Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tarti

Eklentiler

• IMG_0798.jpeg
    IMG_0798.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0798.jpeg
    IMG_0798.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 19
O anı hiç yaşayamamış biri olarak tadını çıkar canım hep imrenmişimdir okuyunca öyle bir hayal ettimde yazmak istedim benim annem ben 8 yaşındayken yani kendide 28 yaşındayken vefat etmiş hayal mayal hatırlıyorum ❤
Anneciğinin mekanı cennet olsun. Mesajını okuyunca ağladım
Kader canım sana kocaman sarılıyorum 😘💙♥️
Benim anneannem de 33 yaşında 3 aylık hamileyken vefat etmiş. Annem ozamanlar 6/7 yaşlarındaymış şimdi 60lı yaşlarında hep bahseder nenemden bütün ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun. Rabbim kalanlara sağlık sıhhat uzun ömürler versin

Çabuk gelen çabuk gider canım merak etme. Sen diyet konusunda disiplinlisin inşallah bi hafta sonra uçup gidecek bu fazlalar.

Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun Melek annenin🤍 emin ol annenin şefkati hala üzerinde çünkü anneyle kızları arasındaki bağ o kadar kuvvetlidir ki ölüm bile koparamaz o bağı 🙏
Ay inşallah canım ya ağzından bal damlıyor 😘🤗

O anı hiç yaşayamamış biri olarak tadını çıkar canım hep imrenmişimdir okuyunca öyle bir hayal ettimde yazmak istedim benim annem ben 8 yaşındayken yani kendide 28 yaşındayken vefat etmiş hayal mayal hatırlıyorum ❤
Çok üzgünüm canim o mesaji yazarken seni üzmek asla Istemezdim. Allah anneciginle seni cennette kavuatursun insallah. 8 yaşındaki halinle cennet bahcelerinde el ele kosun birbirinize bakip gülümseyin insallah 🤲

Ben 59.40 çıktım hedefime ulaşmış kabul ediyorum banane banane 😂 bi kez olsun ulaşayım ama dimi ilk defa bu kadar yaklaştım

Bu tablo harika oldu canım haftanın başında tabloda boşluğum olduğunu gördüm sırf tablo boş kalmasın diye düzenli paylaşım yaptım 😂emeğine sağlık kaptaniçem. Bu hafta herkes çok aktifmiş gerçekten iki takımı da kaptanlar olarak canlı tuttunuz tebrik ediyorum 👏🏻

Olsun canım hiç moralini bozma bence sen çok iyi gidiyorsun
Bak sana ne demiştin canım bir bakmışsın 59 58 57 maşallah sana🥳☺️🌼

Mekani cennet olsun. Rabbim merhametiyle muamele etsin 🤲♥️

Anneciğinin mekanı cennet olsun. Mesajını okuyunca ağladım
Kader canım sana kocaman sarılıyorum 😘💙♥️
Benim anneannem de 33 yaşında 3 aylık hamileyken vefat etmiş. Annem ozamanlar 6/7 yaşlarındaymış şimdi 60lı yaşlarında hep bahseder nenemden bütün ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun. Rabbim kalanlara sağlık sıhhat uzun ömürler versin
Amin çok sağol canım seninde anannenin mekanı cennet olsun 🤲😘

Ben de paylaşayım. Moraller bozuk.
Geçen Cts:61.8 kg
Bugün:62kg
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3460750
Hiç sıkma canını çok az birşey bu halledersin :KK200:
Geçen cumtesi: 60.30
3 ağustos ctesi: 59.40
Fark : -900 gram
Oran : 1,49 diye hesapladım ama
Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Ooo maşallah çok tebrik ediyorum canm 50 liler geldi yineeee :KK49::nazar:
Kızlar herkesi tebrik ederim.
Geçen cumartesi: 90
3 ağustos cumartesi: 89
LenaG LenaG

Eki Görüntüle 3460756
Canımm çoook tebrik ederim 80 ler geldiii sırada 70 ler vaarr :halay::halay::halay:
Günaydın kızlar 😍 ben artık sabahları uyuyamiyorim ya ne oldu bana yaşlanıyor muyum yoksa 🤷 önceden 11 de zor kalkardim keşke fırsat olsa da uyusam derdin şimdi 8.30 -9 uyanıyorum tatil günü bile 😁 neyse sabah kalktım duş kahvaltı vs derken tartıldım kızı spora getirdim hareketli bir güne basladik yine herkese musmutlu bir gün dilerim 😍❤️
Aslında çok iyi biliyormusun erken kalkmak benim için de zordu kendimi zor alıştırdım ama iyi ki erken kalkıyorum artk eskiden hiç enerjim olmuyordu ve gün hemen bitiyordu:KK200:
Kilo bildirimi
Geçen hafta:74.9
Bugün:73.9
Fark : - 1 kg
Yuzde: 1.33. LenaG LenaG Eki Görüntüle 3460771
Vay vay vay harika bir eksi canım çok tebrik ederim :halay:
Ay ben tartılmaya korkuyorum yaa nabzım falan hızlandı, bir tuhaf oldum adet de gelmedi çok kötü bir rüya gördüm onun etkisi de var ağlamak üzereyim 😔🥺😰
Hayır olsun canım iyi düşün çok güzel gidiyorsun ve başaracaksın güzel bir şarkı dinle bir kahve/çay iç :KK200:
Eki Görüntüle 3460778
Geçen Cumartesi 72,2 di sanırım
Bugün 71,9
Bu 70 liler yapıştı gitmiyor. Bu saate kadar aç kaldım yürüdüm. Sonuç bu.
Çok sinir oldum

