Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
İyi akşamlar kızlar
Resmen yarının stresinden bir hal oldum 🤭
Kahvaltı yok
13:00 3 dolu yk. yulaf, 1su bardağı yağlı süt, 5 kayısı, yarım muz, 1yk.ceviz

2 bardak zencefilli kiraz sapı çayı

17:30 Kapanış 🙄
Yağsız kutu sütle yaptığım 2 kase yoğurdun içine yarım muz, 5sarı erik, 2kayısı, 2çk.chia tohumu

Akşam şekersiz filtre kahve ve kiraz sapı çayı içerim

3.5 litre su
kııızzz bunla nasıl acıkmadan günü kapatıyorsun ahaahah geçen de bi yorumumda bahsetmiştim işte tamda bunu kasdetmiştim protein lif yerim okey az yerim tamam ama yulafla chia tohumlarıyla nasıl tok kalabiliyorsunuz helal vallahi bu arada ben genel olarak akşamları köfte salata veya tarator veya biber közlemesi bu şekilde hafifce kapatmaya çalışıyorum günüde sisiznki bayaa az geldi gözüme :)

İyi akşamlar kızlar
Kahvaltı yok

Yağsız kutu sütle yaptığım 2 kase yoğurdun içine yarım muz, 5sarı erik, 2kayısı, 2çk.chia tohumu

3.5 litre su
oo kaptan gaza basmış geliyoooorrr afiyet olsun :KK200:

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Aleyna
YAŞINIZ: 24
BOYUNUZ: 167 cm
KİLONUZ: 75
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Çalışmıyorum
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: İnsülin direnci, vitamin eksiklikleri VS.
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Eski kıyafetlerimi giyemiyorum, giydiklerim yakışmıyor gibi geliyor.
Hoşgeldin tekrar yarın sabah tarihli ve nick li bir tartı fotosu atabilmen münkün olursa çok iyi olur başlamış olursun hazırlığa haftaya cumartesi de takımlara girebilirsin :KK200:

lenacım bir şey sormak istiyorum belki gruptaki arkadaşlarımıda bildikleri vardır yardımcı olurlarsa sevinirim bu iki gündür acayip duygusal açlık yaşıyorum yani yedim karnım tok ama aşırı aşırı derecede dün ve bugün özellikle bi sürekli ağzımda bişey olsun hani çerez olur çikolata cipsi olur ya da ne bileyim bir dilim pasta hiç birşey olmazsa oturup tam buğday ekmeği yiyesim var yani oldum olası meyve beni acıktırır bu sebeple meyveden ara öğün yapmıyorum hatta ara öğün de de çerez filan yiyorum bol bol aklıma bişey geldikçe su içiyorum ama bu isteğimi nasıl bastırcağımı bilmiyotum psikolojik olacağını da sanmam çok şükür hayat rutinim sakin ve iyi geçiyor bu aralar eşimle çocuğumla parka çıkıyoruz yürüyüşümü yapıyorum veya evdeysek herkes uyuyunca sporumu yapıp uyuyorum iyiyim şükür ki genel olarak yani psikolikdir diye yoramıyorum yani ama ne yapacağımı da bilmiyorum çözümü olan var mıdır acaba ? not: su yeşilçay full içiyorum bu arada karnım şişde olur hem diye :KK43: LenaG LenaG :KK43: arkadaşlarım fikirleriniz var mıdıır? :KK43:
Ben türk kahvesi içince açlık falan kalmıyor. Ya da maden suyu içince açlığım gidiyor. Ama kişiden kişiye değişebilir canım.

salatalıkla yoğurdu yiyeyim bari ama nasıl bir şey yeme isteği varyaa anlatamam hanii aslında tokum yeni yedim ay olsa da tekk ekmek atsam ağzıma hani :KK43: meyve acıktırıyor ara öğünlerde filan bu sebeble elma filan yemiyorum normalde diyet listelerinde olur sütle birlikte ben korkuma yiyemem ama salatalıkda acıktırmaz umarım deniycem :)
Ama süt veya yoğurtla meyveyi yersen dengelersin canım. Benim diyetisyen meyve yazmışsa yanında mutlaka ya süt ya yoğurt ekliyordu.

