Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay bu arada tarti fotim icin ozur diliyorum o tirnak morarması falan hep yürüyüşten kalma alt taraflari da su toplamasi
Allah iyiliğini versin. Bir dahakine pedikür isteriiizz ojeler isteriiizzz

Bu arada şaka bir tarafa dinlendir biraz ayaklarını ki geçsinler

Kızlar şimdi yeni tartı da aldım aslında ama inanamadim eczaneye gittim kıyafetler ile filan 55.30ciktim burada kıyafet tişört tayt ile 55ciktim inanamıyorum ama 3 4 tartıda daha tartıldım ödem bekliyordum ama sonuç bu bende şaşkınım umarım doğrudur desem diğer tartılara da aynıyım yani kıyafetli halim eczanede 55.10 55.20 çıkıyor yani evdeki tartimi baz alarak sonuç bu çünkü burada üstümdekiler daha inceydi ağırlık gitmiş üstümden yani
Neşe çok konuştum
Geçen cumartesi:56.600
Bu cumartesi: 55
-1.600hala şaşkınım ama sonuca ne yalan diyom bu kadar ekşi beklemiyordum yalan yok
A Asya89 LenaG Sitare55

Eklentiler

• IMG_20240727_063357.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 12

Eklentiler

• IMG_7606.jpeg
    101,3 KB · Görüntüleme: 12
Allah iyiliğini versin. Bir dahakine pedikür isteriiizz ojeler isteriiizzz

Bu arada şaka bir tarafa dinlendir biraz ayaklarını ki geçsinler
Ojeler de kırmızı olsun madem

Bi 21 gun hedefim var 21 gunde aliskanliklar olusuyormus falan olayi yüzünden

Sonra da 1 ay hedefim var yuruyus arti saglikli beslenme ile kac kilo gideceğini cok merak ediyorum

Vay kaptanıma bak beee
Eveet anca fırsat buldum girmeye

Çarşamba 92.60
Cumartesi 91.9
Fark -700gr
Yüzde %0.761
Tebrik ederim canım çok güzel bir eksii devam devammm

Harikaaaa tebrikler kaptanım

Teşekkür ederim canimm

1 kilo çok iyi ilk hafta hep çok gider ödemdir o aslında artık düzenli bir şekilde yağdan gidecek canım sakin evham yapma. Çok iyi gidiyorsun

Kilo veren herkesi tebrik ederim arkadaşlar
Teşekkürler canim ben de butun kizlari tebrik ediyorum Azmeden çabalayan kendi sağlığı için mücadele eden herkesi tebrik ediyorum. Bu çok değerli hep kendimizi öteliyoruz önemsemiyoruz ama buradaysak her şeyden önce kendimizi daha iyi görmek sağlığımızı düzeltmek için buradayız ve bu çok kıymetli kizlarr hepinizi tebrik ediyorum

Çook tebrik ederim kaptancığım

Çay değil kız detox gibi ama ananas var süte zarar vermez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…