Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LİG SIRALAMASI 06.07.2024

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@Jasminium8462.45 Ellssa Ellssa 72.40
@uranus3561.25@zensim71.50
@tomrs63.60@Mthn8372.40
@Azmet525564.45@sibel_8474.25
@Makaron2365.30@medine6676.50
@malahit64.40 gezegenfeza gezegenfeza 77.70
@Asenr snmz67.25@defneefe1775.15
@Nergis 3567.90@_ASTRAL_77.50
@Lonely single girl67.20
@trueliving_69.80

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
unutmabenicicegi unutmabenicicegi 80.85 Cakinin Gelini Cakinin Gelini 94
A Asya89 84.30 LenaG LenaG 95.50
Hallederiz Hallederiz 87.70

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
:ruh:@Leyl3556.70

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (06. 07. 2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
Ellerine sağlık 🥰

Benim eşim boyleydi herkesten uzaklastiriyordu beni... O öyle bu böyle,sen sevilen bir insan değilsin sevilsen arkadasin olurdu,zayifladinda noldu kiloluda guzeldin(bu iltifat degil) bilmem ne.... Psikolojik baskı...
Eşim deyil çok şükür ama eşimide etkisi altına almıştı uzunca bir zaman, hatta bütün herkesi 🤦🏻‍♀️
Millet bıktı artık, kaale alan yok, biraz daha sırtımızda yükü var, atabilsem keşke🤲🏼

LİG SIRALAMASI 06.07.2024

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@Jasminium8462.45 Ellssa Ellssa 72.40
@uranus3561.25@zensim71.50
@tomrs63.60@Mthn8372.40
@Azmet525564.45@sibel_8474.25
@Makaron2365.30@medine6676.50
@malahit64.40 gezegenfeza gezegenfeza 77.70
@Asenr snmz67.25@defneefe1775.15
@Nergis 3567.90@_ASTRAL_77.50
@Lonely single girl67.20
@trueliving_69.80

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
unutmabenicicegi unutmabenicicegi 80.85 Cakinin Gelini Cakinin Gelini 94
A Asya89 84.30 LenaG LenaG 95.50
Hallederiz Hallederiz 87.70

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
:ruh:@Leyl3556.70

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (06. 07. 2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
70 ler liginde son sırada olmam gerekiyor 😳😔

Mavi takım

@medine66

@Jasminium84

@Asenr snmz

@Makaron23

Ellssa Ellssa
@zensim

Kızlar sizlere ve kendime güveniyorum umarım güzel sonuçlar gelecek pes etmek bırakmak yok inşallah 🥰🥰

Bugün menüm

10:00
1 dilim ev keki
1 fincan kahve

12:00
Sahanda yumurta
Az deri peyniri
Siyah zeytin
4 dilimekmek
Soğan biber domates salatalık

15:00
1 kase paça
Bikaçtane yaprak sarma
2 lokmalık ekmek

Tam menü saati bitti derken

17:00
1 dilim karpuz

unutmabenicicegi unutmabenicicegi LenaG LenaG

Son düzenleme:
Masterfit 123. Etap Takım Listesi

Yeni takımlarımız kurulmuştur. Herkese başarılar bol eksiler dilerim :dua:

KIRMIZI TAKIM
06.07.
09.07.
Fark
Cakinin Gelini Cakinin Gelini Kırmızı Kaptan94
@_ASTRAL_77.50
@Azmet525564.45
@tomrs63.60
@Nergis 3567.90
@trueliving_69.80
A Asya89 84.30
@sibel_8474.25
MAVİ TAKIM
unutmabenicicegi unutmabenicicegi Mavi Kaptan80.85
@medine6676.50
@Jasminium8462.45
@Asenr snmz67.25
@Makaron2365.30
Ellssa Ellssa 72.40
@zensim71.50
@defneefe1775.15
HAZIRLIK
gezegenfeza gezegenfeza 77.70
@Leyl3556.70
@60kiloyum88.90
@Mthn8372.40
LenaG LenaG 95.50
@malahit64.40
Kuzum ben bu hafta müsaitim diye gelmiştim ama hiçbir yere eklememişsin beni ya 😅

