Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta:73.9
Bugün: 73.2
Fark : 700 Gr
Yüzde: 0.94 LenaG LenaG

Ahu ahh dün ne güzel 72.8 çıkmıştım 😒😔
IMG_20240810_090247.jpg

HAFTALIK MENÜ SPOR TABLOSU
3.08.2024​
4.08.2024​
5.8.24​
6.08.2024​
7.08.2024​
8.08.2024​
9.08.2024​
KIRMIZI TAKIM
sitare55M+S+M+S+M+S+M?S+M+S+M+S+M+S+
YOSUNLUPAPATYAM+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
ASYA89M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
BEGONYA2M+S-M+S+M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-
SİBEL_84M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
MTHN83M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
CAKİNİN GELİNİM+S-M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+
FİTVENUS???M+S-?M+S-?
60KİLOYUMM+S?M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
ELLSA?M+S+M+S+?M+S+M+S+M+S+
MAVİ TAKIM
LENAGM+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
UNUTABENİCİCEGİ?M+S+M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+
NERGİS 35M+S+M+S+M+S+M+S-M-S+M+S+M+S+
LEYL76M+S+M+SM+S+M+S+M+SM+S-M+S-
BONCUKLARHAJSLM+SM+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
TOMRSM+S-M+S-M+S+M+S-?M+S-M+S-
LOTUS1234M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
GOKLERCEM+SM+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S-
TRUELİVİNG_M+S-M+S-M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-
BİLGEYOGİİM+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
Menü ve spor paylaşımı yapan herkese teşekkürler 😍
Dün spor yapmıştım cnm
Benimde hala eksi ben hergun yapıyorum 😓
spor yaptım ben her gün 😓 Mthn83 Mthn83

Artı bekliyordum 😀sevindim ölçüm de yaptım göbek ve ic bacak 1 er cm incelmis zaten Fark ettim kıyafetten
Geçen hafta 67.6
Bu hafta 66.7
Eksi 900 grm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Tebrik ederim canım çok güzel bir eksi❤️
Günaydın kızlar 🥰 💚
Bol eksili bir gün olsun :KK36:
Dün diyetisyende -1.300 çıktım ama foto çekmeyi unuttum yine evde yokum diyetisyenin kağıdı da yanımda değil 🙈🙈 yarın akşam eve gidince foto atarım artık yapacak birşey yok..
LenaG LenaG
Geçen hafta 78.8
Bu hafta 77.5
Fark -1.300
Çok iyi bir sonuç tebrikler canım ❤️❤️
Yazilmiyor telefondan giriyom fark
74,1
73,5
Fark -600
Saliya hedef 72,7 insallah
Tebrikler canım ❤️❤️
Geçen hafta 90.50
Bu hafta 89.40
Fark -1100 gr
Yüzde %1,215
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Tebrik ederim canimm bayağı güzel ❤️❤️
Geçen hafta 74.8
Bugün 72.7
Fark 2.1 kg
Çok iyisin bu hafta muhteşem bir sonuca imza attın tebrikler canım ✨✨✨✨🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍 darısı başıma 🤣
Geçen cumartesi 74.25
Bugün 71.75
Fark -2500 gram
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Çok ciddi bir fark daha valla kendimi çok tembel hissettim çok iyi sibelcim Tebrik ederim harikasin😍😍🤩🤩🤩
Geçen cumartesi: 54.05
Bu cumartesi: 53.70
-350 Gr
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Tebrik ederim canım istikrarlı bir şekilde devamm ❤️❤️
3 farklı sonuç çıktı 😂 60-60,1-60,2 kg ortalaması 60,1alayım dedim.
Geçen hafta cts:62 kg
Bugün: 60,1 kg
Fark:-1.9 kg
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3463812
Malahit çok iyisin tebrikler harika bir sonuç 😍😍
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Cumartesi 85.60
Salı 83.60
Bu gün 81.90
Fark-3.70 😃
Dün adet oldum. Çok şükür kilo verdikçe adetlerim düzene giriyor. Pcos kork benden😃😂(pek korktuğu söylenemez ama 😂)
Asya direk kaptanlik geliyor bence🤣🤣 insanlık ötesi bu sonucun ve azmin için seni çok tebrik ederim 😍😍😍❤️
ADINIZ: ( isteğe bağlıdır)
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 1.68
KİLONUZ: 98
HEDEF KİLONUZ: 60 ama ilk hedef 80
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Gebelik ve iştahlı biri olmam
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: 2. bebeği düşünüyorum. Ama bu kiloda hamile kalmam çok zor. Bu yüzden fazlalıklarımdan kurtulmam lazım 🙈
Eki Görüntüle 3463829
Hoş geldinnn canım grubumuz aşırı tatlış insanlardan oluşur ve burada hedeflerine kesinlikle ulaşırsın bildirimlerini ihmal etme yeterli 😍😍😍

Ahu ahh dün ne güzel 72.8 çıkmıştım 😒😔Eki Görüntüle 3463871
Tebrik ederim canım bence çok güzel sonuç 😍

Kızlar sabah tartıldım ama koşturmadan atmamışım özür dilerim
Ctesi 62.60
Bugün 62.65
Sabit diyebilirz
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Ben haftaya tatile gidiyorum çok koşturmalı geccek izin istiyorum 💕 bağırsaklarım düzelir hem böyle 2 ileri 1 geriyim 🙄
Haftaya daha cok gider canim tebrik ederim ❤️
M Minicikfzt yapmıştı sanırım.
O kadar arayışa gerek yok genel listeden sonra topla bakalım kaç kg yağ gitmiş 😍 😅
Azcik tembellik edecektim nolmus :sus::KK53:

