Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler canım ne güzel menü maşallah

Afiyet olsun kahvaltıda domates salatalık da ekleyelim canım akşam salata fikri güzel
Afiyet olsun severim
Merhaba canım hoşgeldin
Afiyet olsun çok iyi
Hadi bakalım başlayalım yarın sabah bir tartı fotosu atabilir misin tarihli ve nickli
Afiyet olsun ideal bir menü
Afiyet olsun çok güzel olmuş
11.00: türk kahvesi

14.00: 4 yk yoğurt +3yk yulaf + 1 şeftali

18.45: 3 ısırık kıymalı börek
1 koca tabak yoğurtlu kabak salatası

2.5 lt su
Spor yok
Bugün regl olmuşumm
LenaG Mthn83
Afiyet olsun az olmuş sanki belki bir ara öğün gelse iyi olurdu
Afiyet olsun

Sabah markete gitmeye üşendim.canim ama haklısın dikkat etmem lazım kararlıyım inşallah vereceğim evet az az gidiyor ama olsun yolda olmakta birşey
h

Selamlar 12 Ağustos menüm
Sabah
1 yumurtalı omlet 5 zeytin bol salatalık biber 1 dilim tbe 1 burgu peynir 5 zeytin

Ara
2 hurma 1 kefir

Akşam
1 kase yoğurt
4 kaşık kabak patlıcan yemeği

Ara
Kahvemi içerken 3 çatal kek yedim burda yorum almak istiyorum

1- salçalı yemek direkt tatlı isteği yapıyor salçalı yemesem mi bu süreçte

2- çok keskin diyette değilim kilom çok yok ya diyorum bazen ama aslında var yağ oranım da çok yüksek

3- bence artık 1-2 çatal bile olsa 15-20 gün kek filan hiçbir şey bozmamam gerekiyor kendime not

Su 3 litre yapacağım yatana kadar biraz toplarım belki sabaha

Spor da 40 dk bisiklet yaptım ama 30 dk da leslie hedefim
Mthn83 LenaG

Sağlıklı seçenekler diyelim. Dur tatlı ihtiyacı için diyetisyen bana meyve tahin ceviz ve tarçın önermişti. Kışın Trabzon hurması ile yapardım.
Yada normal hurma tahin kakao süt fındık ile top yapıp hindistan cevizi ile suslersin. Afiyet olsun

Afiyet olsun harikasın

Daha önce katılmışmiydin bize tanıdık geliyor nick
Bu topicte degildim 9.takimdaydim sonra bi kac topicte bulundum ama isimlerini hatirlamiyorum gruplar kapandiktansonra takimlar kendileri devam etmisti 5.takimin topigi vardi ordaydik vir süre hatta nerdeyse tüm 9 takim ordaydi ama o topicler ilerleyemedi zamanla azaldi falan en son bir topige katildim fakat sinav donemimdeydim ara verdim bir daha baslamadim 1 yil olmustur KK ya girmeyeli . Sizin nick de bana cok tanidik geldi hatta dusundum bi süre nerden hatirliyorum diye.

Öyle korkulacak bı öcü yok. Tatlıyı meyveden karşıla işlenmiş şeker bagimlilik yapıyor. Mesela çoğumuz tartı ödülü veriyoruz. Kendine öyle birşey yap. Hem diyetten soğuma hemde idealime geldim dediğin yerde devam edebil. İpler bı anda boşa çıkmasın kontrol sende olsun

Tamam deneyeyim inşallah elma veya muzun üzerine toz tarçın serpmekte tatlı krizini etkili yazmışlar Instagram da onunda deneyeceğim

Hoşbulduk teşekkür ederim .Yarin sabah tarti fotosu atarim lakin ben yurtdisindayim ve aramizda 8 saatlik bir zaman dilimi var.Siz 8 saat daha ileridesiniz.Yani ben sabah foto attigimda sabah 9 da atsam siz de aksam 5 olur.Biz bu problemi soyle asmaya calismistik ben 1 gün oncesinde sabah tartiliyor ve o gunun gecesinde takima gonderiyordum zaten o saatte sizde sabah oldugu icin benim tarti fotom tam gununde gelmis oluyordu

Afiyet olsun bitanem Dengeli bir menü. Ben kaptan değilim sayfanın bir üyesiyim. Etiket yapan parmaklarına kıyamam .

Hoş geldiniz. Hayirli olsun diyet yolculuğunuz saglikla ve keyifle devam etsin.

Hoş geldiniz. Hayirli olsun diyet yolculuğunuz saglikla ve keyifle devam etsin.
Hosbuldum insallah guzel dilekleriniz gercek olur cok yoruldum artik sizi de hatirliyorum en son ayrildigim topikteydiniz grubun ismini unuttum ama kaptanin Nicki cikolataydi

Hosbuldum insallah guzel dilekleriniz gercek olur cok yoruldum artik sizi de hatirliyorum en son ayrildigim topikteydiniz grubun ismini unuttum ama kaptanin Nicki cikolataydi
Nick bana da tanıdık gelmişti. Uyumlu , profesyonel çok tatlı bir grubu tercih ettiğin için çok şanslısın. Bu sefer istikrarlı bir şekilde devam edeceğine eminim leylakcim.

Hoş geldin irade ve istikrar olduğu sürece hedefine cabucak ulasirsin
Hosbuldum sagolun iradem çelik gibiydi eskiden ne oldu bana bilmiyorum simdi zayif istikrarsiz tekrar eski Leylak olmaya calisiyorum .insallah bu son kalici adimim olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…