Bugün menüm

10:00
1 dilim ev keki
1 fincan kahve

12:00
Sahanda yumurta
Az deri peyniri
Siyah zeytin
4 dilimekmek
Soğan biber domates salatalık

15:00
1 kase paça
Bikaçtane yaprak sarma
2 lokmalık ekmek

Tam menü saati bitti derken

17:00
1 dilim karpuz

@unutmabenicicegii LenaG LenaG
Kek dışında hiç bir sorun yok canım o da zaten sadece bir dilim
Afiyet bal şeker şifa olsun ♥️

Dr Mehmet portakal fibromiyalji hastalarına kedi besleyin kedi evlat edinin diye paylaşım yapmış
Ama ben biraz korkuyorum aslında önceden daha çok korkuyordum ama oğlum için bu korkumu yendim
Bakımını yapabilir miyim eşim kabul eder mi bilmiyorum ama hastalıklar üzerine çok fazla faydası varmış
Eğer ağrılarınız varsa yada rahatsızlıklarınız kedi evlat edinin derim tabi güveniyor iseniz kendinize
Kesinlikle katılıyorum. Ben açık kalp ameliyatı olduktan sonra ziyarete gelen arkadaşım minnacık kedi getirmişti. Dedim nasıl bakarım bu küçücük derken canım oldu. O hatırlamak istemediğiö ağrıları minik kedi ile atlattım. Ağrı kesici kullanöa demişti dr. Tam ameliyat bölgeme turmanıyor orda mırlayarak yatıyordu. Telaş ettik önce zarar olurmu diye. Meğer mucizevi etkisi olurmış. Allah gönderdi en ihtiyaç olduğum zaman. Şimdi kocaman oldu maşallah. Arada gelir kucağıma. Hala minik mayam derim:KK200:
Benim çocuklarda aşırı kedi seviyorlar eve almamızı istiyorlar.
çocuklarımın 3ü beş yaş altı kediye zarar verirler mi diye çok korkuyorum
Ayrıca kedi köpeğe alerjim son 2 yılda çıkmış😔

Eşim çok seviyor

Birde burda kedi almak çok maliyetli veterineri pasaportu derken 2 bin Euro’yu geçiyor masrafı.
Canım satın alma sahiplen lütfen. Barınaklar vardır mutlaka
Bende de vardı o alerji. Şimdi eseri bile yok. Bağışıklık sistemi ona göre davranıyor ne mıazzam dimi.
Ben sokak kedisi evlat edinmeyi düşünürüm ama eşim hiç istemiyor çok seviyor ama aşırı şekilde titiz öyle böyle değil bakamayız vs diyor ben korkuyorum biraz uzaylı gibiler 😅😂
Umarım alırsın canım. Neden dahaönce almadım dersin

Ben sokak kedisi evlat edinmeyi düşünürüm ama eşim hiç istemiyor çok seviyor ama aşırı şekilde titiz öyle böyle değil bakamayız vs diyor ben korkuyorum biraz uzaylı gibiler 😅😂
Bakımı zor bir hayvan değil☺️

Eşin aşırı titizse çok zor. Çünkü ister istemez kıl tüy olacak.
Burda yabancı bir aile var ev kedi köpek dolu😁kadının çocukları bina önünde kendi kendine oynarlar o günde kaç kez köpek gezdirmeye çıkar

Geçen şapkasında bile tüy vardı.

Çok iyi bir kadın kibar☺️

köpekleri küçük cins uzun tüylüler, onun için kedilerin günahını almayayım muhtemelen köpeklerinde tüyleridir

Kesinlikle katılıyorum. Ben açık kalp ameliyatı olduktan sonra ziyarete gelen arkadaşım minnacık kedi getirmişti. Dedim nasıl bakarım bu küçücük derken canım oldu. O hatırlamak istemediğiö ağrıları minik kedi ile atlattım. Ağrı kesici kullanöa demişti dr. Tam ameliyat bölgeme turmanıyor orda mırlayarak yatıyordu. Telaş ettik önce zarar olurmu diye. Meğer mucizevi etkisi olurmış. Allah gönderdi en ihtiyaç olduğum zaman. Şimdi kocaman oldu maşallah. Arada gelir kucağıma. Hala minik mayam derim:KK200:

Canım satın alma sahiplen lütfen. Barınaklar vardır mutlaka
Bende de vardı o alerji. Şimdi eseri bile yok. Bağışıklık sistemi ona göre davranıyor ne mıazzam dimi.

