Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende sen kadar inanmazdım deneyeyim derken bazen gaza gelirdim 2bin atlardım
Paylaşirim kuzum hem emziriyorum zararıda olmaz diye onuda içicem
Cok teşekkür ederim şimdiden 🌼
Peki ip atlamak sıkılaştırıyor mu vücudu ayni zamanda? Başka egzersizlerle desteklemek gerekir mi

Merhabalar şuan misafirlerim var henüz gitmediler ben fırsat bulup hemen foto ekliyeyim geçen hafta 64,3
Bugün 64,4 LenaG LenaG A Asya89

Eklentiler

• 1000033189.jpg
    1000033189.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın 🌼
Tartimda sıkıntı var, kiyafetli kiyafetesiz ayni olctu. 4-5 kez çıktığımda en son bu sayıları gördüm . herhalde doğrudur.

Salı günü kaç kiloydum hatirlayamadim. Not alıyordum normalde ama almamışım bu kez.
LenaG LenaG Y yosunlupapatya @Mthn83
Tebrik ederim canım geçen haftadan bu haftaya 800gr gitmiş helal sanada☺️🫶🏼

Teşekkürler canim ben de butun kizlari tebrik ediyorum💕💕💕 Azmeden çabalayan kendi sağlığı için mücadele eden herkesi tebrik ediyorum. Bu çok değerli hep kendimizi öteliyoruz önemsemiyoruz ama buradaysak her şeyden önce kendimizi daha iyi görmek sağlığımızı düzeltmek için buradayız ve bu çok kıymetli kizlarr hepinizi tebrik ediyorum😍😍😍
Kesinlikle doğru, burda olmamız bile kendimiz için cabalamamz demek ve vazgeçemediğimz sürece sonu mutluluk olacak 😍❤️❤️

Hemen ölçülerimi de bildiriyorum

Göğüs 101
Bel 91
Göbek 109
Basen 106
Bacak 55
Kol 36

LenaG LenaG @Mthn83
Göğüs göbek basen sayıları birbirine çok yakın demekki kilon vücuda orantılı dağılmış çıkıntın yok sanırım senin bu iyi bişey bence. Benim göbekte popoda toplanmış kapatması çok sıkıntılı oluyor kıyafetlerde 😧
Bende sen kadar inanmazdım deneyeyim derken bazen gaza gelirdim 2bin atlardım
Paylaşirim kuzum hem emziriyorum zararıda olmaz diye onuda içicem
Bebeğim ip atlarken sporcu sütyeni gibi sıkı tutan bi çamaşır giy üstüne. Bir de emziriyosundur göğüsler feci şekilde sarkma yapabilir zıpladıkça. Nerden biliyorsun diye sorma acı tecrübeler 😂
LenaG LenaG canım bu hafta izin almak istiyorum
1 haftalık tatil planımız var. İnşallah yarın yola çıkacağız. İnşallah fazla bir artı ile dönmem😱
Cumartesi 81.70
Bu gün 81.20
Eksi 500
Eki Görüntüle 3457791
Ay çok şükür artıdan eksiye geçmişim
Ki dün gece saat 2 de uyudum
Çocuklar sabaha kadar 10 defa uyandırdılar
Muhtemelen ödemde vardır daha ayaklarım kollarım çok ağrıyor 🤕
Yaaa 70 lere çook yakınsın😍 tatilde dikkat et çok uzaklaşma sınırdan şunun şurasında ne kalmış 70 ler ligine 💕
Cok teşekkür ederim şimdiden 🌼
Peki ip atlamak sıkılaştırıyor mu vücudu ayni zamanda? Başka egzersizlerle desteklemek gerekir mi
Göğüslerde sarkma yapabilir canım sıkı tutan bişey giymek lazım korse falan hatta.

