Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarın yine şehirdışında olucam inş bozmadan devam ederim. Dünkü menümü de yazayım
Sabah 10:30
23 adet kiraz
Türk kahvesi

Öğle 12:00
Izgara tavuk but
Küçük kase karabuğdaylı yoğurtlu meze

Akşam 17:30
5 sulu köfte
3 çeri domates
3 küçük dilim beyaz peynir

Akşam 20:00
5 zeytin
2 küçük dilim peynir
1 lokma ekmek
2 küçük dilim karpuz

7500 adım
2 lt su

LenaG LenaG
Elhan Elhan

Günaydın canlar
9 temmuz menüsü çok çok abarttım ama psikolojik cogu

Sabah 9.30
Tam buğday ekmeği ile tost
Saat 14 de
1 tabak meyve
Şeftali kayısı armut

Aksam 18
2 kaşık.pilav
2 baget tavuk firinda
Köz patlıcan salatası
Yarım kase corba
Saat 9 da 2 top dondurma
Su2 litre Spor 8.bin adım yürüdüm
Cakinin Gelini Cakinin Gelini LenaG LenaG
Hayır canım hiçte abartmamışsın 🤗
Sadece dondurma biraz geç olmuş birde suyu 3 e tamamlarsak ohhh mis 😘

9 temmuz menüm
Sabah
tarhana asi yogurdum
Bolca tarhana asi yedim ,tarhana firik bir porsiyon , küçük kase fıstık 🙈

Öğle
bir armut bir elma ,

Akşam kahvaltı hazırladım

Sucuklu yumurta 2 lokma,
2yk patatesli kıyma kavurma,
Bir dilim ekmek,kk peynir,8 zeytin
Yarım saat yürüyüş
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet bal şeker olsun canım 😘
Bir tek su miktarını göremedim 🫶

Nick yazamadım eczanede tartıldım canım ama fotonun bugün çektirdigime dair tepede tarih var ordan benim olduğuma bakabilirsin☺️ şuan başlangıç bunu yazabilirsin😍 LenaG LenaG
Başlangıcın hayırlı olsun çıtırlar ligine bir kişi daha eklendi 🧿 istediğin kiloya geleceğine eminim sağlıkla inşallah 🙏

Başlangıcın hayırlı olsun çıtırlar ligine bir kişi daha eklendi 🧿 istediğin kiloya geleceğine eminim sağlıkla inşallah 🙏
kız yokk nerem çıtır göbek filan gırla yanii yüzden gitti verdiğim bu kilolar suratım küçüldü göbek basen dans ediyorlar ahahaha başka kim çııtır bu arada :halay: :KK70:

Merhaba canım aramıza bir öğretmen daha geldi 😃 hoşgeldiiii
Endokronojiye gidip kilo veremiyorum,kapsamlı bir test istiyorum dersen yaparlar canım. Ben de d vit.kullanıyorum ve tiroid ilacı bazen hızlanıyor,bazen yavaşlıyor kilo vermem ama çok yol kat ettim burda🙏 Hâttâ birkaç arkadaşım da tiroid,menapoz,vit.eksiliği ve kansızlıkla,ağrılarla uğraşıyor ama beslenmemize dikkat ettiğimiz ve hareket ettiğimiz zaman az da olsa kilolar illa ki düşmeye başlıyor. Önemli olan kafada bitirmek ve bir ucundan başlamak.
Tartı fotosu atmanı rica ediyorum tarihli ve nickli.Hazırlıkta başlarsın daha sonra da takımlara geçersin istersen 🥰 günlük menü takibi yapıp yorumluyoruz istersen hemen başla bak burası sana iyi gelecek ben inanıyorum ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel menü olmuş 🥰 lahana ve barbunyayı beraber mi kavuruyorsun hiç duymamıştım bu yemeği 🤔

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

Maşallah 🧿 ama canım bu ceza olayından vazgeç canın istedi yedin ertesi gün dengelersin haftada 1 normal bence tatlı yemen 1 porsiyon. Kendine bir gün belirle o gün istediğin tatlıyı bir porsiyon ye ama vicdan azabı çekmeden gönül rahatlığıyla 🥰

Afiyet olsun biraz daha esnek güzel menü olmuş 🥰

İnşallah 🙏
yeşil mercimek trombosit dengelemede çok iyi diye okudum şöyle yazıyor:
Haftda en az üç-dört kez çok az sıvı yağ ve az su kullanarak yapılmış yeşil mercimek tüketiniz.Bir aylık mercimek çorbası, trombositlerin normal seviyelerine gelmesinde mükemmel bir takviye oluşturacaktır.

