Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de yazayım menümü. Bugün 1,5 saatlik uykuylayım. Ayakta zor duruyorum ama sporumdan geri kalmadım.
Kahvaltı 08.00
15 çiğ Fındık +7 çiğ Badem +3 parça ceviz +1 avuç leblebi +1 bardak kefir
Ara Öğün 10.00
1 şeftali
Öğle yemeği 13.00
Bir kepçe ayran aşı çorbası
Ara Öğün 16.00
1 olgunlaşmamış mürdüm eriği +1 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
Fırında baharatlı kabak(üzerine3 yemek kaşığı yoğurt) + yarım domates + 2-3 çatal kadar makarna spagetti salçalı
2lt su(şimdilik) + 1 lt dukan(içeceğim daha içmedim, yaptım hazır bekliyor)
Sabah 9 da ısınma hareketleri tüm vücut esneme hareketleri 1 saat orta tempo
Herkes uyuduktan sonra ya da parka gittiklerinde eliptiğe bineceğim yarım saat yeterli binince tekrar bildirim yaparım.
LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG20240729192543.jpg
    IMG20240729192543.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 10
29 temmuz

Sabah 10.30
1 haş yumurta ( 2di aslında yemicek olan kızımın yiyesi tuttu)
1 kbrit kutusu beyz peynir
2 zeytin
Domates salatalık biber
Çay

Ara 14.30
1küçük salkım üzüm

Akşam 18.40
4 küçük ince içli köfte
Bolca salata
Ayran

Su 2 lt
Spor yok maalesef 2.5 aylık bebeğim müsaade etmiyor çoğu zaman

Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Afiyet olsun canım üzüm çok şekerli bir meyve onun yerine seversen mesela kayısı,şeftali çok daha iyi oluyor. Hadi küçükler diye içli köftelerin adedine bişi demiyorum 😃 suyu yarım lt daha arttırmaya çalışalım ❤️
Kahvaltı
Patatesli omlet
Üçgen peynir
5 zeytin
Şekersiz çay

Akşam
Kabak yemeği
Yoğurt

2lt su
10 dk egzersiz
5000 adım
Y yosunlupapatya
Afiyet olsun menün güzel canım spor da iyi suyu birazcık daha arttıralım ❤️
Selam kızlar 🌸💖
Yaz donemi isler yogun gidiyor hemde başka hayat kosturmacasindan ugrayamadim 2 gündür,🙏🏻

29 Temmuz beslenme listem

10:00
Ceyrek muz ustund fistik ezmesi ve kakao
Sütlü filtre kahve

12:40
Peynirli dereotlu tek yumrtadan omlet
Kapya,salatalik,domates
Zeytin
1 dilim tb ekmek

14:30-16-30 arasi
2 fincan sütlü filtre kahve
Yarım cay bardagi leblebi
2 salatalik

18:30
8 yk taze fasulye yemegi
Marul salatası ustune 3 yk yoğurt 1 cay kasigi mayonez çırpıp döktüm
1 wasa

3 l su ictim
Su an 30 dklik eliptik tamamlayisindayim😅

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Lotus1234 Lotus1234 💖🌸😘

Eki Görüntüle 3458661
Afiyet olsun canım süper menü ❤️
LenaG LenaG arada kaynadi sanırım cnm benimkide bugün 30dk spor yaptim.
patimsilizm patimsilizm
Yok canım not aldım ben yarın düzeltiriz 😘
Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Sabah 09.00 : sütlü kahve(200 ml sut) 2 hurma

Kahvalti 14.00: 2 dilim t b ekm
2 yumurtadan omlet
20 gr peynir
3 zeytin,
salatalik, domates

Ara 16.00 :

Aksam 20.00 : 8 yemek kasigi susuz kabak yemeği
1 kase corba
4 y kasigi keten tohumlu corekotlu yogurt
Yarım domates

Spor 12 bin adim yürüyüş
su 3 litre
Afiyet olsun güzel olmuş menü ❤️ ayaklarına sağlık bu hafta yüne güzel bir eksi geliyor 🙏
1 aydır neredeyse yalnızım genel olarak evdeyim.
15 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım Türkiye'ye gelecekti görüşmek istiyordum kirildigim bazı şeyler oldu güçlüyüm ama çok hassasım.