1000010092.jpg
1000010192.jpg

Kahvaltı saat 11 de yapıldı

Ara öğün 14 de yapıldı kahve şekersiz

Akşam yemeği gecikecek malesef fasulye pişmemiş
6 YK fasulye
2 yemek kaşığı pilav
Yoğurt yemeyi planlıyorum

15 dk lessie mil 1 yapıldı
2 lt su içildi
Elhan Elhan LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Tartı günü için kendimi germekten vazgeçtim sonuçta elimden geleni yaptım
Artı da gelse artık takmamaya çalışacağım bu ödemler ve şişlikler öyle yada böyle gidecek
Gevşemek yok

İyi akşamlar kızlar
Kahvaltı yok

3.5 litre su
Afiyet bal şeker şifa olsun canım ♥️ menü süper

lenacım bir şey sormak istiyorum belki gruptaki arkadaşlarımıda bildikleri vardır yardımcı olurlarsa sevinirim bu iki gündür acayip duygusal açlık yaşıyorum yani yedim karnım tok ama aşırı aşırı derecede dün ve bugün özellikle bi sürekli ağzımda bişey olsun hani çerez olur çikolata cipsi olur ya da ne bileyim bir dilim pasta hiç birşey olmazsa oturup tam buğday ekmeği yiyesim var yani oldum olası meyve beni acıktırır bu sebeple meyveden ara öğün yapmıyorum hatta ara öğün de de çerez filan yiyorum bol bol aklıma bişey geldikçe su içiyorum ama bu isteğimi nasıl bastırcağımı bilmiyotum psikolojik olacağını da sanmam çok şükür hayat rutinim sakin ve iyi geçiyor bu aralar eşimle çocuğumla parka çıkıyoruz yürüyüşümü yapıyorum veya evdeysek herkes uyuyunca sporumu yapıp uyuyorum iyiyim şükür ki genel olarak yani psikolikdir diye yoramıyorum yani ama ne yapacağımı da bilmiyorum çözümü olan var mıdır acaba ? not: su yeşilçay full içiyorum bu arada karnım şişde olur hem diye :KK43: LenaG LenaG :KK43: arkadaşlarım fikirleriniz var mıdıır? :KK43:

Senin işler yoğundu, hafifledi mi su an? Belki o yoğunluktan kaynaklıdır.
Bu arada is yerindeki menüler önceden belli oluyor mu yoksa o gün mü ne yemek olduğunu öğreniyorsunuz? Yanında götürsen güzel olur aslında. Ben köy okulundaydim. Kantin vs yoktu. Evden getiriyorduk. Yemekle uğraşmayı sevmediğim için hergün hazirlamak yoruyordu gerçi beni. Belki sen zevkle hazırlarsın

Senin işler yoğundu, hafifledi mi su an? Belki o yoğunluktan kaynaklıdır.
Bu arada is yerindeki menüler önceden belli oluyor mu yoksa o gün mü ne yemek olduğunu öğreniyorsunuz? Yanında götürsen güzel olur aslında. Ben köy okulundaydim. Kantin vs yoktu. Evden getiriyorduk. Yemekle uğraşmayı sevmediğim için hergün hazirlamak yoruyordu gerçi beni. Belki sen zevkle hazırlarsın
Canim o gün belli oluyor bende aç kalmamak adına ya da dışardan durum filan yememek için olanı az yemeye çalışıyorum en azından ev yemeği pişiyor şirkette diyerekten kötünün iyisi yapıyorum diyeyim 🥰

