Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bu oyunu bozarim seni de takima alırım :KK53:

Haftada iki iki erimek 😂
Hatta o arkadas diyetisyene gitmis kilosu cok cikmamis ama yagi fazla cikmis. Diyetisyen de sabah yürüyüşü onermis yagdan kilo verebilmesi icin. Saka bir tarafa da bende son iki haftadir verdigim kilolari yagdan veridgimi düşünüyorum incelmem cok oldu çünkü
oy oy maşallah kaptaniçeme :KK74:

Anam babam usulü nasıl oluyor, at da bir bakem 😄

Çok geçmiş olsun, iyileşir inşallah bir an evvel 🌼🤲Denizin nasıl bir etkisi oluyor? Bizim öyle deniz kültürümüz yok memlekette deniz olmayınca 😅 Usutuyorlar mi yoksa tuzlu suyun bir etkisi acaba? Geçenlerde de kuzenimin kızı böyle hastalanmıştı
Benim sevmiyor öyle otlu çöplü liste. Chia lar filan 🙄
Eve geceyimde atacağım. Şuan listen var diye üstüne düşmedim

Canım geçmiş olsun 🙏

Geçmiş olsun canım çocukların hastalığı da zor 🙁
Çok teşekkür ederim kızlar, evet ya zor gerçekten bir de aşırı nazlı, dedesini aradı diyor ki kustum ben hastayım, annem de bana bakmak için ise gitmedi bugün 🥺☺️
Anam babam usulü nasıl oluyor, at da bir bakem 😄

Çok geçmiş olsun, iyileşir inşallah bir an evvel 🌼🤲Denizin nasıl bir etkisi oluyor? Bizim öyle deniz kültürümüz yok memlekette deniz olmayınca 😅 Usutuyorlar mi yoksa tuzlu suyun bir etkisi acaba? Geçenlerde de kuzenimin kızı böyle hastalanmıştı
Aslında benim de deniz kültürüm çok yok ama eşimin memleket burası,çocuklarda gördükçe istiyor tabi, söyle bazen enfeksiyon alabiliyorlar ya da usutebiliyorlar, bizimki üşüdü bence çünkü akşam üstü gittik, gerçi denize giden kimi duysam bulantı kusma ishal olmuş,bizm aileden tek benim kızda oldu hepimiz girdik,kuzenleri falan da vardı kimseye birşey olmadı, çok şükür toparladi biraz ama
Alla alla laflara hele kimi nerden aliyonuz öyle kolay miydi :stop: :KK59:

Cok gecmis olsun canim gecen benim oglumd olmustu hemen düzeldi seninki de hizli atlatir ins 🙏

Guzel idare etmisisn disqrda olmana ragmen afiyet olsun canim 😘
Çok teşekkür ederim canım, öğleden sonra toparladı daha iyi çok şükür
Sabah yürüyüşte bir ogretmen arkadasla karsilastim uzaktan seni taniyamadim. Bu degildir demis onun bacakalri daha kalindi demis :KK57: bacaklarin ne kadar incelmis cok zayiflamissin dedi övdü mu gömdü mu anlamadim. Sonra da tüyo istedi :süslü:
Varya seni acayip motive etmeli bu durum, ben çok motive oluyorum boyle duyunca 😍

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
7 Ağustos menüm

10:00
2 kahve şekersiz

11:30
4/5 peynir
Domates
Salatalık
2 ince dilim ananas
Şekersiz çay

14:30
1 porsiyon ananas(ödem için iyi oluyor)
1 kase etli kabak yemeği
1 yk bulgur pilavı
2 yk yoğurt

Su 2.5 litre olur.
Bu hafta yürüş yapmam zor. Eşim bu gün gitti 3 saattir çocuklar ağlıyor. Biri durunca diğeri başlıyor.
20 aylık oğlum öğlen uykusundan uyandı baba diye ağlıyor evi geziyor.