Annemle anlaşamıyoruz narsist biri genel olarak herkese böyle görüşmeye ara verdim biraz telefonumu açık gördüğü anda mesajla yada aramayla sürekli sık sık üst üste arayıp beni yipratici mesajlar atıyor oyuzden yanına gitmedim şuan izindeyim.

Çevremde hiç arkadaşım kalmadi herkesin zor anında yetisirim yardımcı olmaya çalışırım ben sıkışınca yalniz.kaldim beni üzen yıpratan insanlarla arama mesafe koymaya çalışıp hayır demeye çalışıyorum

usttelik evlilikte olmuyor hepsi üst üste beni üzüyor bence içime attığım şeyler bunlar.
Şu an sana kötü geliyor olabilir ama geçecek ve sen görüşmediğin kişilerle iyi ki görüşmemişim diyeceksin 🙏 Anne konusu hassas inan birşey diyemiyorum 😞
İyi Akşamlar Kızlar
29.07.2024 pazartesi
11:00 1kupa filtre kahve sade şekersiz, 1elma, 2kayısı

Ara. 2sb.nane saplı zencefilli kiraz sapı çayı
1sb.dukan birası

19:00 Akşam yemeği bitti.
6 orta boy dilim kavun, 1büyük kase az yağlı süt, 4yk.yulaf ezmesi, 2çay k. chia tohumu, 1yk.ceviz, 3kayısı, 1muz
1yk.kabak yemeği pişmiş mi diye bakmak için

3.5 litre su
Akşamda 1sb.dukan birası
Spor 2854 adım
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım meyve fazla kaçmış rafine değil belki ama şekeri var baya ölçülü yemek gerekli ❤️

Sevgili Masterfit ailesi sayfamızın ilk kuralında yazdığı gibi eksiksiz menü ve spor bildirimi yapan takıma +1 puan ekleniyor bildirimler aşağıdaki gibidir. Tabloya eklenmemiş varsa haber edin düzeltelim canlarım.

Öpüyorum siziii :KK36:

Mthn83 Mthn83

126. ETAP​

27.07.2428.07.2429.07.2430.07.2431.07.240.08.2402.07.24

KIRMIZI TAKIM​

Y yosunlupapatya M+S+M+S+
@unutmabenicicegiM+S+M+S+
Cakinin Gelini Cakinin Gelini M+S-M+S-
@Nergis 35M+S+M+S+
@FitVenus--
L leyl76 M+S+M+S+
@Sitare55M+S+M+S+
@MAKE UP_M+S-M+S-
Begonya2 Begonya2 M+S-M+S+
@uranus35-M+S+
@MinicikfztM+S-M+S-

MAVİ TAKIM​

@ LenaG LenaG M+S+M+S+
60kiloyum 60kiloyum M+S+M+S+
Boncuk2307 Boncuk2307 M+S+M+S-
@defneefe17-M+S+M+S+
@tomrs-M+S+
Lotus1234 Lotus1234 M+S-M+S-M+S-
Ellssa Ellssa M+S--
@Samara96M+S+M+S+
@GoklerceM+S-M+S-
@Asenr snmzM+S+-
@bilgeyogiiM+S+M+S-
Pazar menüm

