Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta 69:80
Bu hafta 69
Fark -800
LenaG
Çok tebrik ederim canım
Çok tebrik ederim canım çok güzel eksi
Hoşgeldin canım
Çok haklısın mesafe koyamıyorum gözümün önünde bir hafta yarhanayla ugracasagim savasacagim demektir bugün de yedim bugun serbest gün ilan etsem olur mu
Cumartesi olur bişiler
Canım ellerine sağlık
Geçen hafta:73.9
Bugün: 73.2
Fark : 700 Gr
Yüzde: 0.94 LenaG

Ahu ahh dün ne güzel 72.8 çıkmıştım Eki Görüntüle 3463871
Güzel eksi canım çok tebrik ederim
Tama canım iyi tatiller
Cumartesi: 89
10 ağustos cumartesi:88.5
Fark: 450 gram
Daha fazla olur diye düşünüyordum ama regl hali bir de şişkinlik var sanırım ondan umarım salı tartısı daha iyi gelir kaptanim LenaG
Canım tebrik ederim regle rağmen eksi gelmek büyük iş
Geçen hafta 74.1
Bu ctsi 73.4
Fark 700
Tebrikler canım ama seni daha sık görmek isteriz

LenaG @ mthn83 1 Allah acil şifalar versin sorun neymiş cnm.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anacigininda.

Geçmiş olsun canım. İlaç baslamissiniz. Düzene girecektir emin ol.

İstediğim gibi gitmedi bu hafta yaaa

Geçen cumartesi 92.75
Bugün 92.30
Fark -0.450
Canım her hafta aynı düzende gidecek diye birşey yok. Bazı haftalar iki kilo veririz bazı haftalar hiç veremeyiz. Ama moral bozmak yok. Yine devam ediyoruz. Kilo verdikce kalp ritminde düzene girer belki.

LenaG @ mthn83 1
Allah acil şifalar versin sorun neymiş cnm.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anacigininda.
Canım ritim bozukluğu varmış bir de anlık kalbim atmayı bırakıp ysonra yeniden atmaya başlıyormuş ve bu çok sık olmuş 1 günde bile zaman zaman kalbim bıçak saplanır gibi acır ondan kaynaklanıyormuş.

İnşallah düzene girer kaptanım, hemen karalar bağlama lütfen. Çok geçmiş olsun

benimki diyetisyen listesi canım. granola değil de dün akşam ekstra 1 paket züberin nohut unlu cipsini yedim. o ödem yapmıştır.
bir de wc sorunum vardı. sabah kahvaltıdan sonra wc ye çıktım. yani aslında kilom daha az

geçmiş olsun canım. önemli birşey bu. ne dedi peki? ne önerdi?

LenaG @ mthn83 1
Allah acil şifalar versin sorun neymiş cnm.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anacigininda.

Geçmiş olsun canım. İlaç baslamissiniz. Düzene girecektir emin ol.

İnşallah düzene girer kaptanım, hemen karalar bağlama lütfen. Çok geçmiş olsun

sağolun kızlar tabi bu durum diyetime ve sporuma 4 elle daha bir sarılma motivasyonu yaptı bende

Girer tabi canm Allahın izniyle bir de sen sağlıklı besleniyorsun ki bu da cok onemli
Annene Allah rahmet etsin
İstediğim gibi gitmedi bu hafta yaaa

Geçen cumartesi 92.75
Bugün 92.30
Fark -0.450
Her eksi candir canim tebrik ederim

Tamam canim

geçmiş olsun canım. önemli birşey bu. ne dedi peki? ne önerdi?
İlaç başladık canım 2 ay düzenli kullanacağım sonra yine usg holter cihazı vs bakılacak Gizem le konuştum biraz hızlandıracağız kilo vermemi dr olabildiğince hızlı ideal kiloya düşelim dedi.

Çok geçmiş olsun kaptanım. Rabbim korktuğundan muhafaza eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…