Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gayet iyi gidiyorsunuz kızlar sağlıkla beslenip sporunuzu yapıyorsunuz olacak bu iş ❤️💪💪😘
Cok degil 3 yil once ideal kilomdaydim canim 38 bedene düşmüştüm zaman zaman bol bile duruyordu. Yag oranim cok düşmüştü.
Ama iste bende oyle bir metabolizma var ki emek emek verdigim kilolari cok degil bir iki ayda hooopp geri alabiliyorum. Yani bu iste bence oldum demeden once koruma sürecini dogru yonetmek lazim. Ve tabi simdi o hallerimi o zamanki emeklerimi dusjndukce cok kızıyorum kendime :KK43:

Bende yıllar önce 38 beden 55 kilo ya düştüm 3 seneden fazla kaldım bu kiloda sonra menopoz yaklaşınca artı benimde dikkat etmeyeşim hareketsizlik şimdi bende kendime öyle kızıyorum ki bak şimdi veremiyorum 😕😡

niye kızıyorsun kendine menopoz her kadının başında olan birşey insana kilo olarak dönüyor döngü olmaz ise haliyle yaşın getirisi metabolizma yavaşlıyor ama yavaş yavaş a olsa sağlıklı beslenme ile olur inaşllah istediğimiz eksiler
Öyle doğru söylüyor sun kaptanım ama bunun bilincine varıp önlem alabilseydik kadar olmazdı en azından ama yinede halime şükür diyorum
Aynen şu menapoz mahvetti bizi,birde hareketsizlik olunca çökertti resmen.
Evet canım yaaa son zamanlar arttırdım hareketi ama yok yapışmış yağlar sen yine iyidi kilon halen aynımısın

Öyle doğru söylüyor sun kaptanım ama bunun bilincine varıp önlem alabilseydik kadar olmazdı en azından ama yinede halime şükür diyorum

Evet canım yaaa son zamanlar arttırdım hareketi ama yok yapışmış yağlar sen yine iyidi kilon halen aynımısın
Sabah tartıldım 52.5 geldim gene acayip dikkat ediyorum.
İnsalahhh kızlarımıza başarılar
Alacağız maçı umarım.

dam olmasini çok isterdim malesef ara katta oturuyoz ses olur diye düşünüyorum, o titreşimli kemerden bende de var ama zarali diye duydum kankimden yoksa evimde var atmayı da düşündüm yer kaplıyor eşyaların fazlaligida beni yoruyor sanki az öz olacak konu onu girdim bir an ikigundur spora niyetleniyorum olmuyor 😔
Günaydın canım ❤
Bizde ara katta oturuyoruz çok ses olmuyor koşu bandım çok sesli değil astım dan dolayı zaten ben koşamıyorum sadece hızlı yürüyorum ses yapmıyor titreşim kemeri zararlı değil uzun yıllar önceki diyetimde baya kullandım birde ısıtıcı kemerim vardı komple belime sarıp bekliyodum açtığımda baya ıslanmış oluyodu ter işte onu bulamıyorum da titreşim kemerim olduğu gibi duruyor hiç atma kullan canım birde fazlalığa gelince bende inan çok bıktım benim evimde tıklım tıklım napcam nasıl etcem bilmiyorum

Görmemişim canım menünü kusura bakma ❤️
Afiyet olsun çorba,baget ok de pirinç pilavı veya patates tercih etmek lazım ikisi fazla olmuş
Spor ve su çok iyi 💪💪💪
Olsun kaptanim ne ksuuru 🥰
Haklısın kaptanim hemen ful dikkat devam ediyorum bugun. zaten minicik bir artım vardi 🫣

Valla ben çok stress yapıyorum seyrederken hele milli maç ya delleniyorum
İlk seti verdik şimdi 4 sayı öndeyiz En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE
Yine ilk sette onlara verip sonradan alırız insalahh
Alacaz alacaz :KK200:
Masalahhh canım benim süpersin
Çok sağol dikkat etmesem gene geri gelecak
Kalp krizinin eşiğine gelip dönüyorum ya🇹🇷
Aynen bende öyleyim

X