Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy şimdi olsa ne güzel olurdu

Kizzzzz yenmesmi en sevdiğim dir kolejen deposu hem

Afiyet olsun canım özlemişiz senin tabaklarini
haklısın çok şifalı ama işte herkes sevemiyor malesef onlardan biri de benim onun yerine sebzet et balık yemeye çalışıyoruz işte neydem :ıslık: :kk77:

Kizzz hem ispanakli hem çökelekli yapmis uzeri tereyagli zalım kadın 😭 valla yemedim kendimle gurur duydum herkese cay servisini ben yaptım sonra da mutfaga gittim kendime kabakli krep yaptim :kusmuk:

Tekrar hos geldin canim yakin kilodayiz 💙

Hos geldin gerci eskilerdensiniz ama benim icin yeni :KK37:

Hı hı siz kazanacaksiniz :63:

Defneefe bu hafta kaptan degilim ama ayni takimdayiz hemen eksiye gecihoruz kendine dukan birası yap canim hadi kalk bakim :KK19:

:ruh::ruh::ruh:

O benim takimimdaykendi 😂
1.7 degil ya 52 yi gör dedim 52.90 da olur :KK53:
Ya da sen verme verme senin kilon az yuzden cok oluyor 100 gr ver :KK70:

Canim cumartesi tartiainda reglimin ikinci günüydü sen de bizma moralini bol su ic ❤️
tamam canım nasuık yapılıyor ısteyım aksam gıdınce yapım. ıckı degıl dımı ısmı oyle.

hem netten baktım gene krepte de un varmış yağ varmışş nettin kıızzzz gene yemişin hamurlu işii ahahahah:KK11::ıslık:
Kiz ne unu atayim tarifi bak tam diyetlik 😋

tamam canım nasuık yapılıyor ısteyım aksam gıdınce yapım. ıckı degıl dımı ısmı oyle.
netten bak canım soda limon ve yeşilçaydan yapılıyor sen ne iş yapıyordun canım menüler yemekhanede mi oluyor kartlı sistemse evden hani götürebilirsin veya dışarıdan o gün daha sağlıklı şeyler tercüh edebilirsin diyecektim

Kiz ne unu atayim tarifi bak tam diyetlik 😋
canım bu kavak tarator kız malzemerl aynııı aahahaha geçen işte ben bunu yaptım yağsız airfyr da sen krep diyince netten bi bakayım dedim un yağ herşey vardı ahahah ama enfess bende tam buğday bulamayınca glutensiz undan yapmıştım içine az da mısır filan atmıştım deree otu filan misss ne tatlı gelmişti ama canım çekti bu hafta gene yapacam da kabağı soyduktan sonra elindeki o çıkmayyan şey nedir anlamadım tuzla ovdum limonla ovdum cıksss o ellerle hem gezdim hem iki gün akşam o mikemmell tarifimi yedim yedim doydum valla canım çekti kıııaazz

aslında çokk yemek seçen biriyim bu dezavantaj cünkü aburcubura yöneliyor insan haliyle geçenlerde de yazmıştım bende sevebileceğim şekillere yönlendirmeye çalışıyorum burada arkadaşlara örnek olur belki defneefe17 defneefe17 mesela sen de uygulayabilirsin bu şekilde canımm kabağı hiç sevmem ama mücver ayrı bi tat veriyor sanki oturup tabak tabak yerim ona yöneldim sade yoğurt yiyemem havuç taratoru bir büyük kase yerim veya dereotu salatada yiyemem ama kuru cacığa okadar yakıştı ki anlatamam lezzetini böyle böyle sağlıklı şekle yönlendirince insan kendi bedenini kendi kafasına öyle de güzel uyduruyorki ve aklın sana değil sen aklına hükmediyorsun adeta :)
benım keske okdr zamamım enerjım olsa cnm.ısyerıevıme epey uzak servısım fılan yok. gıttıgımde yapmam gerek bılıyorum ama ck usenıyorum annem ne pısırdıyse ona tabıyım. mucver kolay evet ama meseka rande kısmı bıle aç aç gıdınce eve. yanı herseyın aynı anda olması cok zor hem iş. işyerinde yemekhanede tek secenek mesela. sabah kahvalktı zaten yok. sandvıc tahıllı ekmek arası yıyorum hr gun. buradakı resımlere bazen ozenıyorum ıse gıtmeyenlere. veya gün içerisinde yapılabilen ara ogunlere. yanı evde hazırlanan. benım burda ne bır mutfagım var ne bır ofıs yanı garıp bıyer. ıse baslarken ıkıs ecenek vardı ya servıslı ofıste ya otelde. olan olan yerde basladm şansıma. diğer yerde servıs var. bıraz hayat enerjımı toplayıp eve gıdınce aksam yemeklerını hazırlamam lazım. sebze yanına et tavuk kofte ztn dıyetısyen verıyo. yogurt kabak dereotu ben de pek sevmem. dedıgın gıbı cesıtlendırebılırız.

