Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık

Benim eşim boyleydi herkesten uzaklastiriyordu beni... O öyle bu böyle,sen sevilen bir insan değilsin sevilsen arkadasin olurdu,zayifladinda noldu kiloluda guzeldin(bu iltifat degil) bilmem ne.... Psikolojik baskı...
Eşim deyil çok şükür ama eşimide etkisi altına almıştı uzunca bir zaman, hatta bütün herkesi
Millet bıktı artık, kaale alan yok, biraz daha sırtımızda yükü var, atabilsem keşke

70 ler liginde son sırada olmam gerekiyor

Mavi takım

@medine66

@Jasminium84

@Asenr snmz

@Makaron23

Ellssa
@zensim

Kızlar sizlere ve kendime güveniyorum umarım güzel sonuçlar gelecek pes etmek bırakmak yok inşallah

Bugün menüm

10:00
1 dilim ev keki
1 fincan kahve

12:00
Sahanda yumurta
Az deri peyniri
Siyah zeytin
4 dilimekmek
Soğan biber domates salatalık

15:00
1 kase paça
Bikaçtane yaprak sarma
2 lokmalık ekmek

Tam menü saati bitti derken

17:00
1 dilim karpuz

unutmabenicicegi LenaG

Son düzenleme:
Kuzum ben bu hafta müsaitim diye gelmiştim ama hiçbir yere eklememişsin beni ya

Kek dışında hiç bir sorun yok canım o da zaten sadece bir dilim
Afiyet bal şeker şifa olsun

Kesinlikle katılıyorum. Ben açık kalp ameliyatı olduktan sonra ziyarete gelen arkadaşım minnacık kedi getirmişti. Dedim nasıl bakarım bu küçücük derken canım oldu. O hatırlamak istemediğiö ağrıları minik kedi ile atlattım. Ağrı kesici kullanöa demişti dr. Tam ameliyat bölgeme turmanıyor orda mırlayarak yatıyordu. Telaş ettik önce zarar olurmu diye. Meğer mucizevi etkisi olurmış. Allah gönderdi en ihtiyaç olduğum zaman. Şimdi kocaman oldu maşallah. Arada gelir kucağıma. Hala minik mayam derim
Canım satın alma sahiplen lütfen. Barınaklar vardır mutlaka
Bende de vardı o alerji. Şimdi eseri bile yok. Bağışıklık sistemi ona göre davranıyor ne mıazzam dimi.
Ben sokak kedisi evlat edinmeyi düşünürüm ama eşim hiç istemiyor çok seviyor ama aşırı şekilde titiz öyle böyle değil bakamayız vs diyor ben korkuyorum biraz uzaylı gibiler
Umarım alırsın canım. Neden dahaönce almadım dersin

Ben sokak kedisi evlat edinmeyi düşünürüm ama eşim hiç istemiyor çok seviyor ama aşırı şekilde titiz öyle böyle değil bakamayız vs diyor ben korkuyorum biraz uzaylı gibiler
Bakımı zor bir hayvan değil

Eşin aşırı titizse çok zor. Çünkü ister istemez kıl tüy olacak.
Burda yabancı bir aile var ev kedi köpek dolukadının çocukları bina önünde kendi kendine oynarlar o günde kaç kez köpek gezdirmeye çıkar

Geçen şapkasında bile tüy vardı.

Çok iyi bir kadın kibar

köpekleri küçük cins uzun tüylüler, onun için kedilerin günahını almayayım muhtemelen köpeklerinde tüyleridir

Eşimin ikna olması lazım bakamazsak günah olur diyor

Oda doğru canım çünkü bazı vitaminleri emme ihtimalleri oluyor

Hemde ne titiz hiç sorma canım

Valla çok doğru, az insan çok huzur
Dün oğlumu aramış, bugün için yanına geleceğiz, bir isteğin varmı diye
Şu saat olmuş hala gitmemiş, onlar gidecek diye kız arkadaşını iptal etti çocuk
Gelde delirme
Zaten moralim bozuk, cık cık cık

6 tane var

Kim bu bu kadar müsait değilim diyemeyeceğiniz biri mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…