Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Senide buralarda görmek çok güzel 😍
Böyle yatılı okursun yaz tatili gelir yurttan arkadaşlar eve döner. Sonra okul açılır herkes tekrar geri gelir ya öyle bişey hissettiriyor burası 🫣
Okula yeni baslayanlar filan. Yaz okuluna kalanlar var bide ben gibi 😅
Biz de sınıf tekrarı yapanlar grubuna mi giriyoruz

İnşallah canım stres başladı. Bir an önce olsa idim. Gittiğim gibi olsaydım şimdiye toparlanmistim. Doktor izne ayrılınca kaldık.
Çok geçmiş olsun canım.
Ablam 3 ay yolda gidip geldi safra kesesi ameliyatı için bir türlü olmadı. Doktor her gittiğinde ultrason kan tahlili MR istiyordu kan değerleri safra kesesindeki taşlardan dolayı yüksek çıkıyordu. Düşürmek için ilaçta vermedi
Kan değerleri biraz normale döndü yine ameliyat yapmadı sonra yine zehirlendi ve değerler tekrar yükseldi. Ablam en son bıraktı devlet hastanesine gitmekten yoruldu.özel devlete yönlendirdiği zaman ameliyat olsaydı şimdiye çoktan iyileşmişti. İşlerini yoluna koyup kışa doğru gidip özelde safra kesesi ameliyatı olacak inşallah. En başta özele gitti özelde bu çok önemli bir ameliyat değil devlet hastanesi git orda yaptır bizde çok pahalıya gelir demişti.

Zaten yol sorunlu merkeze her gidip geldiğinde bir günü yolda geçiyor

RABBİM şifa bekleyen bütün hastalara şifa versin 🤲💕

Dün bütün gün temizlik yaptım
Yastık yorgan ne varsa yıkadım.
Evi komple sildim süpürdüm.
Eti sosladım buzdolabına koydum.
Birazdan çocuklar uyanır onlara kahvaltı hazırlayacağım bende birşeyler atıştırıp yemeğimi pişirir. Eşimi karşılamaya gideceğiz😃
Açaydım kollarımı gitme diyeydim 🤪😅
Ağrısı sinmiş mı canım suan nasıl

Çok geçmiş olsun canım.
Ablam 3 ay yolda gidip geldi safra kesesi ameliyatı için bir türlü olmadı. Doktor her gittiğinde ultrason kan tahlili MR istiyordu kan değerleri safra kesesindeki taşlardan dolayı yüksek çıkıyordu. Düşürmek için ilaçta vermedi
Kan değerleri biraz normale döndü yine ameliyat yapmadı sonra yine zehirlendi ve değerler tekrar yükseldi. Ablam en son bıraktı devlet hastanesine gitmekten yoruldu.özel devlete yönlendirdiği zaman ameliyat olsaydı şimdiye çoktan iyileşmişti. İşlerini yoluna koyup kışa doğru gidip özelde safra kesesi ameliyatı olacak inşallah. En başta özele gitti özelde bu çok önemli bir ameliyat değil devlet hastanesi git orda yaptır bizde çok pahalıya gelir demişti.

Canım bana aslında taaa universitede okurken doktorum demişti. Kaçarın yok ameliyat diye. 20 yaşındayken . 20 yıldır kaçtım ama artık nefesim kesiliyor kacamiyorum. Olmam lazım artık zorluyor beni. Tek pişmanlığım keşke temmuzda olsaydım. Onu da eşim memlekete gideceğiz deyince erteledim. Gidip gelelim sonra olayım dedim ne olur ne olmaz diye.

Çok geçmiş olsun canım.

Benim safra kesem de alınacak ve 100e yakın taş olduğu tespit edildi özellikli emara girdim ve yine dediğin gibi her gittiğimde bu kanlar çook eski deniyor iyi ya eskimesin çağırın ameliyata devlet hastanesinde 1 sene sonra çağırılan varmış bekliyorum bakalım bende

Canım bana aslında taaa universitede okurken doktorum demişti. Kaçarın yok ameliyat diye. 20 yaşındayken . 20 yıldır kaçtım ama artık nefesim kesiliyor kacamiyorum. Olmam lazım artık zorluyor beni. Tek pişmanlığım keşke temmuzda olsaydım. Onu da eşim memlekete gideceğiz deyince erteledim. Gidip gelelim sonra olayım dedim ne olur ne olmaz diye.
Canım her şerde vardır bir hayır. İnşallah her şey çok güzel geçer çabuk toparlanırsın🥰😘

