Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️
Hos buldum çok teşekkür ederim. Tabi etiketlerim. Öğretmenler odas mi😅
Ay kızlar ip atlamak ne kadar zormuş🫣
3 defa 50 şer kere ip atladım aralarda 5 dakika dinlendim ama nefes nefese kaldım

Bende diyorum çocuklukta niye kilo almıyorduk. Meğer ip atlama sayesindeymiş😂 günlük kaç ip atlardık hatırlamıyorum
Ip atlama deyince de mütevazi olamam sanırım 😅 hem cok severim hem de en sevdigim spor bugün pikknikte atlayayım bakayim ama cok ara verdim,🙄

Afiyet olsun canım 🥰 ayaklarına sağlık ❤️

Geçmiş olsun canım 🙏 evet yapıyorlar biraz

Afiyet olsun çok karbonhidrat olmuş biraz toparlanmak lazım 🙏

Afiyet olsun 🥰 spor maşallah 🧿 ayaklarına,kulaçlarına sağlık 🙏
Sağol canım benim
Kabak sıyırma nedir 🙄
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah 😍

Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍

Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin 🤪

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪

Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄
Spor güzel su güzel afiyet olsun 😍

Okurken yoruldum tebrik ederim 🤪😅

İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış 😘🏆
Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken 🙄
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl 🙄
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel 😍

Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma 🤪

Kolay gelsin canım ♥️

Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta 😍

Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın ♥️

Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla 😍
anne işi♥️

Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten 🙄

Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme 🤪😅
Harika menü harika Spor süpersin 😍

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️

Acı yok rocy🤪 ben seni tutuyorum 😅🤪

Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Yok canım 14 kişilik grup ile yürüdüm dağı
Ay kızlar ip atlamak ne kadar zormuş🫣
3 defa 50 şer kere ip atladım aralarda 5 dakika dinlendim ama nefes nefese kaldım

Bende diyorum çocuklukta niye kilo almıyorduk. Meğer ip atlama sayesindeymiş😂 günlük kaç ip atlardık hatırlamıyorum
😄😀😕
Kahvaltı hazırlamaya gidiyorum ♥️
Bende menü yazayım da sizde bana kızın 🙄
Dün sabah 30 dk lesli yaptım. Duş aldım. Apar topar topladım çocukları hava serinken en yakın yerden poğaça aldım. Bide meyve suyu. Millet bahçesine gittik. Çocuklar oynadı. Hemen olanlardan yedik eve geldik. Gün boyu hem sıcaklar hem ev derken duzenli yemedim. Sabahtan aldığım pogacalari didikleyip bitirdim toplam 2 poğaça yemisimdir. Akşamda pilav ve tavuk döner yoğurt yedim. Küçüğe yedirirkennyedim ölçüm yok o yüzden. Gün içinde 1 avuç kadar karışık kuru yemiş ve 1 top dondurma yedim. Lesli dışında dolap temizliği yaptığım için adimlarima yansımadı 🙄
Sen halledersin arada oluyor öyle şeyler
Dün atladım ama yazmadım sanırım. 100 tane atlayabildim. Ama eski performansım kalmamış. Aralıksız 75 atliyordum şimdi 40 i zor yaptım.
Hiç sorma ara vermeye gelmiyor kaslar hemen hantallasiyor Jou Jou atlarken bende 60 a kadar durmadan atlardim geçen aklıma geldi ama hiç atlayasım gelmedi düzenli alışkanlık haline getirmek gerekiyor
Kızlar rüyamda bu grubu gördüm. Gördüm ki biri saçma siyasi içerikli bir mesaj atıyor. Tabi tartışma çıkıyor grubumuzu kapatıyorlar. Ben de kendi kendime bir gruba katıldım. Kapandı şansım yok benim dedim. Nasıl üzüldüm anlatamam.
Hayr olsun 😄 o kadar kıymetli işte grubumuz

Kahvaltı hazırlamaya gidiyorum ♥️
Bende menü yazayım da sizde bana kızın 🙄
Dün sabah 30 dk lesli yaptım. Duş aldım. Apar topar topladım çocukları hava serinken en yakın yerden poğaça aldım. Bide meyve suyu. Millet bahçesine gittik. Çocuklar oynadı. Hemen olanlardan yedik eve geldik. Gün boyu hem sıcaklar hem ev derken duzenli yemedim. Sabahtan aldığım pogacalari didikleyip bitirdim toplam 2 poğaça yemisimdir. Akşamda pilav ve tavuk döner yoğurt yedim. Küçüğe yedirirkennyedim ölçüm yok o yüzden. Gün içinde 1 avuç kadar karışık kuru yemiş ve 1 top dondurma yedim. Lesli dışında dolap temizliği yaptığım için adimlarima yansımadı 🙄
Düşün taşın toparlan canım o azimli kararlı haline bürün ❤️ istersen sen de bana kız ama yeter ki günün yorgunluklarını,sıkıntılarını,koşuşturmalarını yanlış yemek seçimleriyle kendine ödetme 😘

Sağol canım benim

Yok canım 14 kişilik grup ile yürüdüm dağı

😄😀😕

Sen halledersin arada oluyor öyle şeyler

Hiç sorma ara vermeye gelmiyor kaslar hemen hantallasiyor Jou Jou atlarken bende 60 a kadar durmadan atlardim geçen aklıma geldi ama hiç atlayasım gelmedi düzenli alışkanlık haline getirmek gerekiyor

Hayr olsun 😄 o kadar kıymetli işte grubumuz
Jou Jou ekip başı idi zaten. Nasıl atliyordu. Bir de hamileymis o ara.

