Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben daha kahvaltı yapamadım. 95 dakika yürüyüş yaptım . Dinlenip kahvaltıya geceyim A Asya89 heyecan var mı heyecan 😂😂
11.600 adım sayım. Bugün yağış bekleniyor. Akşama kadar yatarım artık.
Valla canım heyecan var ama ben ne zaman kaptan olsam gram olarak veriyorum. Stres mi yapıyorum neden bilmiyorum ama gitmiyor. Dayanamadım bu sabah tartıldım pekte istediğim gibi olmadı 🫣

Beni begenmedin mi kız 😅
Canım hangi takimdaysan o takımdaki kaptanı LenaG LenaG yi ve menü takibi yapabilmem için beni etiketle canım ♥️
Menü güzel pazar günü güzel kapatmışin afiyet olsun 😍

Allah ne diyeyim tek öğün dediğin ne kız bunlarla bütün gün nasıl durdun. 😲
Su ve adım efsane 😍 sen üzülme ben yerim ikimizin yerine 🤪

Afiyet olsun 😍
Hem mideni hem ruhunu beslemissin güzel menü spor varmı canısı 😘

Harika menü afiyet olsun 😍
Çerez var meyve var protein var hem doyurucu hem hafif 😍
Spor varmı 🙄

Afiyet olsun canım 😍 semizotuna yuklenebilirdin 😍
Misafire eşlik edip günü dengelemissin. Sağlıklı diyemeyiz ama tek bir gün yapılan birşey olduğu için çok dengeleyici olmuş 😍

Afiyet olsun canım
Piknik menüsünde mangal yoktu sanırım 🙄 yada yumurta gibi bişey. Çok doyurucu olmamıştır senin için. Bol hareketli olduğu kesin afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım 😍
O susamlı çubuklar çok yağlı ve lezzetli oluyor. 1 tanede kalabilmen güzel. Bilgin varmı bilmiyorum ama çerez yağ olarak değerlendiriliyor. Ogunlerine cerez eklendiğinde 1 YK yağ yedim diye düşün ♥️
Kiz dün yemek yemedim ki akşam. Akşam kuruyemiş almasaydim. Başka şeylere giderdi elim. Kendimi biliyorum.

Beni begenmedin mi kız 😅
Canım hangi takimdaysan o takımdaki kaptanı LenaG LenaG yi ve menü takibi yapabilmem için beni etiketle canım ♥️
Menü güzel pazar günü güzel kapatmışin afiyet olsun 😍

Allah ne diyeyim tek öğün dediğin ne kız bunlarla bütün gün nasıl durdun. 😲
Su ve adım efsane 😍 sen üzülme ben yerim ikimizin yerine 🤪

Afiyet olsun 😍
Hem mideni hem ruhunu beslemissin güzel menü spor varmı canısı 😘

Harika menü afiyet olsun 😍
Çerez var meyve var protein var hem doyurucu hem hafif 😍
Spor varmı 🙄

Afiyet olsun canım 😍 semizotuna yuklenebilirdin 😍
Misafire eşlik edip günü dengelemissin. Sağlıklı diyemeyiz ama tek bir gün yapılan birşey olduğu için çok dengeleyici olmuş 😍

Afiyet olsun canım
Piknik menüsünde mangal yoktu sanırım 🙄 yada yumurta gibi bişey. Çok doyurucu olmamıştır senin için. Bol hareketli olduğu kesin afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım 😍
O susamlı çubuklar çok yağlı ve lezzetli oluyor. 1 tanede kalabilmen güzel. Bilgin varmı bilmiyorum ama çerez yağ olarak değerlendiriliyor. Ogunlerine cerez eklendiğinde 1 YK yağ yedim diye düşün ♥️
Mangal var canım üç kilo tavuktan bir tane bile yemeyen ben, kaynamış yumurta da vardı ama et tavuk yumurta sevmiyorum napıcam bilmiyorum onun yerine başka protein içeren besinlerden tercih etmeye çalışıyorum 🥴

14 Temmuz Pazar Menüm

Kahvaltı: tambuğday ekmeği bryaz peynirli tost 3 siyah zeytin

Öğle: kabak sıyırma 2 köfte

Akşam: 2 parça levrek, salata

2 litre su

5bin adıma tamamlıycam 🫶
A Asya89
Kabak sıyırma nedir 🙄
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah 😍
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar
14.07.2024
11.00 sade kahve 2 bardak su
12.00 iki yumurtalı omlet 3 sivri biber 7 zeytin lor peyniri 1 dilim ekmek 3 çeri domates
15 00 1 avuç fıstık
18.00 1 adet tavuk baget 3 kaşık makarna
Spor
40 dakika yüzdüm 5693 adım attım
2 5 litre su içtim
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍
Görmediniz mi acaba etiketlemeyi de beceremedim
Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin 🤪
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
İyi akşamlar. 14 Temmuz Pazar menüsü
Kahvaltı 10.30
4-5 yk dolusu maydanozlu menemen

