Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dr Mehmet portakal fibromiyalji hastalarına kedi besleyin kedi evlat edinin diye paylaşım yapmış
Ama ben biraz korkuyorum aslında önceden daha çok korkuyordum ama oğlum için bu korkumu yendim
Bakımını yapabilir miyim eşim kabul eder mi bilmiyorum ama hastalıklar üzerine çok fazla faydası varmış
Eğer ağrılarınız varsa yada rahatsızlıklarınız kedi evlat edinin derim tabi güveniyor iseniz kendinize
Ohooo
Sayfadakilerin çoğu kedi annesi, ben babaannesi, iki kedi torunum var 😻😻

LenaG LenaG çiçeğimmm, ben ne kaçırdım nereye gidiyorsun 🥺
Bu hafta sınav haftam ya canım biraz yükleneyim dedim konulara tekrar falan yapayım o yüzden takımlara girmedim hazırlıktayım pek giremeyebilirim dedim ama dayanamam arada bakarım 🤭
Gider miyim hiç daha çıtır ligine geçeceğim 😃

Son düzenleme:
Benim çocuklarda aşırı kedi seviyorlar eve almamızı istiyorlar.
çocuklarımın 3ü beş yaş altı kediye zarar verirler mi diye çok korkuyorum
Ayrıca kedi köpeğe alerjim son 2 yılda çıkmış😔

Eşim çok seviyor

Birde burda kedi almak çok maliyetli veterineri pasaportu derken 2 bin Euro’yu geçiyor masrafı.
İlkini 800, ikinciyi 400 Euro’ya aldık
İlk aşıları yapılmadan satılmıyor kediler, tanıdık birinden anlaşmalı alırsan aşıyı kendin yaptırabilirsin, 100 euro. Onu da satın alırken düşüyorsun.
Haricinde iki kediyi de kısırlaştırdık, başka veterinere götürmeye gerek kalmadı.
Yemeği, kumu, oyuncağı filan derken eve bizim kadar eşya doldurduk
Olsun
İyiki varlar, can yoldaşlarım 😻😻

Sana şöyle söyleyeyim benim ilk göz ağrım kedim 10 yaşında beni çok hüngür hıçkırık ağlarken gördü öyle anlarda önce gelip yüzümü inceler özellikle gelip kucağıma çıkar patisini de yanağıma koyardı. Öyle yapınca daha çok duygulanır daha çok ağlardım. Bazen üst üste hapşırıyorum gözümden yaş akıyor onu görünce bile ağlıyorum sanıp hemen nerde olsa koşar yüzüme bakar ağlıyor muyum diye. Bakar ağlamıyorum döner yatar yine yerine.Öyle de hisli canlılardır.

IMG_2019.png
Ne güzel, çeşitli yiyebiliyorsun
Listene sevdiklerini eklersin, sen rahat, kanın rahat, vücut rahat

Bu hafta sınav haftam ya canım biraz yükleneyim dedim konulara tekrar falan yapayım o yüzden takımlara girmedim hazırlıktayım pek giremeyebilirim dedim ama dayanamam arada bakarım 🤭
Rabbim zihin açıklığı versin, gönlüne göre olsun herşey 🤲🏼🤲🏼

Sana şöyle söyleyeyim benim ilk göz ağrım kedim 10 yaşında beni çok hüngür hıçkırık ağlarken gördü öyle anlarda önce gelip yüzümü inceler özellikle gelip kucağıma çıkar patisini de yanağıma koyardı. Öyle yapınca daha çok duygulanır daha çok ağlardım. Bazen üst üste hapşırıyorum gözümden yaş akıyor onu görünce bile ağlıyorum sanıp hemen nerde olsa koşar yüzüme bakar ağlıyor muyum diye. Bakar ağlamıyorum döner yatar yine yerine.Öyle de hisli canlılardır.
Yaa hayvanlar çok baska canlilar insanlardan bile merhametli bazen

Haaaa ohhhhh içim rahatladı, sen olmazsan kim çiçek kadın diyecek bana 😍😍

KIRMIZI TAKIM

Nergis 35 Nergis 35

@_ASTRAL_

@Azmet5255

@trueliving_

@tomrs

@Asya89

@sibel_84

Kızlar iyi akşamlar.
Bu hafta sizlerle birlikte asıl şimdi başlıyoruz, önümüzdeki hafta için çok umutluyum ve başaracağımızı biliyorum.
Hiçbirşey için geç sayılmaz. ❤😘

Valla çok doğru, az insan çok huzur 👍🏼
Dün oğlumu aramış, bugün için yanına geleceğiz, bir isteğin varmı diye 🤦🏻‍♀️
Şu saat olmuş hala gitmemiş, onlar gidecek diye kız arkadaşını iptal etti çocuk 🤦🏻‍♀️
Gelde delirme
Zaten moralim bozuk, cık cık cık
Eşimin abisinin hanımı
Çocuk amcasına yazmış gelecekmisiniz diye, okumuş, cevap yok 🤦🏻‍♀️
Ayyy hiç sevmediğim bir şey madem aramışsın zamanında git o çocuğun zaten morale ihtiyacı var şimdi ne uzuluyordur
Ayyy birde okumuş cevap yok 😡😡
Eltiler yasaklansın 🤪🤪 ben mesafeyi koydum yıllar sonra tabiiki beni delirttikden sonra bu sene bayramlarda bile gitmedim kemdimle gurur duydum eşime dedim ben oraya gidince psikolojim bozuluyor senin abindir git gör ama ben gitmiyorum dedim allahtan o da gitmedi

Elhan Elhan LenaG LenaG

İyi Akşamlar Kızlaarr ❤

06 Temmuz Cumartesi
10:30 4 kaşık yulaf, biraz yağsız süt, yeşil biber, 1 kapak, 2 yumurtayla 1yk.zeytinyağ ile omlet
4 zeytin, 1 kk. peynir, domates
Şekersiz çay

Ara, 1er kupa biberiye çayı, elma sirkeli su,

18:30 Akşam Yemeği
1 kase nohutlu buğdaylı yoğurt çorbası
1 büyük yemek tabağı fırında patates, kabak, patlıcan, yağsız yoğurt, 1 çatal tavuk
Kendime cumartesi hediyesi
2 avuç badem, çam fıstığı, 1 tatlı kaşığı dondurma
3 litre su

X