Son gunlerde burnuma şöyle ozenilerek yapilmis bir hamburger patates kizartmasi kokusu geliyor... Bu kokuyu alan var mi benden başka 🙈😂
Bu hafta ici airfryde yada firinda patates birde tambugday lavaş arasi hamburger koftesi yapariz belki var mi başka düşünen 🙈
Yagsiz tost makinasinda basılmışi olur😋😋😋
Marullara sarilmis sozde hamburger beni tatmin etmez ama bu nefis olur👌🏻

Ben hiçbir şeyden kısmıyorum canım. Ne yemek istiyorsam yiyorum. Sadece günü erken kapatmaya maks 17-18 genelde 17.00 sonrasında bir şey yememeye çalışıyorum. Gece acıkıyorum tabii. Bu açlık hoşuma gidiyor açıkçası çünkü depolarımdan yaktığını düşünüyorum ve mutlu oluyorum 😁 zaten uzun zamandır kilo verememe sebebim gece yemelerimdi

Merhabalar şuan misafirlerim var henüz gitmediler ben fırsat bulup hemen foto ekliyeyim geçen hafta 64,3
Bugün 64,4 LenaG LenaG A Asya89
Canım eğer parke üzerinde tartılıyorsan her zaman yanlış gösterir yumuşak zemin olmucak bilgin olsun.
Sadece fayans,taş,mermer yani sert zemin olucak doğru tartı için 🙏

LenaG LenaG ben bugün tartıldım bu hafta takımlara gireyim diyorum kaptanım. Maşallah tüm azimli hatunlar burada süper kilo veriyorlar size takılırsam temmuzu güzel bi sayıyla bitiririm diye düşündüm.
15 temmuzda 63.90 la başlamıştım 13 gün sonra bugün tartıldım :

27 Temmuz ctesi: 60.30

2 haftada hızlıca 60 a düşüp 60 direnç kilom uzun süre takılırım kesin burda ama yapacak bişey yok elimizden geleni yapcaz 🙃

Eklentiler

• 196A33AC-D6D6-45A2-9B09-80FED3F3EE71.jpeg
    196A33AC-D6D6-45A2-9B09-80FED3F3EE71.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 17
LenaG LenaG ben bugün tartıldım bu hafta takımlara gireyim diyorum kaptanım. Maşallah tüm azimli hatunlar burada süper kilo veriyorlar size takılırsam temmuzu güzel bi sayıyla bitiririm diye düşündüm.
15 temmuzda 63.90 la başlamıştım 13 gün sonra bugün tartıldım :

27 Temmuz ctesi: 60.30

2 haftada hızlıca 60 a düşüp 60 direnç kilom uzun süre takılırım kesin burda ama yapacak bişey yok elimizden geleni yapcaz 🙃
Tebrik ederim canım güzel gitmiş kilolar. Tabii ki seve seve listeye yazarım :KK200:
LenaG LenaG kaptanım bu arada müthiş bi eksi gördük senden tebrik ediyorum 😍 ligleri tokatlaya tokatlaya geçiyosun maşallah gelsin artık 80 ler ligi 💪🏻
Ben de sana uycam bu hafta sabahları kalkar kalkmaz 2 kupa bol buzlu filtre kahve içicem işin Sırrı bu olsa gerek 😍😂😂
Çok teşekkür ederim. :KK60:Canım benim için ara öğün demek sütlü kahve topladığımda günde 500 ml yağsız süt içiyorum aslında o da beni tok tutuyor. Ayrıca ağzımı meşgul ediyor. :KK39:

Bu da benim 15 günlük sonucum tabi ki buyuk bir miktari odemdir ama yine de baslamis ve bu noktaya gelebilmis olmak beni cok mutlu ediyor. Bu noktada LenaG LenaG kaptanim ve diger tüm arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim 🥰
15 günde 4 kilo 700 gr 🥳

Eklentiler

• PhotoGrid_Plus_1722078390083.jpg
    PhotoGrid_Plus_1722078390083.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 15
Bu da benim 15 günlük sonucum tabi ki buyuk bir miktari odemdir ama yine de baslamis ve bu noktaya gelebilmis olmak beni cok mutlu ediyor. Bu noktada LenaG LenaG kaptanim ve diger tüm arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim 🥰
15 günde 4 kilo 700 gr 🥳
Daha duurr daha mezuniyetini göreceğiz :rapci:Ben de burada aktif olduğun ve azmin için teşekkür ederim.:KK60:

X