11:10
Yumurta
Peynir
Zeytin
Ekmek
Domates salatalık

14:00
Karışık meyve

15:00
Karışık çerez

16:00
1 porsiyon patlican tava
1 kase etli yayla çorba

Spor
Yoga

Bugün menüm

11:00
Tost
Hibiskus

Karışık meyve

Karışık çerez

2 kase et suyu çorba

Spor
Yoga
100 ip atlama

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Ben de yazayım menümü. Bugün 1,5 saatlik uykuylayım. Ayakta zor duruyorum ama sporumdan geri kalmadım.
Kahvaltı 08.00
15 çiğ Fındık +7 çiğ Badem +3 parça ceviz +1 avuç leblebi +1 bardak kefir
Ara Öğün 10.00
1 şeftali
Öğle yemeği 13.00
Bir kepçe ayran aşı çorbası
Ara Öğün 16.00
1 olgunlaşmamış mürdüm eriği +1 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
Fırında baharatlı kabak(üzerine3 yemek kaşığı yoğurt) + yarım domates + 2-3 çatal kadar makarna spagetti salçalı
2lt su(şimdilik) + 1 lt dukan(içeceğim daha içmedim, yaptım hazır bekliyor)
Sabah 9 da ısınma hareketleri tüm vücut esneme hareketleri 1 saat orta tempo
Herkes uyuduktan sonra ya da parka gittiklerinde eliptiğe bineceğim yarım saat yeterli binince tekrar bildirim yaparım.
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım sabahki kuruyemişler biraz kaçmış evet sağlıklılar ama ölçülü yemek lazım ❤️

Afiyet olsun canım üzüm çok şekerli bir meyve onun yerine seversen mesela kayısı,şeftali çok daha iyi oluyor. Hadi küçükler diye içli köftelerin adedine bişi demiyorum 😃 suyu yarım lt daha arttırmaya çalışalım ❤️

Afiyet olsun menün güzel canım spor da iyi suyu birazcık daha arttıralım ❤️

Afiyet olsun canım süper menü ❤️

Yok canım not aldım ben yarın düzeltiriz 😘

Afiyet olsun güzel olmuş menü ❤️ ayaklarına sağlık bu hafta yüne güzel bir eksi geliyor 🙏

Şu an sana kötü geliyor olabilir ama geçecek ve sen görüşmediğin kişilerle iyi ki görüşmemişim diyeceksin 🙏 Anne konusu hassas inan birşey diyemiyorum 😞

Afiyet olsun canım meyve fazla kaçmış rafine değil belki ama şekeri var baya ölçülü yemek gerekli ❤️
Kaptanım aslında o kavunların hepsini tek tek sütlü yulaf kaseme koydum hiç tadı yoktu bal gibi dediler kandırıldım ama öyle yedim 🤭 artık yarın normal yemeğimi yerim bayılcam 🙄

Pazar menüm

11:10
Yumurta
Peynir
Zeytin
Ekmek
Domates salatalık

Karışık meyve

Karışık çerez

1 porsiyon patlican tava
1 kase etli yayla çorba

Spor
Yoga

Bugün menüm

11:00
Tost
Hibiskus

Karışık meyve

Karışık çerez

2 kase et suyu çorba

Spor
Yoga
100 ip atlama

Afiyet olsun canım karışık meyve ve karışık kuruyemiş mesela ne kadar bilemedim her ne kadar sağlıklı olsalar da ikisini de ölçülü yemek lazım ❤️ sporlar güzel ❤️

29 Temmuz 2024

sabah 09.30
1,5 karabuğday patlağı üzerine 2 yk az zeytinyağlı lor peyniri, domates

öğlen 12.30
4-5 yk yoğurt, 4 yk moms granola, 3 kayısı, tarçın, 4 ceviz

ara 15.30
1,5 salatalık, 1 brezilya cevizi, 3 fındık

ara 17.00
10 badem ve kaju

akşam 19.00
1 köfte, 7 yk zeytinyağlı taze fasulye, 2 yk yoğurt, salata, 1 dilim tahıl ekmeği, 5 çatal kavun (küçüktüler)

