Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaa öyle ispiyonlamaya benzemez 🤪

Bol eksiler canım

Afiyetler olsun

Sağlıkları yerinde olsunda ilerde bu günleri özlersin

Olur canım sıkma canını belki yarın eksiye doner

Ayy kimleri görüyorum kankisimmm🥰😘

Odemdir canın çabuk gider
Aaaa Nergis 35 Nergis 35 yok canımm ne ispiriğii azıcık bilgi aktarımı diyelim biz ona :KK45:tatlı talı çekişiyoruz şurda :63:benim gecen cumartesi 53.70 di benden 1.70 kg vermemi bekliyorr bir haftadaa ama daha geçen 350 gr ancak vermişim dediğimde de normal canımm yağ yokki sende ne gitsin diyordu o uğraşıyor benimle severim senii Sitare55 Sitare55 ciğiimm benimm nerelerdesin özledim kız senii gel azcık çekişelimm ballı lokma tatlımm :KK60:

Acıktım tabi ama yemedim. Daha ilk haftam bide, şu vücudumdaki ödemler bir an önce gitsin de asıl kilo vermem o zaman belli olacak bakalım 🙏
Çok kısma canım. Önce vücuduna rutini alıştır. Duraksama yerlerinde kısman gerekecek. Kıtlık metabolizmasi oluşturma. Budu bu süreci devam ettirecegin şekle sok. Arada böyle olabilir ama süreğen hale getirme♥️

ye yee patile ne bilmiyorum ama sabah saati nolcak sankim eritirsin akşamacaa ahahahah hem bikerem 52 olamasam da 49u görene kadar bırakmak yoohh dermişim buhar olup uçacamm ahaha
ayy netten baktım tepleme deriz buna biz hele de ıspanaklısı mmmm allahım üsütne tereyağ sür bide kaymak gibi akar gider vallahi sen bence annene uğrama sabahlar ahahahaa
Kizzz hem ispanakli hem çökelekli yapmis uzeri tereyagli zalım kadın 😭 valla yemedim kendimle gurur duydum herkese cay servisini ben yaptım sonra da mutfaga gittim kendime kabakli krep yaptim :kusmuk:
ADINIZ: ( isteğe bağlı ): Jouu😜😜
YAŞINIZ:30
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:77.6
HEDEF KİLONUZ:58
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:ev hanımı😆
ÇOCUK SAYISI:2 bi kızım 2 yaşinda oğlum 2 aylık
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik te yeduklerimm
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Giyincek birşey bulamıyorum ve rahatsız oluyorum fit olmak hayalim

LenaG LenaG
Tekrar hos geldin canim yakin kilodayiz 💙
ADINIZ: Efe kuşun Annesi 💕
YAŞINIZ:29
BOYUNUZ:170
KİLONUZ:106.8
HEDEF KİLONUZ:ilk önce 95 sonra 80 sonra 70 kg insallah
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanimi
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Stres ve yeme bozukluğu
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:polikistikover sendromum var artı tembel bağırsak sendromum ve glutenli yiyeceklere olan intoleransim var 🫡
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Bu kilolu halimi sevmiyorum beni mutsuz biri yapiyor
Hos geldin gerci eskilerdensiniz ama benim icin yeni :KK37:
sen bakma ona kaptanım biz kazaniciğizz dimi bu hafta bikerem hıhh :KK60:
Hı hı siz kazanacaksiniz :63:
tamam kaptanım söz. bu cumartesi çok abarttım, pazar iyiydi genelde kahve. ama sadece pişi fazla oldu. diyetisyen dedi ki oglan gofret bılmemne ısterse alma, etı gong fılan dahil. işte evımızde kuruyemıs var. dondurma ıstıyorsan cıkıp marketten alalım sıparıs veremmoıyoruz gibi. evde olmayınca yemezsın dedı. bu hafta her gun yuruyuse abanayım. kendım ıcın dıkkat edeyım...
Defneefe bu hafta kaptan degilim ama ayni takimdayiz hemen eksiye gecihoruz kendine dukan birası yap canim hadi kalk bakim :KK19:
Çok özür dilerim ama yerken yiyorsun da yazarken hiç mi çekinmiyorsun.
Şurada emzirdigi halde dikkat eden insanlar var. Kusura bakma ama olmuyor böyle. Sen kelime olarak istiyorsun ama zihnen bunu destklemiyorsun. Bizim zorla toparladiklarimizi sen darmadağın ediyorsun😭
Ben 1 dlm kek yazacağım diye kendimi yiyorum sen gece vakti pişi diyorsun yatarken susamlı pastane bilmem nesi diyorsun. Burada maksat motivasyon ama sen bunu sağlamıyorsun üzgünüm
:ruh::ruh::ruh:
Aaaa Nergis 35 Nergis 35 yok canımm ne ispiriğii azıcık bilgi aktarımı diyelim biz ona :KK45:tatlı talı çekişiyoruz şurda :63:benim gecen cumartesi 53.70 di benden 1.70 kg vermemi bekliyorr bir haftadaa ama daha geçen 350 gr ancak vermişim dediğimde de normal canımm yağ yokki sende ne gitsin diyordu o uğraşıyor benimle severim senii Sitare55 Sitare55 ciğiimm benimm nerelerdesin özledim kız senii gel azcık çekişelimm ballı lokma tatlımm :KK60:
O benim takimimdaykendi 😂
1.7 degil ya 52 yi gör dedim 52.90 da olur :KK53:
Ya da sen verme verme senin kilon az yuzden cok oluyor 100 gr ver :KK70:
Canım benim şansıma kaptanlığımın ilk günü adetli başladım☹️inanılmaz bir ödemim var. Karnım davul gibi olmuş😱
Canim cumartesi tartiainda reglimin ikinci günüydü sen de bizma moralini bol su ic ❤️

X