4 tane zeytin
3-4 tane kaşar (parmak bogumu kadar)
2-3 kaşık yoğurt
1,5 dilim tb ekmeği

Ara öğün 14.00 civarı
2 lokma sabahki menemen
1 zeytin
1 parça yaprak peynir (tam oran veremiyorum çok azdı)
Yarım kase çorba

İkinci ara öğün 15.15
1 salatalık
5 kuruyemiş

Akşam 17.30
7-8 kaşık taze fasulye
1 bardak ayran

18.00 civarı
1 dilim meyve muhallebili tart

45 dk evde yürüyüş egzersizi (
3 litre su
Gün içinde 4-5 cay bardağıyla şekersiz çay içtim. Bu kadar içmiyordum ama birkaç gündür böyle oluyor. İki gündür rahat uyuyamıyorum. Gün içinde de yemek hazırlığı vs yoruyor beni. Bütün yorgunluğa rağmen 45 dk egzersizimi yaptım. Ayaklarım kırılmış gibi ağrıyor. Yıkılmadım ama bir çömme ihtiyacı hissediyorum 😅
Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪
sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kızlar hayırlı geceler bugün ev işi filan çok uğraştım telefonu pek elime alamasamda ara ara bildirimlere bakıp çıktım ancak şimdi yediklerini yazabilirim KAPTANLARİM☺️🌸

Sabah 10.30//
2yumurtadan sucuklu yumurta
Üç veya dört tutam çecil peyniri
Az domates az salatalık
10adet airfrier da pişmiş yağsız patates kızartması
Yuvarlak ekmeğin tam ortasindan 1 dilim tam buğday ekmeği
1bardak şekersiz çay

(dün beş de kapatmıştım aralıklı orucun 16saat olunca yemek istedim ve erken olmadı yani dün acimdan gebersemde piknikte aşırıya kaçtım diye yattım uyudum valla😅)

Ara// 2 tane karabuğday patlağı yeşil çay

Akşam 6// bir tabak Kuru fasulye
Bir dilim kepekli ekmek

Sporlar//
20dk civarı normal yürüyüş (tempolu olmadı çocuk ile)
100adet ip atlama
30dk classic mile Leslie
Toplam adım 10000 gösteriyordu saat sporlar ve yürüyüş birlikte

3lt su bitti 🤞🏼 biliyorum saat geç oldu ama yazmalıyım iki tatlı kaşığı semizotu yoğurtlu ağzıma attım dolapta dayanamadım yedim KAPTANLARİM🙈
Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄
Spor güzel su güzel afiyet olsun 😍

Hayırlı akşamlar kızlar🥰bu gün benim için çok koşturmalı bir gündü

Sabah kahvaltıya misafirim vardı
Evi topladım süpürdüm
Kahvaltıyı eşim ile hazırladık
Misafir gittikten sonra çocukları hazırladım.
Eşim onları apartmanın önüne indirdi onlar biraz oynadılar

Bende bulaşıkları makineye attım evi tekrar topladım sildim süpürdüm
Banyo tuvaletleri ilaçladım yıkadım
Makineye çamaşır attım onları serdim
Akşam için yemek yaptım
Park için yemeğimi çayı çerezi hazırlayıp parka gittik

Orda çocuklar ile koşturdum sonra eve geldim tekrar banyo yaptırdım çocuklara yemek yedirdim kendime bir
Limon salatalık maydanoz suyu kaynattım onu içtim
İşlerimi bitirdim yürüyüşe çıktım

Eve geldim duş aldım
Tekrar ortalığı toplamam lazım
Ama benim küçük uyumuyor ya🥺
Okurken yoruldum tebrik ederim 🤪😅
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84
14 Temmuz menüm

Saat 9:00
1 kahve

11:00
Kahvaltı dünden kalan 1 yemek kaşığı yulaflı omlet
1.5 haşlanmış yumurta
6 zeytin
Biraz domates salatalık

Akşam yemeği 16:00 bitti

Etli nohutlu sulu ekşi köfte
1 tabak yedim

Su 2.5 olmuştur
Eki Görüntüle 3452279

5 kat merdiven çıkmıştım ama benim uygulama 3 kaydetmiş🫣
İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış 😘🏆
Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪
Sabah 12:00
4-5 küçük dilim peynir
4 çeri domates
3 zeytin
2 çatal kaşarlı domatesli yumurta