Menümü yazayım
Kahvaltı
Çeyrek simit
Bir dilim tbe ekmeği
1 dilim kaşar
5 adet zeytin
1 çay kaşığı bal+ tereyağı
Öğle
2 kaşık yoğurtlu makarna
3 dilim karpuz
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi 1 maden suyu
Akşam
Çeyrek simit attım ağzıma
1 dilim kaşar
Yeneyecektim ama acıktım. Daha ekmek vurmam ağzıma . Ekmek yiyince daha çok acikiyorum.
Adım sayım 8400
Suyu tamamladım.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Bacım yoğurt demiski bu menüde ne işim var
Nerede bu protein 🙄🫣
Lütfen bünyeyi zora sokma hurma diyeti çok yorucu 🙄
🤩🤩🤩🤩
küçük kase az şekerli aşure yedim 😭 komşu getirmiş. eşi şeker hastası diye az şekerli yapmış. ama yine de yememem lazımdı.
Ama her gecenin bir sabahı var 🙄🫣
İyi Akşamlar Kızlar
10:45 küçük bir simitin %80 i yedim, 6zeytin, 40gr.lor, 1tk.yağlı peynir, domates, salatalık, acı biber, doğranmış sayarsak 1yk.dolusu şarküteri ürünü, şekersiz çay

1kupa dukan birası

17:00 Akşam Yemeği
1kase çorba, 1kase bitmeyen taze fasülye, acı biber, biraz büyük az yağlı sütle yaptığım pudingli bisküvi

3 litre su
Spor 7398 adım.
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Lütfen sabaha kaydiralim tatlıları 😋
13 Ağustos Menü
14.00: 1 dilim ekmek
1 dilim peynir
11 zeytin
1 bardak ev yapımı vişne suyu

18.00: 3 üçgen dilim karpuz
19.30: 1 tabak fırında karışık sebze
2 kase cacık
1 dilim ekmek
3 acı biber
2,5 lt su
Tüm gün dışarıdaydım, çok yürüdüm ama adım sayımı bilmiyorum. Saatimi aktif etmeliyim yarından itibaren ☺️
LenaG LenaG
Afiyet olsun 😍
13.08.24

11.00 sütlü kahve
12.30
4 YK menemen, salatalık,2 dilim peynir,2 dilim ekmek, 1 çk labne ve bal

17.00 az fındık ,1 incir
19.30
1 kepçe sulu köfte, biraz patlıcan kavurması,yoğurt, 1 dilim ekmek.

Şu: 2 lt
Spor yok LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun 😍
13 Agustos Sali Menüm

12:00 Kahvalti
-1 yumurta ve peynir,kaşar ile yapilmis tavada yumurta(kaşar peynir 100 gr kadardi)
-1 dilim kizarmis keto ekmek
-domates,kereviz sapi,marul

16:00 Ara
1 kupa filtre kahve
10 badem ve yaklasik 1 avuç kuru uzum

19:00 Akşam
Firinda Tavuk yemegi (3 bud tavuk ,4 dilim pates,biber,sogan )
Salata
1 kase yoğurt çorbası
Su 2 litre
Spor yok
Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
Afiyet olsun 😍
13 Ağustos menüm
Meyveyle başladım güne
Sbah 9gibi
3 yaş incir , üzüm iki çiltim
3 sıkım firik tarhana

Öğlen bir buçuk süt mısır

Öğle sonrası komşularım vardı
Bir lokma cezerye
10 fıstık 4 badem,yine 2 sıkım firik tarhana

Akşam yemeği 6 buçuk
2yk bulgur pilavı,salata ve 2yk yoğurt

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83 6 bin adim
Pilav gördüm 😅 başka yemek varmiydi 🙄🫣
Güno ☀️❤️🌸
Kızlar bugün planım
09.45 kahvaltı
Yulaf lapası

Ara öğün
Ödem içeceği

18.00 Akşam
Bol yesillikli sebzeli
mantarlı Salata
3 lt su
@Leyl35 LenaG LenaG
Afiyet olsun 😍

Şifa ile dön inşallah 🤲
Amin canım 🤲
Biz yaz okuluna kaldık canım 🫣
Yaz okulumu kış okulumu bilmiyorum.
Burada olmak kilo ile bağlantılı değil bence. Diyet yapmasamda buradayım ♥️
Bağımlılık gibi
Aynen . Bağımlılık yapıyor
Canım her şerde vardır bir hayır. İnşallah her şey çok güzel geçer çabuk toparlanırsın🥰😘
Aynen canım. Vardır bunda da bir hayır diyorum. Ses tellerine çok yakın bir yerde kitlenin biri. Bu hep korkuttu beni. Ertelemenin asıl sebebi hep bu idi.

Aglicam LenaG LenaG :kızgın:
IMG_20240814_111545.jpg

X