Ya canım ne zaman az kaldı 90 ı bırakmama diye düşünsem bişi oluyor menapoz dediler bana 2-3 ayda 1 oluyordum regli bu sefer düzene girip geleceği tuttu. Biliyorum dün 2 top fit tatlı kaçırdım diye bu kadar artı olamaz ödem bu ama 1 gr bile yukarı çıksa tartı sinirim oynuyor benim.
Oynamasin sinirimiz gidecek bir an once 80 lere ins. Her sey kilolar gittikce daha güzel olacak. baslarda hstirliyor musun 82.9 falan diyecekken 70 li söylüyordum. Simdi 70 lerdeym simdi de 60 li mmi desem hizlica inmek için :KK48:

benım keske okdr zamamım enerjım olsa cnm.ısyerıevıme epey uzak servısım fılan yok. gıttıgımde yapmam gerek bılıyorum ama ck usenıyorum annem ne pısırdıyse ona tabıyım. mucver kolay evet ama meseka rande kısmı bıle aç aç gıdınce eve. yanı herseyın aynı anda olması cok zor hem iş. işyerinde yemekhanede tek secenek mesela. sabah kahvalktı zaten yok. sandvıc tahıllı ekmek arası yıyorum hr gun. buradakı resımlere bazen ozenıyorum ıse gıtmeyenlere. veya gün içerisinde yapılabilen ara ogunlere. yanı evde hazırlanan. benım burda ne bır mutfagım var ne bır ofıs yanı garıp bıyer. ıse baslarken ıkıs ecenek vardı ya servıslı ofıste ya otelde. olan olan yerde basladm şansıma. diğer yerde servıs var. bıraz hayat enerjımı toplayıp eve gıdınce aksam yemeklerını hazırlamam lazım. sebze yanına et tavuk kofte ztn dıyetısyen verıyo. yogurt kabak dereotu ben de pek sevmem. dedıgın gıbı cesıtlendırebılırız.
sabah yeme bende aralıklı oruç yapıyorum canım yemeyince zaten vücut yağ yakmaya başlıyor ya sabah yeme çok acıkırsan salatalık havuç götür yanında öğlende yemek ne çıkarsa sağlıklı olanı tercih et aksamada annenden rica et bi çorba yapıversin enazından onu yersin mantı makarna yerine yanına bir dilim de ekmek az salata ohh miiss

canım bu kavak tarator kız malzemerl aynııı aahahaha geçen işte ben bunu yaptım yağsız airfyr da sen krep diyince netten bi bakayım dedim un yağ herşey vardı ahahah ama enfess bende tam buğday bulamayınca glutensiz undan yapmıştım içine az da mısır filan atmıştım deree otu filan misss ne tatlı gelmişti ama canım çekti bu hafta gene yapacam da kabağı soyduktan sonra elindeki o çıkmayyan şey nedir anlamadım tuzla ovdum limonla ovdum cıksss o ellerle hem gezdim hem iki gün akşam o mikemmell tarifimi yedim yedim doydum valla canım çekti kıııaazz
Canim baya doyurucuydu valla yumrta var icinde o da tok tutuyor

netten bak canım soda limon ve yeşilçaydan yapılıyor sen ne iş yapıyordun canım menüler yemekhanede mi oluyor kartlı sistemse evden hani götürebilirsin veya dışarıdan o gün daha sağlıklı şeyler tercüh edebilirsin diyecektim
kart yok cnm ırenc ya sana yazdım ıkı baslama pozısyon vardı. dıgerınde gunlık 500 tl fılan yemek parası kart ıstedıgını soyluosun. ama benı bu otele layık gordııler. belkı kısın o tarafa gecıcem. burda yemekhane
ornegın bugun sutlu erıste corbası
salaata mezelerı
coban kvurma
basmatı sarı pılaw wardı. yanı hepsı uc cesıt cnm. secenek yok. aksam ıstedıgımı yıyebılırım tabı. ama makul bı saatte gıdıp yemek yapma sartıyla. ya da ıste haftasonu yapıp kavanoza koycan. bazen ınsanın canı haftasonu yapmak ıstemıyor.

sabah yeme bende aralıklı oruç yapıyorum canım yemeyince zaten vücut yağ yakmaya başlıyor ya sabah yeme çok acıkırsan salatalık havuç götür yanında öğlende yemek ne çıkarsa sağlıklı olanı tercih et aksamada annenden rica et bi çorba yapıversin enazından onu yersin mantı makarna yerine yanına bir dilim de ekmek az salata ohh miiss
cok az deil mi kuzum. çok acıkılır boyle. daha cok abanmazmıyız. sabah yeme oglen ye. aksam corba zaten var evde hep. oglejn sdece corba ıcıolar.

X