Ara 14:30
3 adet yeşil erik
10 adet kiraz

Akşam 17:30
5 adet sulu köfte
1 çorba kasesi çoban salata

1 kupa kiraz saplı zencefilli limonlu yeşil çay
2 lt su
12000 adım attım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken 🙄
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl 🙄
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel 😍
Selam güzel hatunlar nasılsınız bakalım 😍😍

LenaG LenaG kaptaniçemm sayfanın ismi değişmiş ben yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏

Yaz aylarında buralar tenha olur derlerdi doğruymuş kızlar baya eksilmişiz takımlar kışın 20 kişilik falan oluyodu 50 kişi burda çene yapıyordu falan çok güzeldi 😇🥳

Benim de malum sınav koşuşturmam vardı, orta geçti ama sanırım atanamam seneye tekrar çalışmam gerekecek gibi..

Sınav stesi derken baya yedim yine offf 🫤

O yüzden soluğu burda aldım. Bu sefer farklı bir yöntem uygulayacağım: hergün menü spor vs paylaşacağım ama takımlara girmeyeceğim çünkü uzun süre tartılmayı düşünmüyorum sık tartılınca bana iyi gelmiyor hemen pes ediyorum o yüzden 21 günlük sağlıklı beslenme spor sürecine başlıyorum yarından itibaren inşallah burda hergün paylaşacağım.
Neden 21 gün derseniz bi hedef vermeyince ben 3 gün sonra tatil günü yapıyorum onu engellemek için. Yoksa hergün uymamız gereken şeyler.
Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma 🤪
Kesinlikle. Şu an ki durumumu gorseniz. Ayağımda ufaklığı sallıyorum. Elimde telefon cevap veriyorum. Müsait oldukça girmeye çalışıyorum ki bitirmem gereken eğitimlerim var. Bu hafta askıya aldım. Yarından itibaren başlayacağım egitimlere artık.
Kolay gelsin canım ♥️
Aslinda kendim 3 gun once başladım ama burada da motive olabilirim diye düşünüyorum. 3gunde 2kilo ile vedalastim muhtemelen ödemdi. Yarin guncel tarti yi atarim
Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta 😍
Ağrı kesici ilaçlar ödem yapar mı bugün iki tane içtim migrenim tuttu diye ölüyorum ağrıdan
Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın ♥️
Bağışıklığı düşmüş canım, bişey bulamadılar
Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla 😍
anne işi♥️
Kaptanim dun haber geldi oglumu 7 gunluk tatile goturdi esim. Iyi degildim hic almadin telefonu kusura bakmayin. Bugun gittim biraktim babammesine. 9 da aglaya aglaya uyumusum.

13 temmuz menu
Sabah poncik arasi kasar peyniri donates
Oglen yok
Aksamustu 16:00 sucuklu pide
Aksam yok

14 temmuz menu
Savah poncik arasi kasar peyniri domates
Oglen yok
Aksamustu citir tavuk meyve suyu
Aksam citir manti yogurt sarimsak yarim porsiyon sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG @Elhan

Ay slnu hedefim 70 kg Mthn83 Mthn83

Cumartesi 12 bin adim 1,5 lt su
Pazar 7000 adim 1,5 lt su sibel_84 sibel_84
Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten 🙄
Selamlarr kızlar A Asya89 Kaptanim kusura bakma dun firsatim olup giremedim
14.temmuz menüsü
Sabah
Sucuklu yumurta
Domates salatalık biber zeytin
Saat 17.00
1 dilim karpuz
Saat 20.00
1 adet tavuk baget mangal
2 servis kaşığı kısır
2 yemek kaşığı kuru börülce salatası
Su 3.litre
Spor.13.bin adım dagda yürüyüş zorlu bir parkurdu nabız 150 lere kadr çıktı
1.5 saat yüzme
A Asya89 LenaG LenaG
Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme 🤪😅
Harika menü harika Spor süpersin 😍
KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Sitare
YAŞINIZ: 38
BOYUNUZ: 172
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ: 69
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Çok yemek(beynim obez)
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Zayıfken daha sağlıklı, iyi hissetmem ve tabi yakışması :)

LenaG LenaG
Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️
Ben daha kahvaltı yapamadım. 95 dakika yürüyüş yaptım . Dinlenip kahvaltıya geceyim A Asya89 heyecan var mı heyecan 😂😂
11.600 adım sayım. Bugün yağış bekleniyor. Akşama kadar yatarım artık.
Acı yok rocy🤪 ben seni tutuyorum 😅🤪
Günaydın hayırlı sabahlar 🌹 gece ağrıyla geçti bugününe şükür
Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲

Mangal var canım üç kilo tavuktan bir tane bile yemeyen ben, kaynamış yumurta da vardı ama et tavuk yumurta sevmiyorum napıcam bilmiyorum onun yerine başka protein içeren besinlerden tercih etmeye çalışıyorum 🥴
Yüksek Protein İçeren 13 Sağlıklı Besin Yüksek Protein İçeren 13 Sağlıklı Besin - Nefis Yemek Tarifleri
Ama et dışı besinlerden miktar olarak fazla tüketmek zorunda kalırsın. Protein eksikliği kilo vermene etki etmese bile hücre yenilenmen yavaslayacagi için sarkmalarin olabilir.
Fikir amaçlı vejetaryen diyetlere bak. Birine uymak zorunda değilsin ama yol gösterme adına fikir verir ♥️

Kabak sıyırma nedir 🙄

Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍

Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪

Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄

Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲

Kolay gelsin canım ♥️

anne işi♥️

Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️

Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Teşekkür ederim canım, gece erken uyuyunca geçti ağrılar şükür ama yüzümün elimin ayağımın şiş olduğunu hissediyorum, bu arada etiketleme için de teşekkür ederim ilk defa böyle bir şey yapıyorum birileriyle iletişim kuruyorum netten cahil kaldım galiba 🤭

Kabak sıyırma nedir 🙄

Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

Kolay gelsin canım ♥️

anne işi♥️

spor güzel 😍

Ağrı hala devam ediyor rüzgarlar vs çok etkiliyor dün ev işi bir türlü bitmedi o kadar yoruldum ki

Yüksek Protein İçeren 13 Sağlıklı Besin Yüksek Protein İçeren 13 Sağlıklı Besin - Nefis Yemek Tarifleri
Ama et dışı besinlerden miktar olarak fazla tüketmek zorunda kalırsın. Protein eksikliği kilo vermene etki etmese bile hücre yenilenmen yavaslayacagi için sarkmalarin olabilir.
Fikir amaçlı vejetaryen diyetlere bak. Birine uymak zorunda değilsin ama yol gösterme adına fikir verir ♥️
Teşekkür ederim canım şimdi inceleyeceğim 🥰

Teşekkür ederim canım, gece erken uyuyunca geçti ağrılar şükür ama yüzümün elimin ayağımın şiş olduğunu hissediyorum, bu arada etiketleme için de teşekkür ederim ilk defa böyle bir şey yapıyorum birileriyle iletişim kuruyorum netten cahil kaldım galiba 🤭
Ben senelerdir buradayım hala bilmediğim o kadar şey varki ♥️
Sağolsun kızlar el atıyor hemen ♥️
En kötü sağ üst köşede mercek var ya orayı tıkla soruna yakın kelimeleri yaz biseyler çıkıyor karşına. Yada kk yöneticileri yardımcı oluyor ♥️

Hadi ben çocukları banyo yaptırmaya kaçar. Daha kahvaltı bile yapmadım :KK43:
Canım niye bu saate banyo yaptıracaksın. Belki tekrar dışarı çıkarsınız.
Ben çocukları banyo yaptıracağım zaman akşam üstü yapıyorum. Gün içinde park çamur kum oynuyorlar, akşam eve geldiğimizde elbiseleri ayakkabıları çıkarmadan kucağıma alıp komple banyoya koyup bir güzel yıkıyorum. Sonra ayakkabıları yıkıyorum elbiseleri makineye atıp kendim de duş alıp çıkıyorum 😃

Kahvaltı hazırlamaya gidiyorum ♥️
Bende menü yazayım da sizde bana kızın 🙄
Dün sabah 30 dk lesli yaptım. Duş aldım. Apar topar topladım çocukları hava serinken en yakın yerden poğaça aldım. Bide meyve suyu. Millet bahçesine gittik. Çocuklar oynadı. Hemen olanlardan yedik eve geldik. Gün boyu hem sıcaklar hem ev derken duzenli yemedim. Sabahtan aldığım pogacalari didikleyip bitirdim toplam 2 poğaça yemisimdir. Akşamda pilav ve tavuk döner yoğurt yedim. Küçüğe yedirirkennyedim ölçüm yok o yüzden. Gün içinde 1 avuç kadar karışık kuru yemiş ve 1 top dondurma yedim. Lesli dışında dolap temizliği yaptığım için adimlarima yansımadı 🙄

X