Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim menüm sabah içinde kırmızı biber kaşar ve domates olan tost 2 zeytin 1 salatalık
Arada 4-5 üzüm
Öğlen 2 halka patlıcan(çok yagliydi) 1.5 YK kadar kıyma sote cacık 1.5 kaşık pilav
Arada yarım armut 1 kase yoğurt 1 tatlı (şerbetli tatlı olması gerekiyordu ama kurumuştu 😅😅)
Akşam 16 da 1 tavuk pirzola 5-6 parça patates 3 parça mantar (hepsi fırında ve kaşarsiz)
Boğazım ağrıyor zerdeçal tarçın bal süt yaptım içtim az önce
Su 1lt
5 bin adım
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Gecmis olsun canim🌸
Su az olmus🥲
Herşeyden az az temissin toplasan 1 tabak anca eder🙈

LenaG LenaG bende paylaşım yapayım mıı :)
Tabii ki ❤️
9 ağustos 2024
Sabah
2 yumurtalı omlet
1 domates
1salatalık
5 zeytin
1 dilim peynir
2 bardak yeşil cay

Öğle
1 kase yoğurt
1 kaşık keten tohumu

Akşam
4 köfte ızgara
1 tabak salata
1 dilim mercimek ekmek
1 Dilim karpuz

Spor: bugün spor yapılmadı 🫠
Su 3 litre içildi

Kaptanimm LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 😍😍
Afiyet olsun canım güzel menü ❤️
09.08.24
09.30
1 avuç leblebi

12.30
Yarım kaşarlı tost, domates salatalık,3 zeytin, 1 dilim peynir,ayran

17.00
3 kuru kayısı, kiraz sapı çayı
19.30
3 YK pilav, 1 karnıyarık (fırınlanmış patlıcanlar) ,salata,yoğurt
1 hurma üstüne

Şu:2 lt
Spor yok maalesef. LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤️

Benim menüm sabah içinde kırmızı biber kaşar ve domates olan tost 2 zeytin 1 salatalık
Arada 4-5 üzüm
Öğlen 2 halka patlıcan(çok yagliydi) 1.5 YK kadar kıyma sote cacık 1.5 kaşık pilav
Arada yarım armut 1 kase yoğurt 1 tatlı (şerbetli tatlı olması gerekiyordu ama kurumuştu 😅😅)
Akşam 16 da 1 tavuk pirzola 5-6 parça patates 3 parça mantar (hepsi fırında ve kaşarsiz)
Boğazım ağrıyor zerdeçal tarçın bal süt yaptım içtim az önce
Su 1lt
5 bin adım
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun canım güzel bence ama çok erken kapatmışsın ❤️ geçmiş olsun 🙏💐

Canim ben diyetisyene son 7-8 kilo ile baslamistim o yuzd n zaten az gidecegini biliyordum
Bazi hafta veremedim bazi hafta arti ciktim hic pes etmedim diyetisyenim üzüldü ben bence şundandir yaa zaten zor gider benden dedim😅

Kendi başıma yuksek kilolarda basladigimda da hic pes etmedim bunalmadim cunku 20-30 kilo verecegim diye hedef koymadim 3 kilo verecegim bi 3 kilo daha .. 46 beden giyiyordum kendime 42 beden giysi aliyordum buna gorecehim girince şunu yiyecegim... Gibi hedefler... Hep kendi bedenimden kucuk kiyafetler aldim
Kiloluydum ama o halimi hic kabullenmedim
tabi yaşla da ilgili, regl de gelmiyor benim az gidiyor. arada küçük kaçamaklar oluyor sıkılıyorum. bir de wc yine sıkıntı o da ayrı.

İyi geceler kızlar
09.08.2024 Cuma
sabah 2 kupa yağsız sütle kahve

Kahvaltı 11:30 1 lavaş tost(40 gr kaşarla),1 bardak ayran

Dışarıdaydım marketten hurma topu buldum 3 tane yedim 14:00 gibi
Ara 15:30 2 karabuğday topu,kahve

Akşam 18:30 7 yk kıymalı bezelye yemeği (bitmedi gitti bir türlü) 2 yk yoğurt,1 yk bulgur pilavı

Su 2 lt
8000 adım

Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83

tabi yaşla da ilgili, regl de gelmiyor benim az gidiyor. arada küçük kaçamaklar oluyor sıkılıyorum. bir de wc yine sıkıntı o da ayrı.
Simdi gitmediginde şöyle diyorum dikkat etmeseydim ya da mesela bu gruba girmeseydim kesin artı olmustum kilo korumak yerinde sayabilmek bile cok önemli 🌸

