Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
iyi akşamlar herkese. Sporu 13 dakika yapabildim, kızım uyandı. Tekrar uyutayim derken terim soğudu, moralim bozuldu.
Kilom 73.5 çıkmıştı. Buraya katıldığımdan beri 2 hafta geçti. Gördüğüm en düşük kilo 72.8di. cumartesiye kadsr yine o rakamları görür müyüm acaba?
Bir de bizim taşınma işimiz olacak 15 Ağustos sonrası. O zamana kadar 70i görebilir miyim? Cok uzak geliyor bazen. Tam adapte oldum dedim, cok iyi gidiyorum dedim regl girdi bu kez araya. İster istemez moralim bozuluyor.
Görürsün canım bu kadar umutsuz olma
Bazen bende umutsuz oluyorum ama geriye dönüp baktığımda çok güzel şeyler yapmışım. Bana olmayan elbiseler gömlekler şimdi çok daha rahat oluyorlar. Aslında buraya ilk başladığımda 78 olayım yeter diyordum şimdi hedefi daha da yükseltim 68😃🤗bakalım en son herhalde 15 yıl önce falan bu kilodaydım

Tövbe yarabbim gece gece mideme bir top oturdu sanki içimde bir sıkıntı var hayır olsun inşallah 🙏 Havadan da bunalmış olabilirim tabi 🤷‍♀️
İyimisin 🥺
Ben tartı işini unutmuşum 🙁
Durumları biliyorsun bunaldım biraz 🙄
Uykum var uyuyamıyorum 🥺
Felak nas oku bide İnşirah oku. Ben stresliyken dinlerim bol bol. YouTube da okuyan biri var. Sesi çok hoşuma gidiyor içimi gerçekten rahatlatıyor. Tavsiye ederim 😘

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
iyi akşamlar herkese. Sporu 13 dakika yapabildim, kızım uyandı. Tekrar uyutayim derken terim soğudu, moralim bozuldu.
Kilom 73.5 çıkmıştı. Buraya katıldığımdan beri 2 hafta geçti. Gördüğüm en düşük kilo 72.8di. cumartesiye kadsr yine o rakamları görür müyüm acaba?
Bir de bizim taşınma işimiz olacak 15 Ağustos sonrası. O zamana kadar 70i görebilir miyim? Cok uzak geliyor bazen. Tam adapte oldum dedim, cok iyi gidiyorum dedim regl girdi bu kez araya. İster istemez moralim bozuluyor.
Canısı bu yol inişli çıkışlı ayaklarını sağlam bas. Bazen artı bile olabilir vücudun anlık tepkilerine takılma. Bı anda hepsi gidebilir ♥️

İyimisin 🥺
Uykum var uyuyamıyorum 🥺
Felak nas oku bide İnşirah oku. Ben stresliyken dinlerim bol bol. YouTube da okuyan biri var. Sesi çok hoşuma gidiyor içimi gerçekten rahatlatıyor. Tavsiye ederim 😘
Böyle bir ağlama isteği gelir de ağlayamazsın öyleyim gerçekten fenalık basıyor 🙄 doğru dedin biraz okuyayım 🙏😘

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
IMG_6098.jpeg

Saat 20:30 da arkadaşıma uğradım 1 soya sütlü kahve içtim

Böyle bir ağlama isteği gelir de ağlayamazsın öyleyim gerçekten fenalık basıyor 🙄 doğru dedin biraz okuyayım 🙏😘
Canım bazen banada öyle oluyor.
Nedense ben herşeyi diyete bağlıyorum.
Sanki sürekli kendimi kontrol ettiğim için hormonlarım bu şekilde tepki veriyor gibime geliyor bol bol dua oku için ferahlar

Afiyet olsun canım kahvaltında biraz yeşillik veya söğüş domates salatalık gibi bişeyler peynir zeytin gibi olsun ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel menü ❤️spor ve sumda çok iyi 👍

Afiyet olsun Leyla cım ❤️ vişneli kek enfes görünüyor 😋😋😋 tarifini isteriiiimmm

Bu ara çokça gün içinde temizlik vs hareket ediyorsundur ama o askılığı gerçek işlevine alalım 🙏

Canım ben zamanında yapmıştım içim bayılmıştı dayanabilirsen hep aynı şeyi yemeye işe yarıyor ama geçen ben de detoks yapayım dedim 3 gün gecesinde kendimi kek yerken buldum 🤷‍♀️

Afiyet olsun kaptanım ❤️ adımlar süper ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ spor da güzel 👍

Canım bozma moralini ne yaparsam kâr diye düşün bugün 13 oldu ertesi gün 30 dk olur önemli olan olması ❤️
15 Ağustos a daha çok var motivasyonunu kaybetme 70 i görürsün 💪💪💪
Canim bildigin kek tarifi herseyi goz ve kivam karari koydum 🙈
1 yumurta
Biraz şeker (damak tadina gore)
Biraz sut(kutudan doktum direk yaa gozkarari)
Kakao
Vanilin k.tozu
Biraz sıvıyağ
Kivam ayarlamasi yaparak un sonra icine donuk visne koydum
Süt seker ve kakaoyu isitip bagdastirdim üzerine döktüm aicakken
Birde findik kremasi gezdirdim

Nasil tarif ama😂

İyimisin 🥺
Uykum var uyuyamıyorum 🥺
Bende son günlerde yasin dinliyorum bugün Tebareke mülk fetihte zulme uğrayan insanlar için dinledim, huzuru orda buluyorum gerçektende çok haklısınız.🙏🏻

Youtube'da patili çocuklara bakıyorum haberlerde bazen patili çocuklarla ilgili bir şey çıkınca kumandaya uçup kanalı değiştiriyorum sonra günlerce unutamıyorum olay her ne ise dün gecede istemediğim videolar çıkıyor karşıma yinede hemen geçiyorum ama dün gece 3 e kadar durduramadım çok ağladım benim kızımda hamdolsun iyi oldu ama bende üzüntüden ritim bozukluğu başlattı çok ağlattı sıpa beni şimdi güldürüyor hamdolsun 🤲

Gunaydin teswkkur ederim tamam onerinizi dikkate alicam jnsAllah
Afiyet olsun canım kahvaltında biraz yeşillik veya söğüş domates salatalık gibi bişeyler peynir zeytin gibi olsun ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel menü ❤️spor ve sumda çok iyi 👍

Afiyet olsun Leyla cım ❤️ vişneli kek enfes görünüyor 😋😋😋 tarifini isteriiiimmm

Bu ara çokça gün içinde temizlik vs hareket ediyorsundur ama o askılığı gerçek işlevine alalım 🙏

Canım ben zamanında yapmıştım içim bayılmıştı dayanabilirsen hep aynı şeyi yemeye işe yarıyor ama geçen ben de detoks yapayım dedim 3 gün gecesinde kendimi kek yerken buldum 🤷‍♀️

Afiyet olsun kaptanım ❤️ adımlar süper ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ spor da güzel 👍

Canım bozma moralini ne yaparsam kâr diye düşün bugün 13 oldu ertesi gün 30 dk olur önemli olan olması ❤️
15 Ağustos a daha çok var motivasyonunu kaybetme 70 i görürsün 💪💪💪

X