭
Seni mi kiracağım canım. En fazla benim olur herhalde dikişim

A Asya89 LenaG LenaG
13 Ağustos menü

Sabah normal kahvaltı biraz peynir domates sahanda yumurta 1 dilim ekmek

Ara kahve minik kurabiye
Ara sıkma meyve suyu

Akşam 16:00 6,7 kaşık tam buğday makarna

Gece 00:00 eşimle sahile gittik balık ekmek aldı ondan 2 ısırık aldım kendime almadığım için çok ısrar etti 🙈

Su dün 4 litre içmişimdir çok sıcaktı hava 🌸

Kaptanlarım kaptanlarım A Asya89 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 diyetisyenden çıktım tahmin edin kaç kiloyum 51.30 gram çıktım 🙈😍 benim için güzel ama diyetisyenim için kötü bir haber oldu çünkü iki hafta önce gittiğimde 53.80'dim 2,5 kilo gitmiş 2 haftada ne yapıyorsun sen dedi ya oranın sınırın altında şuan dedi bir sürü tabii ki yine bir şey konuştuk ama bakalım 2 hafta sonra tekrar çağırdı artık senden hafif koşu bekliyorum dedi çünkü yürüyüş özellikle sordum yürüyüş yapıyorum bu spor olarak yeterli midir ya da spor yapmayı bırakmalı mıyım dedim asla bırakmamalısın dedi ama yürüyüş bir spor değildir günlük hayatımızın olması gereken bir parçasıdır dedi senden hafif hafif 5-10 dakikalık koşular bekliyorum şu an 2 hafta sonra bunu konuşuyor olacağız dedi ☺️🙈🤭😅🥰🥳

Kaptanlarım kaptanlarım A Asya89 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 diyetisyenden çıktım tahmin edin kaç kiloyum 51.30 gram çıktım 🙈😍 benim için güzel ama diyetisyenim için kötü bir haber oldu çünkü iki hafta önce gittiğimde 53.80'dim 2,5 kilo gitmiş 2 haftada ne yapıyorsun sen dedi ya oranın sınırın altında şuan dedi bir sürü tabii ki yine bir şey konuştuk ama bakalım 2 hafta sonra tekrar çağırdı artık senden hafif koşu bekliyorum dedi çünkü yürüyüş özellikle sordum yürüyüş yapıyorum bu spor olarak yeterli midir ya da spor yapmayı bırakmalı mıyım dedim asla bırakmamalısın dedi ama yürüyüş bir spor değildir günlük hayatımızın olması gereken bir parçasıdır dedi senden hafif hafif 5-10 dakikalık koşular bekliyorum şu an 2 hafta sonra bunu konuşuyor olacağız dedi ☺️🙈🤭😅🥰🥳
Canım senin adına çok sevindim. Ama artık diyetisinini dinle bu kiloyu korumaya geç.

Canım senin adına çok sevindim. Ama artık diyetisinini dinle bu kiloyu korumaya geç.
Kaptanım ben de tam bunu yazacaktım bugün afedersin kızma bana ama bir tanecik çikolata yedim çünkü sebebini şöyle açıklayayım korumayı senin yemenle birlikte belirleyeceğiz dedi bana mesela biraz biraz artık ekmek makarna pilav yemeye çalış sevdiğim tatlıdan gün içinde mesela bir tane ye ve 2 hafta sonra geldiğinde artı çıktıysan dedi neyi fazla yemişsin her gün not al notlarına bakalım belirleyelim düşürmemiz gerekiyorsa miktar porsiyon olarak düşürelim dedi normal geldiysen kilonda dedi artık bu düzende devam et bu porsiyonlarda devam et ve kilon bu şekilde korumada kalsın dedi. ben ne yediysem not alıp yazacağım yani ve biraz biraz açacağım yemelerimi. Koruma listesi yapabilmemiz için ☺️ LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89

X