Beslenme planım

11.45
Kahvaltı
Yarım simit
3 dilim kaşar
6 siyah zeytin
1 kapya biber

Öğle
15.00
Sebze yemeği kabak veya patlıcan
6-7 kaşık yanına 3 YK yoğurt
1 dilim hindi füme

17.00 ara öğün
Türk kahvesi 2ceviz

En geç 19.00
6-7 kaşık Sebze yemeği 3yk yoğurt
En az 2.5 lt su
30 dk evde kardiyo egzersizi

Kızlar bunu planlıyorum lütfen bana fikir verin eksik fazla 🌸🌸
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83 @Leyl35
Canım güzel de simit yerine tam buğday ekmek hatta ekşi mayalı olursa çok iyi olur. Sağlıklı yağ olarak da kahvaltıya 2-3 ceviz ❤️

Kızlar rüyamda bu grubu gördüm. Gördüm ki biri saçma siyasi içerikli bir mesaj atıyor. Tabi tartışma çıkıyor grubumuzu kapatıyorlar. Ben de kendi kendime bir gruba katıldım. Kapandı şansım yok benim dedim. Nasıl üzüldüm anlatamam.
Demek kiii grubumuz büyüyecek ve hepimiz çıtır olacağıııızzz

Kaptanim dun haber geldi oglumu 7 gunluk tatile goturdi esim. Iyi degildim hic almadin telefonu kusura bakmayin. Bugun gittim biraktim babammesine. 9 da aglaya aglaya uyumusum.

13 temmuz menu
Sabah poncik arasi kasar peyniri donates
Oglen yok
Aksamustu 16:00 sucuklu pide
Aksam yok

14 temmuz menu
Savah poncik arasi kasar peyniri domates
Oglen yok
Aksamustu citir tavuk meyve suyu
Aksam citir manti yogurt sarimsak yarim porsiyon sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG @Elhan

Ay slnu hedefim 70 kg Mthn83 Mthn83
Allah kavuştursun canım, ağlama, sende bu arada kendinle ilgilen, 1 hafta çabuk geçer

Insalhhh güzel haberlerini alırız canım hayırlısı olsun

Masalahhh temizlik.ve hazırlığın yanında sosluklar ri da cikartmissin hamarat kankişim

İyi yaparsın canım buradan ayrılmaya gelmiyor kolaylıklar diliyorum

Düzelmeye başlamasına sevindim canım Allah bir daha göstermesin
Amin, çok teşekkür ederim 😘😘

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪
Ya ona cidden pişmanlık duydum çokça. Komsumun tabağı vardı. Bos gondermek istemedim, o yüzden yapmıştım. Tepsinin yarısından çoğunu vereceğim, bizim hakkımız bitti dün 😅
Bugün başlangıcı güzel yaptım inşallah akşama kadar bu istikrarla devam edebilirim 🤲

Beni begenmedin mi kız 😅
Canım hangi takimdaysan o takımdaki kaptanı LenaG LenaG yi ve menü takibi yapabilmem için beni etiketle canım ♥️
Menü güzel pazar günü güzel kapatmışin afiyet olsun 😍

Allah ne diyeyim tek öğün dediğin ne kız bunlarla bütün gün nasıl durdun. 😲
Su ve adım efsane 😍 sen üzülme ben yerim ikimizin yerine 🤪

Afiyet olsun 😍
Hem mideni hem ruhunu beslemissin güzel menü spor varmı canısı 😘

Harika menü afiyet olsun 😍
Çerez var meyve var protein var hem doyurucu hem hafif 😍
Spor varmı 🙄

Afiyet olsun canım 😍 semizotuna yuklenebilirdin 😍
Misafire eşlik edip günü dengelemissin. Sağlıklı diyemeyiz ama tek bir gün yapılan birşey olduğu için çok dengeleyici olmuş 😍

Afiyet olsun canım
Piknik menüsünde mangal yoktu sanırım 🙄 yada yumurta gibi bişey. Çok doyurucu olmamıştır senin için. Bol hareketli olduğu kesin afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım 😍
O susamlı çubuklar çok yağlı ve lezzetli oluyor. 1 tanede kalabilmen güzel. Bilgin varmı bilmiyorum ama çerez yağ olarak değerlendiriliyor. Ogunlerine cerez eklendiğinde 1 YK yağ yedim diye düşün ♥️
Teşekkür ederim 🙏 düne ait spor yok canım ama hiç oturmadım 🥺

X