Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım başın sağolsun 👼👼 Allah sağlıkla kucağına aldığın evlatlarına sağlık versin mutlulukla büyüsünler 🙏
Sağol canım. Rabbim onların ömürleri güzel eylesi
Bunkadar konusmalara karşın ben hırs yapar zayiflardim kimsenin eşim dahi olsa benim hakkımda konusmasina müsaade etmezdim
Çalışıp para kazaniyorsun spor salonuna yazilsan diyorum diyetisyen destegi alsan herkes seni parmakla gösterse daha iyi olmazmi imtihana bakarsak herkesin ayri bir cilesi var bende 16 yaşında evlenip 17 yaşında anne oldum yıllar sonra depresyondan kurtulamayip intihar girişiminde bulundum ve yaş 55 hala kendim için yaşıyorum ugrasiyorum

Ne guzel anlatmissin canım benim her olayda kendimizi salarsak ne hale geliyoruz sevdiklerimiz evlatlarimiz için ama en onemlisi kendi sagligimiz icin
Aynen canım. Anne olunca öncelikler değişiyor. Kendi sağlığımızı düşünmemiz lazım.
Kaç gün aç kalıp bir kaç gram veriyorum. Bir lokma fazla yediğim zaman geri alıyorum. Bu beni inanılmaz geriyor sinir ediyor
Beni de...

Canım ben de oldum olacağım göz kapaklarım bile şiş ama ödem için ananas yemeye çalış,hatta kabuğunu kaynat suyunu iç hiç yapamam diyorsan bromelain al ev de bulunsun böyle zamanlarda içersin
Burda ananas bulabilir miyim bilmiyorum ama şu bromelain'e bakayım bi 👍
Adet dönemi metabolizma hızlı olur diyor uzmanlar. Ama hiç etkisini görmedim. Bu hafta görürüm inşallah 🤲

Selamlar
Bugün
09.30 Kahvaltı
Domates
1 yumurtadan sebzeli omlet (kimyon+pulbiberli)
1kk süzme peynir

11.30 ara öğün
3yk meyveli yoğurt 1 tane ceviz

13.30 ara öğün
Ayran 3 YK haşlanmış nohut

16.30 akşam
2 hindi füme
1 salatalık
6 siyah zeytin
Avuç içi kadar tbe kaşarlı tost
1 yeşil biber + ayran
3lt su
sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Bu gün sıcak ve halsizlikten kolum.kalkmiyor bakalım ilerleyen saatlerde bir hareket olur umarim

Tesekkur eserim cnm. Okadar vericiyim ki hayir demeyi bilmiyorum. Dun beni servisten indigim yerden arabasiyla almadi park yeri bulamam arabayi cikaramam dedi. Ve ben bu beni almadigi arabanin kiralama parasini pazartesi gunu ona trink gonderdim. Yani kirasininodedigim arabayla beni almiyor. Bencil olun dediniz ya cok dogru. O beni cepte gordugu icin, nasilsa terketmez, nasilsa eve donmek isttiyor, nasilsa bana takintili brn tek secenegiyim, diye dusundugu icin her turlu rahatligi yapiyor kiriyor. Bizim evlerimiz ekimden beri ayri. Ve ilk defa dun beraber laldik. Bu benim icin ozeldi cunku eve belki de donmek icin bir alistirmaydi. Ama onun icin siiradan bir gundu. Sanki 10 aydir hic evleri ayirmadan hala kari kocayiz gibi davrandi evin ocinde de. Ben bir sevgili flort degerinde degerlo hissetmek ozlendigim icin heyecan duyulmak romantiklik beklerken. Erkeklerde her zamanli hodukluk
Aslinda zayiflamak bile bir kendine degerdir
Kredi ve lart borcun varken esine para gondermemek de bor kendine degerdir
Makyaj yapmak kiyafet almak bir kendine degerdir. Ben kendime deger vermiyormusum meger. Boyaya bile gitmiyorum ama o para osteyonce hemen gonferiyorum. Halbuki borcum var.
Siz aslına her seyin farkındasınız.
Kendi yolunuzu çizin. Bosanin anlamında demiyorum tabi ki. Paranızı onun kullanacağı arabaya vermek yerine borclariniza, diyetisyene veya bir yeme bozukluklugu rahatsizliginda uzman birine ve spora harcayın. Makyajınıza, cilt bakiminiza, çocuğunuza harcayın.
Sorunlarınız nelerdi bilmiyorum ama arada saygı yoksa eğer bu adamı kaybetmekten de korkmayın.
Sinav intihan dunyasindayiz. Insan sevdigi icin degismeli diyor ama hersyden once saglij icin iste seker cikmasin kolestrol tansiyon zaten var bende. O da halimden memnun olmadigimi biliyor. Hani berde mutlusun diyorsun ya yemek yemek beni mutku ediyor yahu. Sikilirsam naparim? Kahve icip kitap okur ya kimisi. Ben restorana giderimmoglumla acik bufe bir kahvalti kizartmalar. Ustune nutellali pankrk. Burda mutluyum. Bir de son donemlerde aciktikca midem bulaniyor neden bilmiyorum. Kullandigim ilaclarin etkisi. Insan sevdigi seyi birakamiyor. Metroda hamile sanip cogu kisi yer veriyor. Butun kilom gonekte orantili degil. Yani iri yari bir 75 diilim. Bacwgim kalcam ince. Sadece gobekte
Toplaniyor. Sanirim yagli yemekten abur cuburdqn
Sıkıldığınızda uğrasabileceğiz yeni alışkanlıklar bulmaya çalışabilirsiniz

