Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi öğlenler herkese.
Bugün adet oldum ama şişlik hissetmiyorum hiç. Kaç gündür spor yapmıyordum, burda da demiştim bir halsizlik var diye. 2-3 aydır adet öncesi dönemde bacaklarımda özellikle halsizlik yaşıyorum. Yine aynı şey oldu.
Bugün dayanamayip tartildim. 72.8 çıktım.
1 haftada -600 gr. Cumartesiyi iple çekiyordum ama adet dönemi şişliği o güne etkisini gösterir sanırım 😔

İyi öğlenler herkese.
Bugün adet oldum ama şişlik hissetmiyorum hiç. Kaç gündür spor yapmıyordum, burda da demiştim bir halsizlik var diye. 2-3 aydır adet öncesi dönemde bacaklarımda özellikle halsizlik yaşıyorum. Yine aynı şey oldu.
Bugün dayanamayip tartildim. 72.8 çıktım.
1 haftada -600 gr. Cumartesiyi iple çekiyordum ama adet dönemi şişliği o güne etkisini gösterir sanırım 😔
Canım ben de oldum olacağım göz kapaklarım bile şiş ama ödem için ananas yemeye çalış,hatta kabuğunu kaynat suyunu iç hiç yapamam diyorsan bromelain al ev de bulunsun böyle zamanlarda içersin

Canım ben de oldum olacağım göz kapaklarım bile şiş ama ödem için ananas yemeye çalış,hatta kabuğunu kaynat suyunu iç hiç yapamam diyorsan bromelain al ev de bulunsun böyle zamanlarda içersin
Evde var içsem mi. Sabah yürüyüş sonrası parmağımdan yüzüğü zor çıkardım. O değil haftasonu sınav görevim var yine . En sıkıntılı günlere denk geldi.

Ayy kızlar kızlar yemeğimi yedim ama aşure var ablamız yapmış yesemmi yemesemmi çook canım istedi :)
öğlen 12// 1 kase sarımsaklı cacık
1,5 dili tam buğday ekmeği
3yk tavuk sote

açılışıda bunlarla yaptım

Okudukça üzüldüm ben, eşim bana böyle davransa ne yapardım bilmiyorum bekara karı boşamak kolay derler ama ben sabırlı olamazdım büyük ihtimalle Allah size peygamber sabrı vermiş, hiç soğumadınız mı eşinizden. Eşim bana kilo almışsın deyince sen kendine bak diyorum ki o benden daha çok şişti sanki o doğum yapmış gibi. Kendinize değer verin zayıflamaya çalışıyorsunuz emek veriyorsunuz ailenizi geri kazanmaya çalışıyorsunuz birazda o özensin değerinizi anlamasını sağlayın yaşım küçük ama etrafımda çok fazla evlilik var böyle konuşan koca görmedim kusura bakmayın haddimi aştıysam
Fit olanlar hayati sporla gecenler, hep dukkat edenler boyle. Bir de tabi kari koca yuz goz olduysa senelerin verdigi 15 yildir. Saygisizca konusabiliyor hirs yapip zayiflayayim diye.arkadaslarimdan da diyen var bana hamile gibisin bu gobek ne. Bu ne hal. Sen oncecik bir kadindin yeme arrik. En sevdigim kiz kardes dedigim akrabamda. Yani herkes kilomu gozume sokuyor ve hepsi dikkat eden saglikli beslenen sporda kisiler

