Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1720260707800.png

Hiç sorma herşey üstüme geliyor. Bu sıcaklarda uğraşmak ne zor oluyor.
Silkelendim kendime geldim canım.
Koruma değil kilo vermek istiyorum.
Perşembe akşamı bozup birsürü şey yedim. O kadar aç kalıyorum nasılsa artı çıkıcam diye. O kadar sinir oldum. Sonraki gün devam ettim. Şimdi bozmasaydım perşembe günü eksilcektim
Olsun canım sağolsun diyorum. Durmak yok yola devam diyorum. Büyük hedefim 56 yı görene kadar patimsilizm patimsilizm
İşte bu bee😻😻😻😻

Hiç sorma herşey üstüme geliyor. Bu sıcaklarda uğraşmak ne zor oluyor.
Silkelendim kendime geldim canım.
Koruma değil kilo vermek istiyorum.
Perşembe akşamı bozup birsürü şey yedim. O kadar aç kalıyorum nasılsa artı çıkıcam diye. O kadar sinir oldum. Sonraki gün devam ettim. Şimdi bozmasaydım perşembe günü eksilcektim
Olsun canım sağolsun diyorum. Durmak yok yola devam diyorum. Büyük hedefim 56 yı görene kadar patimsilizm patimsilizm
bazen dağılıyoruz. bıkkınlıktan oluyor haklıyız. bir de şimdi sıcaklar...
geçmişe hiç takılma bak toparlamışsın. dediğin gibi canın sağolsun. böyle böyle yola devam edeceğiz :süslü:

Ben sanki üstümden tam atamadım
Oğlum yatalı 2 haftayı geçti, malum şahıs bugün ziyaret edecekmiş
Yükün kalan kısmını da bu sayede atacağım inşaAllah, birazda eşime karşı dik durmam lazım
Çok güçlü bir kadınsın. Çok güçlü bir annesin herşey geçecek canım. Sen içini ferah tut😘💙❤️💐

Canım bu sitede bir kaç kişi oğlun gibi şikayetleri var. Bazıları birbirlerine önermişler 1 ay sabahları aç karnına 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi ve bir kaç damla limon sıkıp her sabah için diyorlar
İyi geliyormuş diye

Benim burdaki arkadaşlarımı kızım dahi bilmez
Hepiniz benim için çok kıymetli ve gizlisiniz, neden?
30 sene hayatımızın içinde olan narsist( teşhisi ben koydum, bulguların %90 ı uyumlu) aile üyesi kiminle yakınlaşsam hep arıza çıkarıp benden uzaklaştırdı.
O yüzden ne burdan ne instam olduğundan şahsın haberi yok (instayı kızım biliyor )
İyiki sizleri gizli sevmişim, çok değerlisiniz herbiriniz, ne mutlu bana Rabbim sizlerle karşılaştırdı 🥰

Sizlerde öyle düşünün
Biriz, arkadaşız, kardeşiz, biz bir oldukça başka arkadaşa ihtiyacımız yok

Birde işin madde tarafı var
30 sene önce çok sevdiğim arkadaşımla beni ayırdı, döndük, dolandık, yine birbirimizin en yakın arkadaşı olduk 😂
Bi ihtiyacı olsa ben ona koşarım, benim ihtiyacım olsa o bana koşar
1 arkadaşım, 1 kızım şu 1,5 senede bana çok destek oldular, geriye kalanı 7 yabancı da yapıyor

Biraz ordan biraz burdan yazdım, anlatsanız ne mutlu, aslında bende doluymuşum, kendimi oyalıyorum
Benim eşim boyleydi herkesten uzaklastiriyordu beni... O öyle bu böyle,sen sevilen bir insan değilsin sevilsen arkadasin olurdu,zayifladinda noldu kiloluda guzeldin(bu iltifat degil) bilmem ne.... Psikolojik baskı...

X