Canım her sene eşimle aynı sıkıntıları yaşardık. O tayin isteyelim. Ben gitmek istemezdim. Tayin zamanlari her zaman kavga gürültülü geçerdi ki kendi memleketinde idik. Ama istemeyen o idi kalmak isteyen bendim. Bazen hayırlısını istemek lazım. Sonra deprem oldu. Herşeyimizi kaybettik. Sonra tayin istedik. İster istemez çıktı. Sıfırdan hayat kurduk bismillah dedik. Bazen olmuyorsa zorlamamak lazım. Israr edince sonrasında keşke kalsaydik diyebiliyorsun.
Çok geçmiş olsun. Biz de ilk Maraşı yazdık, sonra antep, osmaniye... Sanırım polis kadrosunda açık yokmuş. Hiç ummadığımız şekilde sondan bir önceki sıraya yazdığımız Ankara çıktı. Orda yasamaya ihtimal bile vermiyordum, çıkmaz diyordum. Bu tayin süreci baştan sona hayalkırıklığı oldu benim için. Esim 8 senedir doğuda. O da bıktı artık.
Şimdi iyi bir araştırıp baktik. Polislerin mevzuatında eşten dolayı yer değiştirmede kolaylıklar var. Ama amirin merhametine de bağlı. İsterse göndermek için dilekçe yazıp yapar işimizi. İstemezse süründürür mahkemede. Bir polis 2018de dava açmış bunun için, 2019da sonuçlanmış. Boyle bir sey mi yapsam diye düşünüyor şimdi. Çünkü bayağı yıprandı burda da. Rahat bir yer istiyordu o da.
Modunu dusurme 400 olsun bizim olsun ( benim de 400 :sus:) tebrim ederim canim :KK200: cig kofte de odem yapar ayrica :63:
Bence daha fazla bile vermiş olabilirsin. Çiğköfte ödem yapmıştır ❤️
İnşallah öyledir kızlar ya 🥺

Tebrik ederim canım çok güzel bir eksi❤️

Çok iyi bir sonuç tebrikler canım ❤️❤️

Tebrikler canım ❤️❤️

Tebrik ederim canimm bayağı güzel ❤️❤️

Çok iyisin bu hafta muhteşem bir sonuca imza attın tebrikler canım ✨✨✨✨🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍 darısı başıma 🤣

Çok ciddi bir fark daha valla kendimi çok tembel hissettim çok iyi sibelcim Tebrik ederim harikasin😍😍🤩🤩🤩

Tebrik ederim canım istikrarlı bir şekilde devamm ❤️❤️

Malahit çok iyisin tebrikler harika bir sonuç 😍😍

Asya direk kaptanlik geliyor bence🤣🤣 insanlık ötesi bu sonucun ve azmin için seni çok tebrik ederim 😍😍😍❤️

Hoş geldinnn canım grubumuz aşırı tatlış insanlardan oluşur ve burada hedeflerine kesinlikle ulaşırsın bildirimlerini ihmal etme yeterli 😍😍😍

Tebrik ederim canım bence çok güzel sonuç 😍
Teşekkürler canım hepimiz harikayız😃🥰🌺💙❤️

Çok geçmiş olsun. Biz de ilk Maraşı yazdık, sonra antep, osmaniye... Sanırım polis kadrosunda açık yokmuş. Hiç ummadığımız şekilde sondan bir önceki sıraya yazdığımız Ankara çıktı. Orda yasamaya ihtimal bile vermiyordum, çıkmaz diyordum. Bu tayin süreci baştan sona hayalkırıklığı oldu benim için. Esim 8 senedir doğuda. O da bıktı artık.
Şimdi iyi bir araştırıp baktik. Polislerin mevzuatında eşten dolayı yer değiştirmede kolaylıklar var. Ama amirin merhametine de bağlı. İsterse göndermek için dilekçe yazıp yapar işimizi. İstemezse süründürür mahkemede. Bir polis 2018de dava açmış bunun için, 2019da sonuçlanmış. Boyle bir sey mi yapsam diye düşünüyor şimdi. Çünkü bayağı yıprandı burda da. Rahat bir yer istiyordu o da.

İnşallah öyledir kızlar ya 🥺
Emniyette nasıl işliyor bilmiyorum canım süreç. Ama bizde ikimizde istiyoruz hangisi çıkarsa diğeri özür grubu ile eş yanına gidiyor.
Ama bir arkadas eşi polisti. Şırnak a arkadaşın tayini çıkınca Hatay'dan tayini yeni çıkmasına rağmen Şırnak a gitti. Ama doğu olduğu için olabilir canım.

Ahu ahh dün ne güzel 72.8 çıkmıştım 😒😔Eki Görüntüle 3463871
Tebrik ederim canım 😇🧿
Cumartesi: 89
10 ağustos cumartesi:88.5
Fark: 450 gram
Daha fazla olur diye düşünüyordum ama regl hali bir de şişkinlik var sanırım ondan umarım salı tartısı daha iyi gelir kaptanim LenaG LenaG
Tebriklerrr canım regle rağmen gayet iyi ❤️
Geçen hafta 74.1
Bu ctsi 73.4
Fark 700
Tebrik ederimmm 😇🧿

X