2 lt su

biraz yürüyüş yaptım. az sonra azcık leslie yaparım mezdekeyle 🤭

Bu patavatsızlik mevzusu benimde asamadigim bı konu aileden annem mesela her zaman aşırı eleştirir her bulduğu kusuru açığını bulur yüzüne vurur insanın bu banada böyle kardesimde eşine de gelinede herkese bu yüzden çevresinde çok az insan kaldı
Ben annem diye çok tahammül etmişim ama artık edemiyorum bir yerden sonra patliyorsun malesef.
Kendine değer vermeyen çevresinden ailesinden onay almayan kişiler bunu çokça yapıyor kesinlikle eminim yani belki defalarca su kilo mevzusunu acmamasini söylemiştim. Ama.donup dolaşıp yine ona gelridi bir yıl diyetisyenim özellikle bıraktırdı diyet yapma burda yapamıyorsun annenin yanında evine dönünce yap aşırı stresten odaklanamiyorsun uyamiyorsun buda seni olumsuz etkiliyor diye biraktirmisti bendede böyle bir hikaye var.
Allah yardımcın olsun 🤲🏻 bazen düşünüp kızıyorum insan niye böyle yapar? Hele de çocuğuna neden böyle yapar diye ama sonra diyorum sen de annesin artık, kızma kınama diyorum. Ben onun gibi olmayacağım, ben bunun gibi yapmayacağım dediğim şeyleri yaptım maalesef. İnsan iddiasından vuruluyor resmen.
Sıkıntılı bir gün olmuş geçmiş olsun 🙏 güzel uzun bir duş al canım iyi gelir ❤️
Afiyet olsun arada iskender de olur ama suyu arttırmaya çalışalım canım ❤️
Dünün sıkıntısı bugüne de yansıdı. Eşimle aramız limoniydi. Dün bir kere arabayı sürttük, bir kez de başka bir arabaya değdirdik de Allahtan büyük bir şey olmadı. Böyle şeylere aşırı takıntılı, kafası rahat bir adam değil. Dün giderken baş ağrısı yaşamıştım. Bugün akşam ağrı kesici almış gelirken. Daha yeni toparlandım. Pek bir sey yiyemedim, hep ayaküstü şeyler atıştırdım.
Afiyet olsun canım ya ne desem bilemedim benim çocuğum da aşırı hareketli tamam akıllı uslu ama acayip yerinde duramayan bı çocuk haliyle eşler de dışarıda bır şeye gerilecek şey illa buluyorlar benimki de sahile gittik pikniğe bu sıcakta çıktık ya akşam gideydik ya çocuk mizmizlaniyor ona idare buna idare kadın olmak cidden zor iş ya Allah'ım dayanma gücü versin bu kadınlara 😅 nese çok yazdım menün de gi,el bu arada suyu arttır sıcaklarda çok etkiliyor susuz kalmak ben dışarıda tualet bulamam diye birbucuk litreyi sabahtan içtim evde😅
Böyle olduğu zaman nerden evlendim ki diyorum 😂
4 tane eltim var 6 tane de görümcem hangisine katlanayım ben 😂🥴
Oyyy Allah'ım 😱 Allah yardımcın olsun 🤲🏻🌼

Üzümde sütü artırıyor 🤭 çok kasmadan yapmak istiyorum diyeti ya yoksa psikolojim bozuluyor 🫠
İçli köfte adeti de iyi bence 90 kg birisi için.
Birden azaltırsam aç kalırım bu seferde sonrası kötü olur.
2.kızımda aldığım kiloları vermek için diyetisyene gitmiştim bi süre. O demişti aç kalmaman lazım doyman lazım. Baya ekmek yedirmişti başlarda yavaş yavaş azalıcak demişti

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

29 temmuz Pazartesi
Saat 11.00
4 yk yoğurt, yarım seftali, 10 tane kuruyemis karıştırıp üstüne tarçın serptim

14.00
5-6 ince dilim sucuk(kendi yagiyla pisirdim)
Çeyrek somun ekmek
Marul ve domatesten sandviç
1 bardak ayran

Akşama bir sey yemedim. 2-3 tane probisin küçük bisküvilerinden
7-8 tane de craxın peynirli krakerinden yedim. Sekersiz çay içiyorum 3. Bardağımdayim.