Canım ne diyeceğimi bilemedim. Herkesin bir sınavı var. Senin sınavın da demek bu. Ama dediğim gibi ilk başta sen kendine değer ver. Kendini nasıl mutlu hissediyorsan paranı oraya harca. Git saçlarını boyat. Kilo veremiyorum diyorsun diyetisyene git yardım al zayıfla. Eşinin seni ezmesine asla izin verme. Anladığım kadarıyla psikolojik baskı yapıyor ve seni bu şekilde baskilamaya çalışıyor. Nasıl mutlusun nerde mutlusun otur bir düşün. Kararı sen vereceksin çünkü. Zor bir süreç. Rabbim yardımcın olsun. Kolaylıkla atlatırsın inşallah.
Sinav intihan dunyasindayiz. Insan sevdigi icin degismeli diyor ama hersyden once saglij icin iste seker cikmasin kolestrol tansiyon zaten var bende. O da halimden memnun olmadigimi biliyor. Hani berde mutlusun diyorsun ya yemek yemek beni mutku ediyor yahu. Sikilirsam naparim? Kahve icip kitap okur ya kimisi. Ben restorana giderimmoglumla acik bufe bir kahvalti kizartmalar. Ustune nutellali pankrk. Burda mutluyum. Bir de son donemlerde aciktikca midem bulaniyor neden bilmiyorum. Kullandigim ilaclarin etkisi. Insan sevdigi seyi birakamiyor. Metroda hamile sanip cogu kisi yer veriyor. Butun kilom gonekte orantili degil. Yani iri yari bir 75 diilim. Bacwgim kalcam ince. Sadece gobekte
Toplaniyor. Sanirim yagli yemekten abur cuburdqn

inan şu an içimden geçenleri söylemiyorum çünkü zordur bir yuvayı kurmak da,yürütmek de,bozmak da ama böyle de olmaz yani beraber yapın destek olsun sana 😡 neyse sustum
Iste benim yaptiklarimi sende yap diyor. Evler ayri ya. Ben duygusal aclik bu diyorum. Aksamlari cips magnum yiyerek zayiflama tozu icip zayiflayamazsin diyor. Ben 40 gundur tatli seker agzima surmedim canim istediginde sakiz cigmedim diyor.neden yapamadigimi anlamiyor. Ona gore
Sagligini kaybetmek yemek yemekten daha pnemli

Fit olanlar hayati sporla gecenler, hep dukkat edenler boyle. Bir de tabi kari koca yuz goz olduysa senelerin verdigi 15 yildir. Saygisizca konusabiliyor hirs yapip zayiflayayim diye.arkadaslarimdan da diyen var bana hamile gibisin bu gobek ne. Bu ne hal. Sen oncecik bir kadindin yeme arrik. En sevdigim kiz kardes dedigim akrabamda. Yani herkes kilomu gozume sokuyor ve hepsi dikkat eden saglikli beslenen sporda kisiler
Bu soylenilenler canını sıkıyorsa canım bence çevrendeki kişileri sustur. Gerektiği yerde gerektiği şekilde tepkini koy. Ama sağlığın için ve çocuğun da varmış çocuğun için dikkat et. Yaş ilerliyor ve yaş ilerledikçe kilo verme işi zorlaşıyor. Şöyle 10 sene önceki halimi düşünüyorum. Çok kolay veriyormuşum kilo diyorum. Ama şimdi gerçekten bazı şeylerden fedakarlık ediyorum. Beş kere hamilelik yaşadım ben. Bütün hamileliklerimde kilo aldım. 2 evladımı karnimda kaybettim. Depresyona girdim. Ölü doğum yaptım normal doğum şeklinde. Ama canlı alamadım kucağıma. Şöyle düşünüyorum zor günlerdi. Yedikçe daha da çok yedim. Yedikçe unutacağımı zannettim ama unutulmuyormus. Sonra silkelen Sibel kendine gel dedim. Bir evladın var hiç kimse için değilse onun için dik durmak zorundasın dedim. O senesi 84 kilodan 58 kiloya indim. Sonra Rabbim iki evlat daha verdi. Kucağıma alıncaya kadar yine stresli geçti. Üç gün oncesiydi yine kötü oldum. 15 temmuzlari ve 1 kasimlari hiç sevmem. O günler erkenden uyurum düşünmemek için. Ama hayat devam ediyor canım. Bilmiyorum yaşın kaç ama ilk önce kendi sağlığın için sonra evladın için toparlan ve kendine hakkettigin değeri ver. Yaş ilerlerdikce kilo başa bela oluyor. Kendi başına yapamıyorsan destek al. Diyetisyene git spor salonuna yazıl. Farklı ortamlar sana da iyi gelecektir emin ol.

