Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Küçük bi tencerede deneyeceğim canım 🥰

Bir de mısır yarmasından yapıyorlarmış glütensiz yapanlar onu da deneyeceğim
Tatlarının nasıl olduğunda yazsana bize kinoa değil de özellikle Mısır yarmasını merak ettim tadı güzel olursa belki ben de yaparım az şekerle

Gunaydinlar🩷 yurudum geldim 12500 adim oldu. Bugun dahiliye de randevum var kan degerlerime baktiracam bakalim ona gore de daha dengeli bir beslenmem olur insallah 🥰🙏
Günaydın 😃 ohh maşallah ayaklarına sağlık. Temiz çıkar inşallah sonuçlar 🙏
Herkese günaydın hanımlar. Ben yine yürüyüşe çıkacağım.
Günaydın kaptanım ❤️
Günaydın canım ❤️
Günaydın kızlar 🥰❤️
Günaydın çiçek kadın ❤️😘
Günaydın herkese 🪷🏵️
Günaydın canım ❤️

Canım önce problemlerini çözmelisin ondan sonra sakin kafayla odaklı olarak sağlıklı beslenmeye geçebilirsin gibi geliyor bana 🙏
Eşinle beraber aile terapisine gitmeyi düşündünüz mü ?
Bir ara gidiyorduk cnm ama duzenli gitmedik. Esim istekli degil problemin benden kaynaklandigindan israrli. Degismemi istiyor. Cok yiprattik birbirimizi. Dun esimde kaldim. Guzel bir aksam gecirdik. Ama
Oncesinde gidesiye kadar aglama krizine girdim. Hersey oyle zor ki. Saglikli beslenmeye bile odaklanamiyorum dediginiz gibi. Bir acsam bir abarti yiyorum. Gunlerimi goruyorsunuz. Esim dun gene beni rencide etti halin hic hos degil dedi 75 nedir dedi. Hic yakisiuormu dedi gobegimi elledi. Yaglari farketti. Cok kotu duruyor dedi. Ben 11 kilo berdim dedi spor ve diyetle 40 gundur agzima tatli surmuyorum dedi. Neden iradesizsin insan sevdigi icin degismezmi bir caba gostermezmi. Yillardir soyluyorum kilo aldigindan beri zayifla diyorum.
Ama nerdee

Canım sıkıntı ne bilmiyorum ama ilk önce sakin olman lazım. Eşinle karşılıklı oturup konuşma imkanınız var mı biomiyorum. Ya da aile terapisti ne gidin birilerinden destek alin. Eğer kabul etmiyorsa da herkes yoluna baksın canim. Bana hayat şunu öğretti. Her zaman önceliğin kendin ol. Sen kendine iyi davranirsan değer verirsen karşındaki de değer veriyor.Bazen bencillik gerekiyor. Ben demesini öğrenmemiz gerekiyor. Hayat acımasız. Önceliklerini değiştir. Kendini değersiz hissettiren herkesten bir müddet uzaklaş. Bizler buradayız.

Afiyet olsun canım.menu güzel.

Afiye olsun canım. Yarında ben dolma yapacağım. Nasıl kendimi tutacağım bilmiyorum.
Tesekkur eserim cnm. Okadar vericiyim ki hayir demeyi bilmiyorum. Dun beni servisten indigim yerden arabasiyla almadi park yeri bulamam arabayi cikaramam dedi. Ve ben bu beni almadigi arabanin kiralama parasini pazartesi gunu ona trink gonderdim. Yani kirasininodedigim arabayla beni almiyor. Bencil olun dediniz ya cok dogru. O beni cepte gordugu icin, nasilsa terketmez, nasilsa eve donmek isttiyor, nasilsa bana takintili brn tek secenegiyim, diye dusundugu icin her turlu rahatligi yapiyor kiriyor. Bizim evlerimiz ekimden beri ayri. Ve ilk defa dun beraber laldik. Bu benim icin ozeldi cunku eve belki de donmek icin bir alistirmaydi. Ama onun icin siiradan bir gundu. Sanki 10 aydir hic evleri ayirmadan hala kari kocayiz gibi davrandi evin ocinde de. Ben bir sevgili flort degerinde degerlo hissetmek ozlendigim icin heyecan duyulmak romantiklik beklerken. Erkeklerde her zamanli hodukluk
Aslinda zayiflamak bile bir kendine degerdir
Kredi ve lart borcun varken esine para gondermemek de bor kendine degerdir
Makyaj yapmak kiyafet almak bir kendine degerdir. Ben kendime deger vermiyormusum meger. Boyaya bile gitmiyorum ama o para osteyonce hemen gonferiyorum. Halbuki borcum var.

