Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Detox çayımı hazırladım soğumasını bekliyorum
1000009678.jpg

Kızlaar iki dakikacık yeşil çay molası 🥰
Prensesimin karaciğer takviyesini içirdim akşamda kızıma brokoli, havuç, kereviz haşladım bu üçlüye de 1 buçuk yıl oldu başlayalı doktorumuz başlattı.
Tabii yermi hiç zaten o zaman istesede yiyemiyordu meleğim ben şırıngayla yedirdim hep ama artık hepatic yaş mamasına katıp karıştırıp tabağına koyuyorum yaş mamanın hatrına onlarıda yiyiyor 🤗 sebze üçlüsünü tabi blenderden çekip mama haline getiriyorum haftada 3 günde 1fıs balık yağı ekliyorum uzattım yine demem o ki kızıma haşladığım brokolinin yeşil yeri kızıma dondurucuya kaldırıyorum kalan sapı çöpü bana 🥰
ve kereviz saplarınıda dahil edip soğan,sarımsak,kabak,havuç,domates de ekleyip detoks çorbası yaptım 3 litrelik tencereye sadece 1 yk. zeytinyağı gezdirdim sonradan eklediği sebzelerle tekrar kaynatıp blenderden geçircem.
Tabiii sabah yediğim milföy böreğinden sonra ne kadar işe yarar bilmem 🤭

Eklentiler

• 1000013408.jpg
    1000013408.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Kızlaar iki dakikacık yeşil çay molası 🥰
Prensesimin karaciğer takviyesini içirdim akşamda kızıma brokoli, havuç, kereviz haşladım bu üçlüye de 1 buçuk yıl oldu başlayalı doktorumuz başlattı.
Tabii yermi hiç zaten o zaman istesede yiyemiyordu meleğim ben şırıngayla yedirdim hep ama artık hepatic yaş mamasına katıp karıştırıp tabağına koyuyorum yaş mamanın hatrına onlarıda yiyiyor 🤗 sebze üçlüsünü tabi blenderden çekip mama haline getiriyorum haftada 3 günde 1fıs balık yağı ekliyorum uzattım yine demem o ki kızıma haşladığım brokolinin yeşil yeri kızıma dondurucuya kaldırıyorum kalan sapı çöpü bana 🥰
ve kereviz saplarınıda dahil edip soğan,sarımsak,kabak,havuç,domates de ekleyip detoks çorbası yaptım 3 litrelik tencereye sadece 1 yk. zeytinyağı gezdirdim tabiii sabah yediğim milföy böreğinden sonra ne kadar işe yarar bilmem 🤭
Eline sağlık afiyet olsun güzele :KK200:ve sana da

ama bu şekilde bir sorunun olduğunu düşünüyorsan bence diyetisyene bir seferlik olsun bi uğra bence kan değerlerine bakar bir problemmi var tespit eder sonra belki niye veremediğini tespit edersin L leyl76

Merhaba canım aramıza bir öğretmen daha geldi 😃 hoşgeldiiii
Endokronojiye gidip kilo veremiyorum,kapsamlı bir test istiyorum dersen yaparlar canım. Ben de d vit.kullanıyorum ve tiroid ilacı bazen hızlanıyor,bazen yavaşlıyor kilo vermem ama çok yol kat ettim burda🙏 Hâttâ birkaç arkadaşım da tiroid,menapoz,vit.eksiliği ve kansızlıkla,ağrılarla uğraşıyor ama beslenmemize dikkat ettiğimiz ve hareket ettiğimiz zaman az da olsa kilolar illa ki düşmeye başlıyor. Önemli olan kafada bitirmek ve bir ucundan başlamak.
Tartı fotosu atmanı rica ediyorum tarihli ve nickli.Hazırlıkta başlarsın daha sonra da takımlara geçersin istersen 🥰 günlük menü takibi yapıp yorumluyoruz istersen hemen başla bak burası sana iyi gelecek ben inanıyorum ❤️
Hoşbuldum. Motivasyon konusunda iyi olacak eminim ama sorun tam olarak ne onu da çözmem lazim tabi.