Umarım alırsın canım. Neden dahaönce almadım dersin
Eşimin ikna olması lazım bakamazsak günah olur diyor

O demir eksikliğne iyi geliyor yada kan yapıcı diye biliyorum
Apayrı yaşam doğal ürünlerden apaixirium (bikaç çeşit yağ ve pekmez var) götürdüm, sabah akşam birer tatlı kaşığı içiyordu.
Geçen doktoru başucunda görüp sormuş, eminim faydalıdır ama belki bizim verdiklerimizin etkisini götürüyordur, bir müddet kullanma demiş.
Tamam dedim, öyle olsun ki, biz yapıyoruz, siz bozuyorsunuz olmasın
Oda doğru canım çünkü bazı vitaminleri emme ihtimalleri oluyor

Bakımı zor bir hayvan değil☺️

Eşin aşırı titizse çok zor. Çünkü ister istemez kıl tüy olacak.
Burda yabancı bir aile var ev kedi köpek dolu😁kadının çocukları bina önünde kendi kendine oynarlar o günde kaç kez köpek gezdirmeye çıkar

Geçen şapkasında bile tüy vardı.

Çok iyi bir kadın kibar☺️

köpekleri küçük cins uzun tüylüler, onun için kedilerin günahını almayayım muhtemelen köpeklerinde tüyleridir
Hemde ne titiz hiç sorma canım

İyiki bu grup var gerçekten birbirimizi tanımadan görmeden abla kardeş olduk ve kendi kardeşinle bile konuşamadık larimizi burada konusup bilgi alisverisi yapıyoruz dualarımızı eksik etmiyoruz
Bende sizler gibiyim eskiden aman o darilmasin bu yanlış anlamasın derken kimse beni anlayıp bi teşekkürü bile çok.gorduler artık benimde hayatimda 1 kardesim annem be kızım kızım dert ortağım psikologum benim
Benim eşimin bile lafı vardır AZ INSAN COK HUZUR

Eline emeğine sağlık canım benim

Ben bugün değişik bir şey yaptım
Hubiskus yeşil çay mısır püsküllü biberiye karanfil bir kaç tane de kırmızı erik koydum lezzet versin diye

Hayırlı olsun kaptanım
Valla çok doğru, az insan çok huzur 👍🏼
Dün oğlumu aramış, bugün için yanına geleceğiz, bir isteğin varmı diye 🤦🏻‍♀️
Şu saat olmuş hala gitmemiş, onlar gidecek diye kız arkadaşını iptal etti çocuk 🤦🏻‍♀️
Gelde delirme
Zaten moralim bozuk, cık cık cık

Dr Mehmet portakal fibromiyalji hastalarına kedi besleyin kedi evlat edinin diye paylaşım yapmış
Ama ben biraz korkuyorum aslında önceden daha çok korkuyordum ama oğlum için bu korkumu yendim
Bakımını yapabilir miyim eşim kabul eder mi bilmiyorum ama hastalıklar üzerine çok fazla faydası varmış
Eğer ağrılarınız varsa yada rahatsızlıklarınız kedi evlat edinin derim tabi güveniyor iseniz kendinize
6 tane var 😻😻😻

Valla çok doğru, az insan çok huzur 👍🏼
Dün oğlumu aramış, bugün için yanına geleceğiz, bir isteğin varmı diye 🤦🏻‍♀️
Şu saat olmuş hala gitmemiş, onlar gidecek diye kız arkadaşını iptal etti çocuk 🤦🏻‍♀️
Gelde delirme
Zaten moralim bozuk, cık cık cık
Kim bu bu kadar müsait değilim diyemeyeceğiniz biri mi

X