Basım dünden beri şiddetli şekilde ağrıyordu. Bugün mide bulantısı da hissettim. Ağrı kesici aldım, yeni toparladim. Suyu yine fazla icemedim bugün. Ama yatmadan önce 2-3 bardak daha içerim. En fazla 1 litre icmisimdir ama takip etmedim.
Sürekli yattığım için spor da yapamadım.

Ben o kısmı. Kaçırmışım yani esinizden bahsettiğinizi anlamadım bir tanıdık kadın olarak düşünmüştüm 😆

Benim ayrıldıgim.erkek.arkadasim aslan burcu yürüyen ego kendisi kendini kaf dağında falan görür hatta benide ezmeye çalıştığına denk geldim burda çok az bahsettim kişilik yapısı böyle diye düşünüyorum yakın çevresi ailesi buna alışmış belli ki ama dışardaki insanlarla iş yerindeki altında çalışanlarada böyle olduğunu söylüyor çok kötü bir huy aslında benim canımı çok sıktı bu konu hani aşağılayıcı davranmasına bir patladım bir patladım
Kıyameti koparmıştim çünkü sen bana bunu bana nasıl şöyler yaparsın diye onu. Elli alti etmiştim
Bir kere dinsizin hakkından imansız geliyor net!!!
zor insanlar vesselam çocukluğunda çok ezilmiş bunu şöylemistj lafın arasında babasıylada ilişkileri çok iyi değil bir öfke vardı babaya karşı.

Çözüm üstüne düştükçe simariyor mesafe koyup kendini saydirinca muhatap olmayınca değerli oluyorsun bende ki böyle bir modeldi
Aynen öyle, bana yapamıyor, hatta çok üstüme düşüyor, boyundan uzun oğulları var, onları bozuyor, söylediğim zaman kabul etmiyor, küsüyor, gelmeden önce görümcelerime söyledim, sabrım taşmak üzere diye.
Sende dile geldiysen abim iyi cozuttu demekki dediler ki onların yanında yaptı. Koca şehirde sizin oğlanlardan iyisi, efendisi yok diyorlar

Aaaa esin degilde yabancıdan bahsediyorsun zannetmiştim Yeni evlendiğimde eşim de aynıydı annesi demez yabancı demez beni hep aşağılardi kimseye belli etmez gizli gizli ağlardım yaş 40 lara gelince aaaaa dedim ve bende aynı hareketleri kendisine uyguladım sen beni asagalidigin sürece ben sana fazlasını yapacağım dedim ve yaptimda adam oldu süt dökmüş kedi şimdi🤪 susmayacaksin sustukça eziliyorsun
İşte beni ezmiyor artık, ben kurtuldum, darısı oğullarıma
Biri 26, diğeri 23 yaşında, daha babalarına hiç karşılık vermediler

Sen ilk yazınca kadın diye düşündüm 🫣
Ablam erkekse onların yorumu daha farklı yaa. Onlarda yaş gittikse kurt gocar itin maskarasi olur kaygısı var. Buda benden buda kurt parçası demez. Kendisi kurt içinden olanlar it. Ele güne karşı canım cicim. Kapılar kapanınca ben ben ben
Buda doğru galiba

Afiyet olsun canım sabahki kuruyemişler biraz kaçmış evet sağlıklılar ama ölçülü yemek lazım ❤️
Sonrasında spor yapıcam diye doyursun istedim, şekerim düşüyor sonra bayılacak gibi oluyorum, ki oldum da bilmiyorum çok çarpıntım oluyor spordan sonra eliptik te sıkıntı olmuyor da tüm vücut egzersiz yapınca kötü oluyorum. Adetim de bir haftadan az kaldı gelecek çok etkiliyor beni 🤢😔

X