Günaydın canım hayırlı sabahlar senin dinlenme günün olsun bugün bir şey yapma yat dinlen. Geçmiş olsun 🙏

Günaydın canım 🥰

Günaydın öğretmenim 🥰 inşallah 🙏

Günaydıııınnn 🥰

Günaydın afiyet olsun 🥰

Günaydın kaptanım ❤️

Günaydın canım 😘
Teşekkürler kaptanım 🥰

Kızlar mercimek ekmeğini denediniz mi ben yaptım inanılmaz birşey geçen ay paylaştım burada sıfır un 🥰
@60kiloyum
Mercimekten krep yapmıştım karenin üzerini pizza gibi hazırlamıştım güzeldi ekmeğini denemedim henüz onuda sık sık görüyorum ama yapacağım bu tahinli bitsin

Ağrılarım geçecek gibi değil en iyisi kalkayim dedim kahvaltı hazırladım
Şimdi de detox çayı hazırlıyorum
Ev berbat durumda her yer her yerde evi toplayacağım
Canım boşver temizliği sağlığın daha önemli yat bugün yemek hazırlarsın akşama tamam

Günaydın hayırlı sabahlar
Ağrılar hayatımı zorluyor hicbirseye yetemiyorum
Eşim ise gidince uyuyacağım gece uyuyamadım
Kalkınca yaparım kahvaltıyi inşallah uyuyabilirsem
Bedenimin dinlenmeye ihtiyacı var
Dün ki menüyü nasıl yazsam bilmiyorum o kadar yoğun ve karışıktı ki bir taraftan misafirlere hizmet ağrılara rağmen ev işi yemek vs
Ne yediğimi ne içtiğimi bilemedim ağrılar sıcak
Hiç keyfim yok
Acil şifalar dilerim canım
Gerçekten çok zorluyor bilirim

Yarın yine şehirdışında olucam inş bozmadan devam ederim. Dünkü menümü de yazayım
Sabah 10:30
23 adet kiraz
Türk kahvesi

Öğle 12:00
Izgara tavuk but
Küçük kase karabuğdaylı yoğurtlu meze

Akşam 17:30
5 sulu köfte
3 çeri domates
3 küçük dilim beyaz peynir

Akşam 20:00
5 zeytin
2 küçük dilim peynir
1 lokma ekmek
2 küçük dilim karpuz

7500 adım
2 lt su

LenaG LenaG
Elhan Elhan
Afiyet olsun sabahki kirazın adedi ve akşam 8 dekiler azıcık fazla olmuş :KK200:

Merhaba canım aramıza bir öğretmen daha geldi 😃 hoşgeldiiii
Endokronojiye gidip kilo veremiyorum,kapsamlı bir test istiyorum dersen yaparlar canım. Ben de d vit.kullanıyorum ve tiroid ilacı bazen hızlanıyor,bazen yavaşlıyor kilo vermem ama çok yol kat ettim burda🙏 Hâttâ birkaç arkadaşım da tiroid,menapoz,vit.eksiliği ve kansızlıkla,ağrılarla uğraşıyor ama beslenmemize dikkat ettiğimiz ve hareket ettiğimiz zaman az da olsa kilolar illa ki düşmeye başlıyor. Önemli olan kafada bitirmek ve bir ucundan başlamak.
Tartı fotosu atmanı rica ediyorum tarihli ve nickli.Hazırlıkta başlarsın daha sonra da takımlara geçersin istersen 🥰 günlük menü takibi yapıp yorumluyoruz istersen hemen başla bak burası sana iyi gelecek ben inanıyorum ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel menü olmuş 🥰 lahana ve barbunyayı beraber mi kavuruyorsun hiç duymamıştım bu yemeği 🤔

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

Maşallah 🧿 ama canım bu ceza olayından vazgeç canın istedi yedin ertesi gün dengelersin haftada 1 normal bence tatlı yemen 1 porsiyon. Kendine bir gün belirle o gün istediğin tatlıyı bir porsiyon ye ama vicdan azabı çekmeden gönül rahatlığıyla 🥰

Afiyet olsun biraz daha esnek güzel menü olmuş 🥰

İnşallah 🙏
yeşil mercimek trombosit dengelemede çok iyi diye okudum şöyle yazıyor:
Haftda en az üç-dört kez çok az sıvı yağ ve az su kullanarak yapılmış yeşil mercimek tüketiniz.Bir aylık mercimek çorbası, trombositlerin normal seviyelerine gelmesinde mükemmel bir takviye oluşturacaktır.

Günaydın canım hayırlı sabahlar senin dinlenme günün olsun bugün bir şey yapma yat dinlen. Geçmiş olsun 🙏

Günaydın canım 🥰

Günaydın öğretmenim 🥰 inşallah 🙏

Günaydıııınnn 🥰

Günaydın afiyet olsun 🥰

Günaydın kaptanım ❤️

Günaydın canım 😘
Kuzum yaptım, yemedi, mücver gibi yaptım, yiyebileceği şekil denedim olmadı, değeri biraz yükselsin, ızgara köfteye filan koyup yedireceğim

Çıtırlar liginde şu anda Leyla var bir de sen eklendin 60 altı çıtır oluyor :KK200:
patimsilizm patimsilizm canım sensin sanırım seninle yakınız ama ben senin kadar fit durmuyorum yaa ahahah iki ay önce duba gibiydim tamam gözle görülür bi zayıflık oldu ama göbek ve basen inatçı yaa enjeksiyon lipoliz yaptırmama rağmen gerçi onda da gitti baya göbek 98cm den şuan 85cm tabii nekadar gitsede bir göbüş var orada hahahaha :)

X