Sözde bugün yürüyüş yapmayacaktım dışarıda işlerim vardı artı avm gezdim serin serin iyi geldi 19 bin adım oldu yine

Eklentiler

• 1000054825.jpg
    1000054825.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 11
kızlar selamlar :KK60:

günlerdir iş yoğunluğunun haricinde kafam çok doluydu, bilenleriniz var beklediğim ve olmasını istediğim iş değişikliği vardı; zaman zaman bununla ilgili bir kapı açılıp muallakta kalıyordu, bugün sabah öğrendim ki o kapı tamamen kapandı ne yazık ki

sabah çok üzüldüm çok ağladım; en çok kızlarım için üzüldüm çünkü bu iş değişikliğini onlara daha fazla vakit ayırabilmek için istiyordum; her çocuk, her kuzu ilgiyi hak eder ama benim çocuklarımın özel durumları sebebiyle biraz daha üstlerine düşmem gerekiyor ancak mevcut iş yerimdeki insan üstü çalışma saatleri sebebiyle ne yazık ki kızlarıma vaktim kalmıyordu.

her neyse uzun uzun anlattım hakkınızı helal edin ama şuna getireceğim sabah çok üzüldüm ağladım ama sonra silkelenip kendime geldim; üzülüp ağlamamın çocuklarıma da bana da faydası yok yeni bir yol çizmem veya mevcut durumu kendi lehime çevirecek adımlar atmam gerekiyor.

bu beslenme konusunda da böyle, çünkü birkaç haftadır bu beklenti sebebiyle açıkçası kendimi çok veremedim sağlıklı beslenmeye ya aç kaldım ya ne bulduysam yedim

şimdi toparlanma vaktim geldi; size sorum, sizlerden almak istediğim tavsiye sıvı detokslarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz

acaba 2 günlük bir detoks yapsam sonrasında da yeni bir düzen kurup sağlıklı beslenmeme devam etsem ne dersiniz acaba?

sıvı detoksundaki amacım hızlı kilo vermek değil bu arada yanlış anlaşılmasın, kötü beslenmem sebebiyle oluşan ödemi, biriken toksini atabilmek istiyorum

Son düzenleme:
Selamlar
Bugün
09.30 Kahvaltı
Domates
1 yumurtadan sebzeli omlet (kimyon+pulbiberli)
1kk süzme peynir

11.30 ara öğün
3yk meyveli yoğurt 1 tane ceviz

13.30 ara öğün
Ayran 3 YK haşlanmış nohut

16.30 akşam
2 hindi füme
1 salatalık
6 siyah zeytin
Avuç içi kadar tbe kaşarlı tost
1 yeşil biber + ayran
3lt su
sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Bu gün sıcak ve halsizlikten kolum.kalkmiyor bakalım ilerleyen saatlerde bir hareket olur umarim
Siz yaniyorsunuz biz donuyoruz. Yağmurdan gözümüzü açamadık 15 gündür. Öğleden sonraları hep yağmur. Afiyet olsun canım menun guzel

LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
İyi günler🤗
18 Temmuz menüm

Kahvaltı yok

12:00
Patlıcan yemeği
1 ısırık biber dolması
1 ısırık tost

Aralarda detoks suyu ve 1 kahve

Akşam 15:35 bitti
Etli taze fasülye 1 kase
1 ısırık dolma

Su 2 litre

Çocukları suya götürüyoruz hava sıcak
Eve gelince bakarım 😘
Orda telefona bakmayacağım

günlerdir iş yoğunluğunun haricinde kafam çok doluydu, bilenleriniz var beklediğim ve olmasını istediğim iş değişikliği vardı; zaman zaman bununla ilgili bir kapı açılıp muallakta kalıyordu, bugün sabah öğrendim ki o kapı tamamen kapandı ne yazık ki

sabah çok üzüldüm çok ağladım; en çok kızlarım için üzüldüm çünkü bu iş değişikliğini onlara daha fazla vakit ayırabilmek için istiyordum; her çocuk, her kuzu ilgiyi hak eder ama benim çocuklarımın özel durumları sebebiyle biraz daha üstlerine düşmem gerekiyor ancak mevcut iş yerimdeki insan üstü çalışma saatleri sebebiyle ne yazık ki kızlarıma vaktim kalmıyordu.

