Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizzz hem ispanakli hem çökelekli yapmis uzeri tereyagli zalım kadın 😭 valla yemedim kendimle gurur duydum herkese cay servisini ben yaptım sonra da mutfaga gittim kendime kabakli krep yaptim :kusmuk:

Tekrar hos geldin canim yakin kilodayiz 💙

Hos geldin gerci eskilerdensiniz ama benim icin yeni :KK37:

Hı hı siz kazanacaksiniz :63:

Defneefe bu hafta kaptan degilim ama ayni takimdayiz hemen eksiye gecihoruz kendine dukan birası yap canim hadi kalk bakim :KK19:

:ruh::ruh::ruh:

O benim takimimdaykendi 😂
1.7 degil ya 52 yi gör dedim 52.90 da olur :KK53:
Ya da sen verme verme senin kilon az yuzden cok oluyor 100 gr ver :KK70:

Canim cumartesi tartiainda reglimin ikinci günüydü sen de bizma moralini bol su ic ❤️
hem netten baktım gene krepte de un varmış yağ varmışş nettin kıızzzz gene yemişin hamurlu işii ahahahah:KK11::ıslık:

ilahii asya yaa güldürdün benii patateslerini yedim ya işte kızartmaydı ama neydem aç kalmamak adına yedim yanınaa boll salaata ile akşama da güzel bir tabak yemek ile günü kapatıp üstüne güzeelce suyumu içip sporumuda yaparsam bugün tamamdırr ahahah :rapci: ama sana şokk oldumm kıııaazz bir haftada 3 kilo maşallah sana bu hafat bakalım kapışma güzel oacağa benziyorr :KK45:
Canım ben çok dikkat ediyorum bu hafta. Ama sanırım hem regl hemde eşim evde olmadığı için hep ayaktayım diye ödem oluyorum

1000138230.jpg
13.45 kahvaltı yapmadım kahvaltı niyetine bir tane nektari ile bir tane salatalık yedim bu şu an ilk öğün LenaG LenaG

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 3464641 13.45 kahvaltı yapmadım kahvaltım niyetine bir tane nektari ile bir tane salatalık yedim bu şu an ilk öğün LenaG LenaG
ohh miss kızlar ye burada diyor bana günde bi meyveden bişi olmaz diye ama korkuma şekerli deyin meyce bilenem yemiyorum ama çookk lezzetli görünüyor hele incir mmmm afiyet olsun sana :)

Aksama ev ahalisine patile den biraz getirdim corba bir de makarna yaparim burazi yogurtlu birazi salcali .
Ben ne yiyecem 😭 corba olur tamam yanina :işsiz:
Buldummm :KK58:
2 kasik kiymayi domatesle soteleyip bir dilim tam bugdayin ustune döşerim yanina corba 😋
Bende şimdiden kabak yemeğimi yaptım. Öğlen 1 kase kabak yemeği yanına 3/4 peynir yedim.
Akşam için 1 tabak kabak yemeği ile 3/4 kaşık yoğurt yerim diyorum bakalım inşallah planda değişiklik olmaz

Bende şimdiden kabak yemeğimi yaptım. Öğlen 1 kase kabak yemeği yanına 3/4 peynir yedim.
Akşam için 1 tabak kabak yemeği ile 3/4 kaşık yoğurt yerim diyorum bakalım inşallah planda değişiklik olmaz
aslında çokk yemek seçen biriyim bu dezavantaj cünkü aburcubura yöneliyor insan haliyle geçenlerde de yazmıştım bende sevebileceğim şekillere yönlendirmeye çalışıyorum burada arkadaşlara örnek olur belki defneefe17 defneefe17 mesela sen de uygulayabilirsin bu şekilde canımm kabağı hiç sevmem ama mücver ayrı bi tat veriyor sanki oturup tabak tabak yerim ona yöneldim sade yoğurt yiyemem havuç taratoru bir büyük kase yerim veya dereotu salatada yiyemem ama kuru cacığa okadar yakıştı ki anlatamam lezzetini böyle böyle sağlıklı şekle yönlendirince insan kendi bedenini kendi kafasına öyle de güzel uyduruyorki ve aklın sana değil sen aklına hükmediyorsun adeta :)

ohh miss kızlar ye burada diyor bana günde bi meyveden bişi olmaz diye ama korkuma şekerli deyin meyce bilenem yemiyorum ama çookk lezzetli görünüyor hele incir mmmm afiyet olsun sana :)
Diyete girince tatlıyı kesiyorum Ya ben tatlı niyetine şekeri meyveden alıyorum tatli ihtiyacımi karşılasın diye😀

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun her birinden azıcık azıcık 😉

Günaydın kaptancım ❤️

Maalesef burda değiller 😕 zipzip kaptanım arada selam veriyor,cordelia birden gitti,elhan kaptaniçem de tatilde
Kaptan zaten uzun süre yoktu ama o burayı okuyordur canımın içi ❤️ duam ona insa işleri rast gidiyordur.
Cordişim çok özledimmm çokk gelir insa kötü bir sorun olmadı insa gecmiste pek birsey bulamadım onun adına.

Elhan ablammmm❤️ geldi bile 😍🤗😍🤗😍🤗😍🤗😍🤗😍🤗😍🤗😍🤗😍 aşk kadın şair kadınn ❤️ yüreği pamuk dili pamuk kadın yaa 😘😘😘😘😘😘😘😘

Gunaydın hanımlar❤️

Tatilden dün döndük, tartıldım. +2.300
Gr fszlayım.
LenaG LenaG @Mthn83
Selam canım hoşgeldin hemen hemen müdahale ediyoruz 💪❤️
selamlar, şimdi döndüm tatilden internet paketim bitti güvenilir bir wifi de bulamadım o nedenle uğrayamadım. gelir gelmez buraya geldim :KK49:
Selam hoşgeldin ❤️
LenaG LenaG 90 lardan kurtulacaz di mi hemen eksiye gecelim hadi benim eksi de su an cok buyuk degil ama eksideyim :KK76:
Ya canım ne zaman az kaldı 90 ı bırakmama diye düşünsem bişi oluyor menapoz dediler bana 2-3 ayda 1 oluyordum regli bu sefer düzene girip geleceği tuttu. Biliyorum dün 2 top fit tatlı kaçırdım diye bu kadar artı olamaz ödem bu ama 1 gr bile yukarı çıksa tartı sinirim oynuyor benim.
Eki Görüntüle 3464641 13.45 kahvaltı yapmadım kahvaltı niyetine bir tane nektari ile bir tane salatalık yedim bu şu an ilk öğün LenaG LenaG
Afiyet olsun çok güzel görünüyor 😋

X