Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende sormuştum vaktinde çok güldürdün kız beni kendimi gördüm yazıda biran

Kız kaçamak nerde burdaa

Kız kovalar umursamaz olur sen neden etrafındaki insanlardan bu kadar etkileniyosn. Kendine zarar veriyosn yapma böyle. Kimsenin senin hakkında yorum yapmaya hakkı yok bi kez sustur bi daha cesaret edemesinler sana laf atmaya. Bu hayata bi kere geliyoruz millet için mi yaşıcaz çokta tın kim ne derse desin sen kendi yolunda ilerle

40 neki 50 ye gelin görün
Ay orayı ve kendimi düşünemiyorum canım. Daha kırk yaş olgunlugunda değilim. Annem az önce dedi ki sen ne zaman buyuyeceksin.
Ay dur şurada 3 günüm kalmış. Doya doya 39 u yaşayayım.
Afiyet olsun canım baya efor sarfetmişsin eğil kalk zor iş kolay gelsin valla ne diyeyim

Yapcez bişiler

Afiyet olsun rahat dediğin 2-3 bisküvi miydi Allah iyiliğini versin
Kolay gelsin kaptanım size.
Ahhhaaa buldum meslektaşı. Birde zümre olurmuşuz.

Afiyet olsun canım menün çok güzel ama o bisküvi yerine al 2 tane karabuğday patlağı sür üzerine labneyi bak ne güzel oluyor
Afiyet olsun cumartesi menüsü olmuş diyelim
Afiyet olsun canım ödül vermişsin kendine haftada bir olur yarın devamkeee
Afiyet olsun canım menün güzel motive et kendini ayna terapisi yap karşısına geç ve ne kadar başarılı olduğunu,ne kadar güzel ve akıllı olduğunu,neleri başardığını ve daha neleri başaracağını söyle yüzüne biraz garip gelebilir ama bunu sıkça yaparsan ama inanarak yaparsan gerçekten iyi gelir
Afiyet olsun ekmeği 1 dilim daha azaltabiliriz mesela ara öğünde elmayla 5-6 fındık güzel giderdi.
Afiyet olsun cumartesi menüsü diyelim erken de kapatmışsın umarım ekler küçüktür
Afiyet olsun 1 top dondurmadan bişicik olmaz gayet güzel menü
Afiyet olsun canım çok güzel Mthn83 menü ve spor takiplerini tutuyor sağolsun destek oluyor kolaylıkla takip edebilmesi için etiketlersen bundan sonra da harika olur
Afiyet olsun kaçamak nerde ben mi görmedim

Afiyet olsun güzel bir giriş yapılmış haftaya

İyi akşamlar
03.08.24 Cumartesi
Sabah 2 büyük bardak buzlu kahve

Kahvaltı 11:30 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,4 kayısı

Ara 15:00 yarım çay bardağı leblebi,buzlu kahve

Akşam lavaşburger ve 1 bardak ayran

Su 2.5 lt
5000 adım (bugün bel denemesi yaptım yarına spora başlarım)

Mthn83 Sitare55

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…