her neyse uzun uzun anlattım hakkınızı helal edin ama şuna getireceğim sabah çok üzüldüm ağladım ama sonra silkelenip kendime geldim; üzülüp ağlamamın çocuklarıma da bana da faydası yok yeni bir yol çizmem veya mevcut durumu kendi lehime çevirecek adımlar atmam gerekiyor.

bu beslenme konusunda da böyle, çünkü birkaç haftadır bu beklenti sebebiyle açıkçası kendimi çok veremedim sağlıklı beslenmeye ya aç kaldım ya ne bulduysam yedim

şimdi toparlanma vaktim geldi; size sorum, sizlerden almak istediğim tavsiye sıvı detokslarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz

acaba 2 günlük bir detoks yapsam sonrasında da yeni bir düzen kurup sağlıklı beslenmeme devam etsem ne dersiniz acaba?

sıvı detoksundaki amacım hızlı kilo vermek değil bu arada yanlış anlaşılmasın, kötü beslenmem sebebiyle oluşan ödemi, biriken toksini atabilmek istiyorum
Hakkında hayırlısı böyleymiş canım hiç üzülme.. bazen bişeyler olmuyorsa emin ol bizi daha kötüsünden korumak içindir. Bi kapı kapanır çok daha güzel kapılar açılır sonra iyi ki o kapı olmamış dersin 🙏

Hakkında hayırlısı böyleymiş canım hiç üzülme.. bazen bişeyler olmuyorsa emin ol bizi daha kötüsünden korumak içindir. Bi kapı kapanır çok daha güzel kapılar açılır sonra iyi ki o kapı olmamış dersin 🙏
inşallah canım benimm :dua: üzülüyorum ama atlatacağım inşallah, dediğin doğru hayırlısı değilmiş demek ki :KK200:

Canım üzülme hayırlısı buymuş.

Yaşadığım ülkede 7 yıl çok kötü bir evde yaşadım.
Evlere bakmaya gidiyorduk içlerinden birini çok beğenmiştim çok heveslenmiştim olacak diye randevuyu ayarladık kontrat için imza atacağız hop telefon geldi evi başkasına verdik diye o gün çok ağladım çok üzüldüm 1 hafta boyunca baş ağrısı yaptı o kadar ki üzüldüm. Kaldığım ev mahalle çok kötüydü çocuk büyütmek imkansız gibiydi sabahlara kadar müzik gürültü beynimiz ağrıyordu.

Sabrettim RABBİM hayallerimden de daha güzel ev nasip etti.

İnşallah darısı başına çok daha güzel işler çıksın önüne
Prensesleri yerime öp 😘💙♥️

Canım üzülme hayırlısı buymuş.

Yaşadığım ülkede 7 yıl çok kötü bir evde yaşadım.
Evlere bakmaya gidiyorduk içlerinden birini çok beğenmiştim çok heveslenmiştim olacak diye randevuyu ayarladık kontrat için imza atacağız hop telefon geldi evi başkasına verdik diye o gün çok ağladım çok üzüldüm 1 hafta boyunca baş ağrısı yaptı o kadar ki üzüldüm. Kaldığım ev mahalle çok kötüydü çocuk büyütmek imkansız gibiydi sabahlara kadar müzik gürültü beynimiz ağrıyordu.

Sabrettim RABBİM hayallerimden de daha güzel ev nasip etti.

İnşallah darısı başına çok daha güzel işler çıksın önüne
Prensesleri yerime öp 😘💙♥️
maşallah canım kaptanım, Allah huzur içinde sağlıkla yaşamayı nasip etsin :dua: :KK60:

aminn canımm inşallah, umudumu kaybetmeden başka işler aramaya başlayacağım, bulana kadar da ya da bulamama ihtimalime karşı da şu andaki şartlarımla mutlu yaşamayı ve çocuklarıma vakit ayırmayı öğrenmem gerekiyor. sadece enerji için ek bir takviye belki alabilirim onu da bir doktora danışacağım

büyük bir zevkle öperim tabii ki :KK68:

LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
İyi günler🤗
18 Temmuz menüm

Kahvaltı yok

12:00
Patlıcan yemeği
1 ısırık biber dolması
1 ısırık tost

Aralarda detoks suyu ve 1 kahve

Akşam 15:35 bitti
Etli taze fasülye 1 kase
1 ısırık dolma

Su 2 litre

Çocukları suya götürüyoruz hava sıcak
Eve gelince bakarım 😘
Orda telefona bakmayacağım
Afiyet olsun canım. Menü yöne guzel. Cumartesiye güzel bir eksi göreceksin herhalde.

X