İyi akşamlar herkese ♥️
Kahvalti 11.40
Yarım dilim ekmek
1 kupa şekersiz çay
Taze soğan, marul ve maydanoz
Yarım salatalık ve 3 zeytin
3 kaşık Közlenmiş söğüş sebzelerden ve 1 yumurtadan sebzeli yumurta+ 1 tane de haslanmis yumurta
(Sebzeli yumurtadaki yumurtayi da haslamistim ama rafadan kalmış, o şekilde yiyemedigim için közlenmiş sebzelere ekledim)

Ara öğün 15.00
1 kupa yeşil çay
15 tane kuruyemiş (badem fındık)
2 kare bitter

Akşam 17.15
1 kase havuç ve kabaktan tarator
5-6 tane ciğer
2 köfte
3 kaşık taze soğan -maydanoz piyazı
Yarım dilim ekmek
semizotu-bugday ve mercimekten corba yapmıştım yarim kase ondan yedim.

30 dakika spor
Ev isleri dahil değil sanırım ama suyum çıktı bugün. Sporda 30 dk zor dayandim o yüzden 🙈
Suyu 1,5 lt ictim ikiye tamamlayacagim.

çook teşekkür ederim tavsiyen için cevap vermen bile çok mutlu etti beni haklısın epeydir pilav yemiyordum aslında ama bir gün öncesinden baya az yemiş ve erken kapatmıştım onun verdiği açlıkla yedim bir de işyerinde başka da yemek yapmamıştı ablamız hani salata olsa ona gömülürdüm öyle diyeyim haliyle bugünde mantı vardı mesela sadece çorba içtim çok doymayında adet ile 6 tane mantı yedim az da olsa midemi bastırsın diye bi iki dilimde ekmek ama dediğim gibi bir aydır belkide pilav yemiyordum en son ne zaman yedin desen hatırlamam makarna filan hiç aramıyorum ama yediklerim acıktırıyorda olabilir. Bu arada diyetisyene gitmiyorum sadece burda diyetisyenlerin verdiği menüleri arkadaşlar paylaşıyor erkek kardeşim gidiyor onda görüyorum hani ara öğünlerde süt elma yapıyor aksam sadece salata köfte böyle 30kiloya yakın vermiştir iki senede ama ben gitmiyorum canım :)
Kalori alımı olarak evet ideal ama sonrası etkileri seni bahsettigin sonuca getiriyor canım. Yoksa porsiyon sorunu olduğunu düşünmüyorum 😍
Ekmeği esmer ekmek tercih et. Makarnayida aynı şekilde. Simdirimi daha yavaş oluyor o da sana destek olur

Öğlen 12// 7 adet küçük mantı
Bir kâse mercimek çorbasi
2 dilim ekmek ( biri tam buğday biri beyaz ekmek tam buğday bitmişti çünkü)

Sabah yeşil çay içtim bir bardak
Öğlen Leslie yaptım iki mile

Akşam// resimli 100gr köfte ve salata onları hazırlarken ağzıma iki ceviz attım☺️
Bir de közlenmiş kırmızı biber
3lt su bitti
Akşam yine 1 saat bı Leslie gibi biri var onu yapicam yaparsam yazarım yine

Eklentiler

• IMG_20240712_190856.jpg
    IMG_20240712_190856.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2024-07-12-19-15-09-617_com.xiaomi.wearable.jpg
    Screenshot_2024-07-12-19-15-09-617_com.xiaomi.wearable.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 15
Bende menüyü paylaşayım.
Kahvaltı
2 yumurta+3 zeytin 2 küçük dilim kaşar peynir
Yeşillikler den yapılmış salata
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Ara öğün
2 kayısı+1 avuç kuruyemiş
Akşam
2 kaşık yoğurt
Bir kucuk güveçte sebze

Canım acayip çay istiyor.
Elhan Elhan LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Adım sayım 12 bin civarı .
sabah yine kısa bir tur yaptık. Yolculuk başladı.

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-12-19-30-22-779_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2024-07-12-19-30-22-779_com.mi.android.globallauncher.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 13
X