Ayy kızlar kızlar yemeğimi yedim ama aşure var ablamız yapmış yesemmi yemesemmi çook canım istedi :)
öğlen 12// 1 kase sarımsaklı cacık
1,5 dili tam buğday ekmeği
3yk tavuk sote

açılışıda bunlarla yaptım
Canım aşureyi ye ama akşam 4 köfte salata yoğurt veya 90 gr ızgara tavuk salata yoğurt yapabilirsin

Iste benim yaptiklarimi sende yap diyor. Evler ayri ya. Ben duygusal aclik bu diyorum. Aksamlari cips magnum yiyerek zayiflama tozu icip zayiflayamazsin diyor. Ben 40 gundur tatli seker agzima surmedim canim istediginde sakiz cigmedim diyor.neden yapamadigimi anlamiyor. Ona gore
Sagligini kaybetmek yemek yemekten daha pnemli
Toz konusunda katılıyorum onu hayatından çıkart 🙏 tabii ki sağlık daha önemli ama yemek yemeden zayıflamak olmaz sağlığımıza uygun beslenmeyi ve sporu hayatımıza sokmak zorundayız.

Bu soylenilenler canını sıkıyorsa canım bence çevrendeki kişileri sustur. Gerektiği yerde gerektiği şekilde tepkini koy. Ama sağlığın için ve çocuğun da varmış çocuğun için dikkat et. Yaş ilerliyor ve yaş ilerledikçe kilo verme işi zorlaşıyor. Şöyle 10 sene önceki halimi düşünüyorum. Çok kolay veriyormuşum kilo diyorum. Ama şimdi gerçekten bazı şeylerden fedakarlık ediyorum. Beş kere hamilelik yaşadım ben. Bütün hamileliklerimde kilo aldım. 2 evladımı karnimda kaybettim. Depresyona girdim. Ölü doğum yaptım normal doğum şeklinde. Ama canlı alamadım kucağıma. Şöyle düşünüyorum zor günlerdi. Yedikçe daha da çok yedim. Yedikçe unutacağımı zannettim ama unutulmuyormus. Sonra silkelen Sibel kendine gel dedim. Bir evladın var hiç kimse için değilse onun için dik durmak zorundasın dedim. O senesi 84 kilodan 58 kiloya indim. Sonra Rabbim iki evlat daha verdi. Kucağıma alıncaya kadar yine stresli geçti. Üç gün oncesiydi yine kötü oldum. 15 temmuzlari ve 1 kasimlari hiç sevmem. O günler erkenden uyurum düşünmemek için. Ama hayat devam ediyor canım. Bilmiyorum yaşın kaç ama ilk önce kendi sağlığın için sonra evladın için toparlan ve kendine hakkettigin değeri ver. Yaş ilerlerdikce kilo başa bela oluyor. Kendi başına yapamıyorsan destek al. Diyetisyene git spor salonuna yazıl. Farklı ortamlar sana da iyi gelecektir emin ol.
Canım başın sağolsun 👼👼 Allah sağlıkla kucağına aldığın evlatlarına sağlık versin mutlulukla büyüsünler 🙏

Bunkadar konusmalara karşın ben hırs yapar zayiflardim kimsenin eşim dahi olsa benim hakkımda konusmasina müsaade etmezdim
Çalışıp para kazaniyorsun spor salonuna yazilsan diyorum diyetisyen destegi alsan herkes seni parmakla gösterse daha iyi olmazmi imtihana bakarsak herkesin ayri bir cilesi var bende 16 yaşında evlenip 17 yaşında anne oldum yıllar sonra depresyondan kurtulamayip intihar girişiminde bulundum ve yaş 55 hala kendim için yaşıyorum ugrasiyorum
Ne guzel anlatmissin canım benim her olayda kendimizi salarsak ne hale geliyoruz sevdiklerimiz evlatlarimiz için ama en onemlisi kendi sagligimiz icin

Herşey Allah'tan canım üzme kendini

Yaşımdan mıdır nedir insanlara anlam veremiyorum size ne yani kadın zayıflamak istiyor çaba gösteriyor böyle yapmak böyle konuşmak direncinizi ve kalbinizi kırmaktan başka bir işe yaramıyor anlamıyorlar mı arkadaş çevresi akraba eş önemli gerçekten zayıflarken bile motivasyon istiyor insan ye bir şey olmaz ile çok şiştin arasında hiçbir fark yok bence birisi baltalamak diğeri kırmak üzerine söylenmiş sözler

X