17 temmuz menüm
Kahvaltım
Bir adet avuc içi kadar pişi
Sahanda yumurta 1 adet
Kk fazla peynir,iki lokmalik kaşar
Domates salatalık,
Bir tanede kelek yedim
Öğle sonrası komsumda hac gormeye gittim
3 hurma iki ceviz,

Akşam 6 da
10 a yakın kabak çiçeği dolması
İçini az koydum dolu dolu değildi
LenaG LenaG sibel_84 sibel_84

Bir ara gidiyorduk cnm ama duzenli gitmedik. Esim istekli degil problemin benden kaynaklandigindan israrli. Degismemi istiyor. Cok yiprattik birbirimizi. Dun esimde kaldim. Guzel bir aksam gecirdik. Ama
Oncesinde gidesiye kadar aglama krizine girdim. Hersey oyle zor ki. Saglikli beslenmeye bile odaklanamiyorum dediginiz gibi. Bir acsam bir abarti yiyorum. Gunlerimi goruyorsunuz. Esim dun gene beni rencide etti halin hic hos degil dedi 75 nedir dedi. Hic yakisiuormu dedi gobegimi elledi. Yaglari farketti. Cok kotu duruyor dedi. Ben 11 kilo berdim dedi spor ve diyetle 40 gundur agzima tatli surmuyorum dedi. Neden iradesizsin insan sevdigi icin degismezmi bir caba gostermezmi. Yillardir soyluyorum kilo aldigindan beri zayifla diyorum.
Ama nerdee
Bunları eşiniz mi söyledi size acaba

Tesekkur eserim cnm. Okadar vericiyim ki hayir demeyi bilmiyorum. Dun beni servisten indigim yerden arabasiyla almadi park yeri bulamam arabayi cikaramam dedi. Ve ben bu beni almadigi arabanin kiralama parasini pazartesi gunu ona trink gonderdim. Yani kirasininodedigim arabayla beni almiyor. Bencil olun dediniz ya cok dogru. O beni cepte gordugu icin, nasilsa terketmez, nasilsa eve donmek isttiyor, nasilsa bana takintili brn tek secenegiyim, diye dusundugu icin her turlu rahatligi yapiyor kiriyor. Bizim evlerimiz ekimden beri ayri. Ve ilk defa dun beraber laldik. Bu benim icin ozeldi cunku eve belki de donmek icin bir alistirmaydi. Ama onun icin siiradan bir gundu. Sanki 10 aydir hic evleri ayirmadan hala kari kocayiz gibi davrandi evin ocinde de. Ben bir sevgili flort degerinde degerlo hissetmek ozlendigim icin heyecan duyulmak romantiklik beklerken. Erkeklerde her zamanli hodukluk
Makyaj yapmak kiyafet almak bir kendine degerdir. Ben kendime deger vermiyormusum meger. Boyaya bile gitmiyorum ama o para osteyonce hemen gonferiyorum. Halbuki borcum var.
Okudukça üzüldüm ben, eşim bana böyle davransa ne yapardım bilmiyorum bekara karı boşamak kolay derler ama ben sabırlı olamazdım büyük ihtimalle Allah size peygamber sabrı vermiş, hiç soğumadınız mı eşinizden. Eşim bana kilo almışsın deyince sen kendine bak diyorum ki o benden daha çok şişti sanki o doğum yapmış gibi. Kendinize değer verin zayıflamaya çalışıyorsunuz emek veriyorsunuz ailenizi geri kazanmaya çalışıyorsunuz birazda o özensin değerinizi anlamasını sağlayın yaşım küçük ama etrafımda çok fazla evlilik var böyle konuşan koca görmedim kusura bakmayın haddimi aştıysam

Canım ne diyeceğimi bilemedim. Herkesin bir sınavı var. Senin sınavın da demek bu. Ama dediğim gibi ilk başta sen kendine değer ver. Kendini nasıl mutlu hissediyorsan paranı oraya harca. Git saçlarını boyat. Kilo veremiyorum diyorsun diyetisyene git yardım al zayıfla. Eşinin seni ezmesine asla izin verme. Anladığım kadarıyla psikolojik baskı yapıyor ve seni bu şekilde baskilamaya çalışıyor. Nasıl mutlusun nerde mutlusun otur bir düşün. Kararı sen vereceksin çünkü. Zor bir süreç. Rabbim yardımcın olsun. Kolaylıkla atlatırsın inşallah.

Ama nerdee
inan şu an içimden geçenleri söylemiyorum çünkü zordur bir yuvayı kurmak da,yürütmek de,bozmak da ama böyle de olmaz yani beraber yapın destek olsun sana 😡 neyse sustum

Günaydın Kızlar :KK200:
Günaydın canım ❤️
Günaydın canlar
Günaydın çiçek güzeli ❤️
17 temmuz menüm
Kahvaltım
Bir adet avuc içi kadar pişi
Sahanda yumurta 1 adet
Kk fazla peynir,iki lokmalik kaşar
Domates salatalık,
Bir tanede kelek yedim
Öğle sonrası komsumda hac gormeye gittim
3 hurma iki ceviz,

Akşam 6 da
10 a yakın kabak çiçeği dolması
İçini az koydum dolu dolu değildi
LenaG LenaG sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım ❤️ hiç yemedim kabak çiçeği dolması ama 10 fazla değil mi ya 🤔

X