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Gider gider sen tuttuğunu koparan bir kadınsın ve 60 lara ineceksin bu hafta bak spora da başladın :KK200:
Eki Görüntüle 3460785
Kahveler içildi yeni haftaya hazırız 🤩💪🏻💕
Afiyet olsun :kk77:
LenaG LenaG canım ben bu hafta hazırlıkta olayım çünkü perş günü dayımlara yatılı gideceğim tartı günü tartılamam sıkıntı olmasın. Yanımda tartı da götüremem bi çocuk bi valizle gidiyorm yüküm fazla olacak. Bir de dışardaki işlerim çok birikti onları halledicem pek aktif olamazsam takıma sıkıntı olmasın
Tamam canım
Aslında tartı değil mesele adetim gelmiyor ya stres oldum işte rüyamda da aynı şeyi gördüm hâlâ elim ayağım titriyor. Ama tartıyı görünce bir nebze moralim düzeldi🙂
27 temmuz cumartesi: 73,15
03 ağustos cumartesi : 72, 30
Fark - 850 gram
Şu rüyanın etkisinden çabucak çıkıp yola devam etmem gerek bunun için de en acilinden adetimin gelmesi gerek
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Bak gördün mü harika bir eksi gelmiş çoook tebrik ederim canım :halay:
Eki Görüntüle 3460787
LenaG LenaG kaptanım diğer kaptanlarimizin isimlerini henüz bakamadım fırsat buldukça giriyorum siteye şimdilik sadece seni etiketliyorum 🥰
Başlangıcın hayırlı olsun tekrar bu hafta hazırlıktan başlıyoruuuzzzz :KK200:
LenaG LenaG hepinizi çok tebrik ediyorum inşallah sağlıklı bir şekilde hedeflere ulaşırız🤗
Tatile çıkmadan önce 81.20
Tatil sonrası 85.60🤕😱
Fark artı 4.40 kg
Eki Görüntüle 3460789
Olsun hepsi yağ değildir ki bunun ben seni biliyorum hemen bu hafta menüleri toparlayıp halledeceksin :rapci:
27 temmuz cmt:73.4
3 Ağustos cumartesi:73.0
Fark -400gr
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Tebrik ederim canım :KK200:
LenaG LenaG
Daha önce bir diyetisyenden bahsetmistin canım, cevap verecektim o esnada başka bir şey çıkınca siteden çıktım. Sonradan cok bakındım ama bulamadim. Sanirim senin ve birkaç kişinin de danışmanlık aldığını yazmıştın. Tekrar yazabilir misin
tablolar bitsin özelden atayım canım :KK200:
Selam Kızlar ❤
Geçen Cumartesi 90.4
Bugün Cumartesi 89.9
Bu Haftalık Fark -500 gr.cık
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Ay sonu hedefimi tutturmuş bulunuyorum.:dua:
Kız ne güzel 80 ler gelmiiiişşşş tebrik ederim benden önce ulaştın harika bir eksi canım :nazar:
Bugün bildirimden sonra annemle carsiya gittik ufak tefek işleri vardi hallettik beraber. Sonra anneme parkta dondurma ismarlladim kendime orta şekerli bir turk kahvesi. Karsimda annem kızı dondurma ismarlamış diye mutlu :KK68: ben ise küçük lokumu bir kere de degil tadını çıkara çıkara karsimda mutlu annemi izleyerek yedim guzel bir andi :KK200:
İtiraf ediyorum çok özendim sana mutluluğunuz ve böyle anlarınız çok olsun canım :KK200:
Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun anneciğinin :dua:benim annem de gideli 8 yıl oldu biliyor musun böyle anlar yaşayıp da elinden alınması da çok kötü. :KK43:
Canım geçen cumartesiye göre sabit kalmışsın
Doğum günün kutlu olsun bu arada mutlu yaşların olsun :KK200:

Hiç sıkma canını çok az birşey bu halledersin :KK200:

Ooo maşallah çok tebrik ediyorum canm 50 liler geldi yineeee :KK49::nazar:

Canımm çoook tebrik ederim 80 ler geldiii sırada 70 ler vaarr :halay::halay::halay:

Aslında çok iyi biliyormusun erken kalkmak benim için de zordu kendimi zor alıştırdım ama iyi ki erken kalkıyorum artk eskiden hiç enerjim olmuyordu ve gün hemen bitiyordu:KK200:

Vay vay vay harika bir eksi canım çok tebrik ederim :halay:

Hayır olsun canım iyi düşün çok güzel gidiyorsun ve başaracaksın güzel bir şarkı dinle bir kahve/çay iç :KK200:

Gider gider sen tuttuğunu koparan bir kadınsın ve 60 lara ineceksin bu hafta bak spora da başladın :KK200:

Afiyet olsun :kk77:

Tamam canım

Bak gördün mü harika bir eksi gelmiş çoook tebrik ederim canım :halay:

Başlangıcın hayırlı olsun tekrar bu hafta hazırlıktan başlıyoruuuzzzz :KK200:

Olsun hepsi yağ değildir ki bunun ben seni biliyorum hemen bu hafta menüleri toparlayıp halledeceksin :rapci:

Tebrik ederim canım :KK200:

tablolar bitsin özelden atayım canım :KK200:

Kız ne güzel 80 ler gelmiiiişşşş tebrik ederim benden önce ulaştın harika bir eksi canım :nazar:

İtiraf ediyorum çok özendim sana mutluluğunuz ve böyle anlarınız çok olsun canım :KK200:

Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun anneciğinin :dua:benim annem de gideli 8 yıl oldu biliyor musun böyle anlar yaşayıp da elinden alınması da çok kötü. :KK43:

Canım geçen cumartesiye göre sabit kalmışsın
Doğum günün kutlu olsun bu arada mutlu yaşların olsun :KK200:
Senin de anneciginin başı sagolsun kaptanim Rabbim mekanlarini cennet etsin 🤲

X