6 subatta baktirmistim tahlillere. Ama doktora ben yorgunluk, halsizlik, bacak ağrısı ve unutkanlık sikayetlerim olduğunu soylemistim. Degerlerimde anormal olan kolesterol ve şekerdi onlar da sınırda çıkmıştı. O gün 2 tatlı kaşığı helva yiyip gitmistim. Sonuçları yorumlarken kilo da veremiyorum dedim. Sağlıklı beslenirsen bu degerler düzelir kilo da verirsin dedi. Ama bu ikisi dışında vitamin degerleri normal dedi. Dün e nabizdan sonucu indirip ben baktim.gercekten de şüphelendigim gibi magnezyum, b12 vs hicbirine bakmamis. Keske daha önce aklima gelseydi sonuçlara bakmak. Bu hafta inşallah tekrar gidip bu vitaminlere baktirmak istiyorum. Onun yani sıra osteocare kullanıyorum simdi magnezyum,kalsiyum, çinko, d vitamini var içinde. Ben ek olarak bir de ocean d vit kullanıyorum. İnşallah faydasını görürüm.
Bu arada ben tartı fotoğrafını yarın atsam olur mu? Tartilmadim bugün çünkü

Canım biraz daha iyimisin birazda olsa geçtimi ağrıların
Daha iyiyim geçmedi ama görmezden geliyorum
Makineye bulaşıkları yerleştirdim
Çamaşır makinesine de kirlileri attım
Eşim aramış nasıl oldun diye
İyiyim dedim (benden bikmasını bu da hep hasta demesini istemiyorum)
Şimdi salonu toplarladım silip süpüreceğim
Sonra sırayla diğer odaları halledeceğim
Eşim 4 5 gibi gelir o gelene kadar ne halledebilirsem artık
2 su bardağı detox çayından içtim 1.5lt kadar oldu 1.5 lt de normal su içip 3 e tamamlayacağım suyu

Hoşbuldum. Motivasyon konusunda iyi olacak eminim ama sorun tam olarak ne onu da çözmem lazim tabi.

6 subatta baktirmistim tahlillere. Ama doktora ben yorgunluk, halsizlik, bacak ağrısı ve unutkanlık sikayetlerim olduğunu soylemistim. Degerlerimde anormal olan kolesterol ve şekerdi onlar da sınırda çıkmıştı. O gün 2 tatlı kaşığı helva yiyip gitmistim. Sonuçları yorumlarken kilo da veremiyorum dedim. Sağlıklı beslenirsen bu degerler düzelir kilo da verirsin dedi. Ama bu ikisi dışında vitamin degerleri normal dedi. Dün e nabizdan sonucu indirip ben baktim.gercekten de şüphelendigim gibi magnezyum, b12 vs hicbirine bakmamis. Keske daha önce aklima gelseydi sonuçlara bakmak. Bu hafta inşallah tekrar gidip bu vitaminlere baktirmak istiyorum. Onun yani sıra osteocare kullanıyorum simdi magnezyum,kalsiyum, çinko, d vitamini var içinde. Ben ek olarak bir de ocean d vit kullanıyorum. İnşallah faydasını görürüm.
Bu arada ben tartı fotoğrafını yarın atsam olur mu? Tartilmadim bugün çünkü
Bence şu an kullanma bilmiyorsun çünkü ihtiyaç var mı yok mu ? Fazlası da zarar diye biliyorum. Bu hafta sonuçlar çıksın öyle başla bence.
Tartı fotosu yarın sabah atabilirsin tabii ki :KK200:

2 su bardağı detox çayından içtim 1.5lt kadar oldu 1.5 lt de normal su içip 3 e tamamlayacağım suyu
Allah kolaylık versin canım :dua:

Kolay gelsin canım çok yorma kendini dinlen bol bol yoksa iş bitmiyor :KK43:

Kolay gelsin canım çok yorma kendini dinlen bol bol yoksa iş bitmiyor :KK43:
Yavaş yavaş yapıyorum yardım isteyecek kimsem yok işler birikince daha kötü oluyor eşimde çok çalışıyor sıcak birde is yeri ocağın karşısında piston modeli vs yapıyor ağir işi ona da hep yardım et diyemiyorum ise yürüyüp gidiyor 2 haftadır

patimsilizm patimsilizm canım sensin sanırım seninle yakınız ama ben senin kadar fit durmuyorum yaa ahahah iki ay önce duba gibiydim tamam gözle görülür bi zayıflık oldu ama göbek ve basen inatçı yaa enjeksiyon lipoliz yaptırmama rağmen gerçi onda da gitti baya göbek 98cm den şuan 85cm tabii nekadar gitsede bir göbüş var orada hahahaha :)
Canim boyum 160 kilom su an 56.5
Ben sağlam beslenip cok iyi egzersizler yapiyorum
O yuzden illa ki farkeder

Benim de 1,55 boyda yok ahaha ama spor konusunda evet iddalı değilim o doğru bak sadece leslie kolay geliyor bi o bide yürüyüş işte arada bölgesel hareketler 5er 10ar dakkalık :)
Leslie ara öğünlük bana🙈 ama leslie tayfasindan şunu tavsiye ederim sana arka arkada 2 defa yapmalisin müthişşşş 👌🏻

X