RABBİM hiç bir çocuğu annesiz babasız bırakmasın. Hiç bir anne babaya evlat acısı yaşatmasın,bizlerede yaşatmasın inşallah

7 Ağustos menüm

2 kahve şekersiz

4/5 peynir
Domates
Salatalık
2 ince dilim ananas
Şekersiz çay

1 kase etli kabak yemeği
1 yk bulgur pilavı
2 yk yoğurt

Su 2.5 litre olur.
Bu hafta yürüş yapmam zor. Eşim bu gün gitti 3 saattir çocuklar ağlıyor. Biri durunca diğeri başlıyor.

RABBİM hiç bir çocuğu annesiz babasız bırakmasın. Hiç bir anne babaya evlat acısı yaşatmasın,bizlerede yaşatmasın inşallah
Amin o kadar zor bir durum ki yaşadım zamanında oğlum günlerce ağlamış 15 kiloya kadar düşmüştü Elhamdülillah şuan iyi ama bende iken babaya baba da iken bana hasret

Bugün ağrılarım çok fazla olduğu için yürüyüş ve egzersiz yapamadım

Kahvaltı
Haşlanmış yumurta
7 zeytin
1 incecik dilim kaşar peyniri
Domates salatalık
1 İnce dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Akşam
Patates yemeği 6 YK
Salata

2 lt su
Bugün ev temizliği ile uğraştım daha da bitti sayılmaz dinlenerek yapıyorum

Çok teşekkür ederim canım, öğleden sonra toparladı daha iyi çok şükür

Varya seni acayip motive etmeli bu durum, ben çok motive oluyorum boyle duyunca 😍
Etmez mi canim bir de benim icin en buyuk ölçüt beni uzun suredir gormeyen yaz tatiline giden arkadaslarimdi. Hepsi yavas yavas dönmeye basladilar ve bugun beni sadece iki tanesi gordu. Ben daha yolun basindayim :KK6:
Cnm geçen 2 güne göre biraz daha iyi ama başımın ağrısı doluluk gitmedi pert etti beni yarın kbbye gidecem sinüzit oldum muhtemelen kafamı kaldiramiyorum çünkü sağolasın 🙏🏻🌸
Bende de sinuzit var ve tum hayat kalitemi aliyir. Bana Afer..n sinus ilaci cok iyi geliyor canim ❤️
7 Ağustos menüm

2 kahve şekersiz

4/5 peynir
Domates
Salatalık
2 ince dilim ananas
Şekersiz çay

1 kase etli kabak yemeği
1 yk bulgur pilavı
2 yk yoğurt

Su 2.5 litre olur.

Son duan için cani gönülden amin canim 🤲

Menune gelince bu kadar kısıtlı beslenme canim henuz kilomuz fazla daha sonra kisacak yer bulamayiz ve zaman zaman da vucut kendini kitliga sokabilir. Bugun icin aksam muhakkak ara ogun yap bana da yaz. Yogurt meyve kuruyemis olabilir
Veya meyve kuruyemis kahve olabilir

İyi akşamlar
LenaG LenaG patimsilizm patimsilizm
Yarın sinüzit için gitmeyi düşünüyorum en ufak hava akımı baş ağrısı yapıyor ben evde üşüyorum ya İstanbul'da pencereleri kapatıp oturuyorum bu normal mi?
Sabah aç karna elma.sirkesi
11.30 kahvaltı
1 tbe
Peynir
3zeytin
Çoban salata
2 hindi füme

Ara öğün
Portakal
3 ceviz
10 çiğ badem
Kekik ve ebegümeci çayı

14.45 öğle
Tavuk çorbası

18.30 akşam
100gr tonbalik
Roka salatası
Sarımsak
Maden suyu
2 dilim ekşi mayalı ekmek

20.00 ara öğün
Bitki çayı
Yoğurt zencefilli
Meyve
2.5 lt su

Etmez mi canim bir de benim icin en buyuk ölçüt beni uzun suredir gormeyen yaz tatiline giden arkadaslarimdi. Hepsi yavas yavas dönmeye basladilar ve bugun beni sadece iki tanesi gordu. Ben daha yolun basindayim :KK6:

Bende de sinuzit var ve tum hayat kalitemi aliyir. Bana Afer..n sinus ilaci cok iyi geliyor canim ❤️

