Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Fikrim şu
İskenderin altında mutlaka ekmek oluyor, az yesek kalan ziyan oluyor, çok yesek bize zararlı.
Üstelik yanında yoğurt var, etle birlikte yoğurt yemek iyi deyil, mideye şişkinlik veriyor, hazmı zorlaştırıyor.
İskender, çökertme kebabı, etli mantı, Kayseri yağlaması vb,
Bunlar sadece diyette değil, normal zamanda da zararlı
kayseri yağlaması amaaa eridim şu diyetim bitsin 1 kilo onlar için vericem alırsam o verdiğim fazla bir kiloyu kullanacağım. :dondurma::kk77:

Evet silmemişler eşimin çoğu kardeşi izmirde oturuyor üçü Sivas taydı(Sivaslı lar) izmirde ki kardeşler büyütmüşler eşimi okutmuşlar iş sahibi yapmışlar çok şükür haklarını yiyemem ama bu sayede onlar eşimin hakkını çok yediler ta sonunda ikisiyle konuşmuyor şimdi, selam falan veriyor ama evlerine gitmiyor arayıp sormuyor muhatap olmuyor yani. Görümceler den yana pek bir sıkıntımız yok da eltiler fena eli maşalı hepsi sivaslı evlenmişler ben Balıkesir li olunca sıkıntı çıkardılar çok amaaaan daha neler neler anlatsam roman olacak cinsten 🤯🥴🌸

İnşallah ya kaç gündür bu maçları bekliyorum, hem bir eski voleybolcu hem de acayip voleybol sever olarak hiç kaçırmam maçları. Fırsat bulunca hala oynarım.

İnşallah bol bol dua edelim millilerimiz kazansın. Adımızı tekrar tüm dunyaya duyuralım 🇹🇷❤️
Kız Sivas ı gömdün ya
Bir Sivaslı olarak diyorum ki erkeği zordur(eskiden, yeniler pek öyle değil)
Şöyle sana Sivas tan bir el sallıyorum :KK25: :KK25: :KK25: :KK68::KK68::KK68:

Afiyet olsun canım menün çok güzelmiş maşallah akşam ki menü de harika ama çok geç yememissindir diye tahmin ediyorum adım da harika☺️🧿🫶🏼
Teşekkür ederim kaptanım🙏 Kahvaltı hep 11de akşam hep 4-5 te olur benim genelde. Yazarım bundan sonra😘
Fikrim şu
İskenderin altında mutlaka ekmek oluyor, az yesek kalan ziyan oluyor, çok yesek bize zararlı.
Üstelik yanında yoğurt var, etle birlikte yoğurt yemek iyi deyil, mideye şişkinlik veriyor, hazmı zorlaştırıyor.
İskender, çökertme kebabı, etli mantı, Kayseri yağlaması vb,
Bunlar sadece diyette değil, normal zamanda da zararlı
Ben diyetteyken bi porsiyon İskender yemiştim mide fesadı geçirmiştim akşamına fenalaştım midem kıvrandırdı sürekli en son çıkardım bayıldım falan bi sürü şeyler olmuştu. Mideyi hafif ve sağlıklı şeylere alıştırdıktan sonra bi anda bol yağlı bol karbonhidrat direk oturuyo mideye hazmedemiyor dediğin gibi.

Teşekkür ederim kaptanım🙏 Kahvaltı hep 11de akşam hep 4-5 te olur benim genelde. Yazarım bundan sonra😘

Ben diyetteyken bi porsiyon İskender yemiştim mide fesadı geçirmiştim akşamına fenalaştım midem kıvrandırdı sürekli en son çıkardım bayıldım falan bi sürü şeyler olmuştu. Mideyi hafif ve sağlıklı şeylere alıştırdıktan sonra bi anda bol yağlı bol karbonhidrat direk oturuyo mideye hazmedemiyor dediğin gibi.
haklsın en son bende bir ay önce yediğimde ekmekleri heep kalmıştı sadece etlerini yemiştim az da yoğurdundan baya şişmişti ama midem :)

Kız Sivas ı gömdün ya
Bir Sivaslı olarak diyorum ki erkeği zordur(eskiden, yeniler pek öyle değil)
Şöyle sana Sivas tan bir el sallıyorum :KK25: :KK25: :KK25: :KK68::KK68::KK68:
Yok bacım Sivaslı lara lafım yok dediğim gibi görümcelerim iyi eltiler Allah için pek fena. Yoksa kocam da sivaslı yani seviyoruz Sivas ı🤭🥰

Yok bacım Sivaslı lara lafım yok dediğim gibi görümcelerim iyi eltiler Allah için pek fena. Yoksa kocam da sivaslı yani seviyoruz Sivas ı🤭🥰
Benim elti de sivas lı, işin tuhafı bende 😂😂😂
O kadar zıt karaktere sahibiz ki
Sivasımız gerçekten çok güzeldir, sen nerde yaşıyorsun?

Kızlar haydi gelin bir karakter analizi yapın
Bir tanıdığım
Her iyi durumda benim sayemde, benden kaynaklı diyor, şu işi ben şöyle yaptım, böyle yaptım diyerek kendini öne atıyor.
Çok efendi çocukları var, ben onlara sıkıyı vermesem bunlar böyle olmazdı diyor, oysa çocukları biliyoruz, karakter olarak ağır, efendi çocuklar, ama hiç ağzından başkasını övdüğünü duymadık, hep kendi.
Kibirli, bencil diyeceğim, o kadar da deyil, fedakardırda
Ben anlayamadım nasıl bir çeşit 😅

Sivasın etliekmeği meşhurdur
Dün tüm aile toplanıp yediler
Ben koca bir tabak domates, salatalık, biber yedim
Akşam kalabalık misafir geldi, yemek masasını donattım, tek bir fındık bile yemedim
Kafada bitirince insanın gözü hiçbirşey görmüyor
Oyy dün sivastaydim düğün yaptık geldik. ♥️
Gelirken katmer çörek ve içli kete getirdim. İş yerindekilere diyorum sizin için Sivas'a gittim taa diye 😅
Bir tanıdığım
Her iyi durumda benim sayemde, benden kaynaklı diyor, şu işi ben şöyle yaptım, böyle yaptım diyerek kendini öne atıyor.
Çok efendi çocukları var, ben onlara sıkıyı vermesem bunlar böyle olmazdı diyor, oysa çocukları biliyoruz, karakter olarak ağır, efendi çocuklar, ama hiç ağzından başkasını övdüğünü duymadık, hep kendi.
İlgi ve taktir görmek istiyor bence sadece ablam. Ellerine sağlık deyip geçilmek değilde sagolsun hep böyle yardımcı olur tarzı

Bir tanıdığım
Kendini ispatlamaya gerek duyuyor çünkü kendini yeterince işe yarar değerli bulmuyor bulmak kendine mal etmek ona tatmin veriyor emin ol bir eksiklik vardır ya ailesi vermemiştir gerek ilgiyi yada eşi onu yeterince onore etmemiştir velhasıl kelam onu daha ilgiye muhtaç gördüm ben...

FDF843A5-3CA3-4F59-AC5A-ED8CB3D5497C.png @yosunlupapatya

X