Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hatceeeeeeeeee

@Mthn83

Fezam nasıl fezam
Dün iyiydim
Baya bi temizlik yaptık, ütü işini bitirdim, akşam misafir ağırladım, çok yoruldum.
Bu gece ağrıdan düzgün basamadım
Yukarda camlar siliniyor, ben kadını yalnız bırakıp indim
Daha kahvaltı yapmadık, koca bi kupa kahve yaptım içiyorum
Bugün de misafir gelecek

Hemen gidip geri çekeyim
Senin üzüntünü paylaşmak babında şeyetmiştim
Ay uzulmeyelim Fezam yaa mutlu olalim pozitif olalim tüm güzellikler beni bulur herşey mükemmel, sağlık hep benimle ben kendim sifayim etrafimda bana iyi gelen insanlar var,etrafimi sifalandiriyorum boyle diyelim hep iyi düşünelim

Allah kolaylik versin
Sen zaten o kadar güçlü bir insansin ki herşeyi halledersin
Takip edemedim oğlun nasıl oldu

İyi günler bende dıyete devam etmek istiyorum arkadaşlar bayramdan önce ara vermiştim buraya
Bır degışıklık oldumu kaptanımız kım bılgı verırmısnz kızlar
Merhaba canım hoşgeldin sadece sayfa benim adıma oldu elhan kaptanım emeklilik gezisinde hadi at tartını da ekleyeyim hazırlıktamı başlayacaksın yoksa listeye girmek ister misin ?

Herkesin mazeret durumları şişlik ödem yaptı şişlik geçince daha da zayıf olursun inşallah canım benim
İnşallah öyle olur canım. Ama dermansızlik var vücudumda. Bugün kızımı da banyo yaptırdım. Ama resmen elim ayağım tutmaz oldu.kan şekerim düştü desem karnım da toktu halbuki. Gidip çikolata yedim kahveyle. Kendime ancak öyle geldim ama bacaklarim titriyor hala. Aslında bir kadın olarak bu dönemde vucutta neler oluyor iyicr bir anlamak lazım. Magnezyum desteği aldığım için sancım pek olmadı ama bu kollarda bacaklardaki dermansizlik bitirdi beni.

Canım sıcaklardan çok ter kaybetmekten mineral kaybımız oluyor o da ciddi halsizlik yapıyor maden suyu içmeyi ihmal etme. Tabi başka vitamin eksiklikleri de olabilir en son ne zaman baktırdın ?

Kilo bildirimimi yapayım.
Sabah tartıldım ama ekran alamadım. Şimdi sınavdan gelince tekrardan tartıldım.
Geçen cumartesi 73.65
Bugün 73.20
Fark -450
Saliya göre almışım cumartesiye göre vermişim. Ama reglin etkisi diyorum.
LenaG A Asya89

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-12-48-02-275_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 14
Tebrik ederim kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…