Ah canım ah aynen öyle Allah şifa versin hepimize evde var evvelsi gece içtim ondan o kuruttu biraz ama sonra sürekli terletti gece kalbimi sıkıştırıyo gibi oldu aşırı derecede uyku verdi gözlerimi acamiyordum serseme döndüm sonra cesaret edemedim tekrar içmeye[/QUOTE]

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Öğlen 12// yarım kase ayran aşı çorbası
Bir kase salata
İki adet karabuğday patlağı

Ara yeşil çay iki âdet karabuğday patlağı

Aksam18.30// 200gr döner
Bir koca kase havuç tarator
Bir dilim tam buğday ekmeği (cokk acıktım bugün sebebi aşağıda 😅)

Spor/
3lt su bitti
Sabah 20dk tempolu başka isim vardı durağa en uzak yere gidevildigim kadar yürüyüş yaptım
Sonra bı 20dk işim bitince yürüdüm tempolu ise geldim
Öğleden sonra saat 2 gibi elektrik kesildi işyerinde dışarı çıkıp 40dk tempolu yürüyüş
Ayaklarım sızlıyor hala ama yapabilrsem bir mile Leslie veya yürüyüş gene yazarım kaptanlarim Mthn83 Mthn83

Son duan için cani gönülden amin canim 🤲

Menune gelince bu kadar kısıtlı beslenme canim henuz kilomuz fazla daha sonra kisacak yer bulamayiz ve zaman zaman da vucut kendini kitliga sokabilir. Bugun icin aksam muhakkak ara ogun yap bana da yaz. Yogurt meyve kuruyemis olabilir
Veya meyve kuruyemis kahve olabilir
Canım haklısın ama aç hissetmiyorum ki. Muhtemelen çocuklar için geç yatarım. Ozaman belki kuru yemiş kahve yada bir dilim karpuz yerim

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Öğlen 12// yarım kase ayran aşı çorbası
Bir kase salata
İki adet karabuğday patlağı

Ara yeşil çay iki âdet karabuğday patlağı

Aksam18.30// 200gr döner
Bir koca kase havuç tarator
Bir dilim tam buğday ekmeği (cokk acıktım bugün sebebi aşağıda 😅)

Spor/
3lt su bitti
Sabah 20dk tempolu başka isim vardı durağa en uzak yere gidevildigim kadar yürüyüş yaptım
Sonra bı 20dk işim bitince yürüdüm tempolu ise geldim
Öğleden sonra saat 2 gibi elektrik kesildi işyerinde dışarı çıkıp 40dk tempolu yürüyüş
Ayaklarım sızlıyor hala ama yapabilrsem bir mile Leslie veya yürüyüş gene yazarım kaptanlarim Mthn83 Mthn83
Cok gzuel menu canim afiyet olsun ❤️

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kahvalti 9.00 : 1 tam, bir beyaz haslanmis yumurta
5 zeytin, 1 wasa
25-30 gr peynir
salatalik domates bolca

Ara 12.30: Türk kahvesi
2 hurma 2 tam ceviz 14 badem

Aksam 16.45:
7 kasik kabakli tavuklu cevizli salata(yogurtlu) 1, 5 kasik semizotu salatasi

Ara 18. 30: turk kahvesi 1 kuru kayısı
5 fındık

Su 2.5 litre
Spor 11. 500 adim

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kahvalti 9.00 : 1 tam, bir beyaz haslanmis yumurta
5 zeytin, 1 wasa
25-30 gr peynir
salatalik domates bolca

Ara 12.30: Türk kahvesi
2 hurma 2 tam ceviz 14 badem

Aksam 16.45:
7 kasik kabakli tavuklu cevizli salata(yogurtlu) 1, 5 kasik semizotu salatasi

Ara 18. 30: turk kahvesi 1 kuru kayısı
5 fındık

Su 2.5 litre
Spor 11. 500 adim
Yaa menün çok güzelmiş maşallah ben bugün coştum iyice ☹️ 4 tane kb.patlagi akşam ekmek döner valla bana mı oyle geldi bilmiyorum ama bugün aşırı cokk yedim sanki☹️

X