İyi geceler kızlar
09.08.2024 Cuma
sabah 2 kupa yağsız sütle kahve

Kahvaltı 11:30 1 lavaş tost(40 gr kaşarla),1 bardak ayran

Ara 15:30 2 karabuğday topu,kahve

Akşam 18:30 7 yk kıymalı bezelye yemeği (bitmedi gitti bir türlü) 2 yk yoğurt,1 yk bulgur pilavı

Su 2 lt
8000 adım

Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Bitmesin işte ne guzel😋 bezelye cok severim🫶🏻

Hayırlı akşamlar kızlar bugün geçe kaldım ev işi ev işi canım çıktı desem az kalır sanırım bittim resmen nese menüme geçeyim
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG

Öğlen 12//
Bir yarım kase kuru fasulye (resim ekledim baya az)
Bir kase sarımsaklı kuru cacık
Bir dilimden de küçük tam buğday ekmeği

Ara/yeşil çay

Aksam17.30//
4 adet köfte (60-80gr arası)
3 adet yağsız airfryer da mücver (glutensiz undan yapmıştım)
Yarım dilim tam buğday ekmeği

Sporlar// Mthn83 Mthn83
3lt su bitti
Öğlen 2 mile Leslie yaptım fast walk
Boll bol da ev işi cidden halada bitmedi ütü yapıyorum şuan cam silme tualet banyo çamaşır yemek bulaşık toz alma aklınıza neresi gelirse yani bı yarına süpürme silme kaldı işte 🫡😓

Eklentiler

• IMG_20240809_115720.jpg
    IMG_20240809_115720.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 13
Çok heyecanlıyım ya yarın için, sanki sınav varmış gibi hissediyorum kendimi. İnşallah her birimiz mutlu sonuçlarla karşılaşırız. 🌸 Hayırlı geceler hepinize, ben daha işlerimi halledip valiz hazırlayacağım benim yerime de uyuyun😘

Guzel bir menu olmus canim biskubviler nazar boncugu olsun insallah guzel bir eksi gorecegiz yarin 🙏

Hadi bakalim :KK6:

Iki gundur acayip bir yogunlugum vardi canim hatta gunaydin mesaji bile atamadim :KK43: bir de regl bas agrisi falan derken diyetisyene gititm bugun daha onu anlatacam 🥳

Ben hamburger sevmiyorum ki 😂

Tatilinin tadini cikar tabiki diledigin seyleri ye ic amaaaa her sabah yürü ❤️ muhakkak her gun 3 litre suyunu ic ve aksam mumkun mertebe 8 den sonra bir sey yeme bu kadar, 🥳

Canim oncelikle sana tesekkur etmek istiyirum 🥰
Çünkü evindeki yogunluga ragmen her gun geldin buraya ve menunu verdin. Menune yaotigimiz yorumlari iyiligin icin gördun ve duzelttin. Bugunki menun de evet karisik olmus ama yine de sagliksiz degil adiyet olsun.
Diyetisyen soyke denisti sebze ile protein ayni ogun yapmahin demisti sen de buna dikkat etmeye calis ❤️

Simdiden iyi tatilker canim tartini vermeyi unutma he mi ❤️ menun dolap temizleme menusu :) afiyet olsun canim

Karpuz miktari biraz fazla geldi canim onu disinda sorun yok gzuel eksiler gelecek senden insallah. Afiyet olsun canim

Ellerine saglik kaptanim ❤️

Yeni kaptan yükleniyor 😎

Canim cok cok gecmis olsun bize de haber vermeyi unutma 🙏
Mesaj alındı kaptanım ben de beni yanlız bırakmadığınız için çook teşekkür ederim 🙏😘

Tabi ki canım 🥰ilk sayfada katılım formu var onu doldurur musun? Bir de yarın sabah aç karnına tartı fotosu tarih nick yazılı atabilirsen çok iyi olur
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 34
BOYUNUZ: 168
KİLONUZ: 69
HEDEF KİLONUZ: 56
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: akademi
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: tatlı yemek :KK43:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olalım :)

Günaydın canlar dünkü menüm 9 Ağustos
Sabah saatlerinde
Bir sıkım firik tarhana

Öğlen iki sıkım tarhan,bir tabak ekşili çorba ,bir domates tuzlayıp yedim köyden geldi,iki tane de yeşil incir ,15 fıstık

Akşam küçük kase paça,2yk bulgur pilavı. . akşam çay saatlerinde komşular la çay keyfi yapıldı komşumun ısrarıyla erik yedim bir tane
LenaG LenaG

A

X