Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun tam cuma menüsü olmuş
Afiyet olsun canım gayet güzel gittin bu hafta yarın inşallah güzel bir eksi gelecek
ya da canım olmazsa hazırlıkta olayım. çünkü diyete çarşamba günü devam edeceğim.
Tamam canım hazırlığa yazdım
Afiyet olsun ellerine sağlık güzel görünüyor.
Geçmiş olsun iyi yapmış aslında ben aşağı yukarı 8 senedir lens takıyorum hoşuma da gidiyor gerçi sürekli rengi değiştiriyorum ama lazer ameliyatından korkuyorum
Maşallah canım azmine hayranım bende bir isteksizlik var her yerim ağrıyor ve hep uykuluyum ama geçecek biliyorum
Aslında sağlık amaçlı gidiyorum boyun düzleşmesi ve omuriliğimde eğrilik başlamış ama incelme için de hareketler ekliyor hoca alt karın için hareketler yaptık bugün mesela canım çıktı

İnşallah canım inşallah

Bende 20 li yaşlarımda numaralı değilde kozmetik lens kullandım yani mavi ve yeşil şimdi aslında numarama göre kullansam olur en azından dışarıda çünkü gözlüğü göremediğim için sadece tv izlerken takıyorum dışarıda Allah kerim

Ben çok rahat ediyorum lensle sabah kalkar kalkmaz takıyorum yatana kadar çıkarmıyorum 3 numara benim gözler miyop

Ben çok rahat ediyorum lensle sabah kalkar kalkmaz takıyorum yatana kadar çıkarmıyorum 3 numara benim gözler miyop
3 aylık lens mi kullanıyorsun canım ben numaramı bile bilmiyorum ben neden böyleyim aşırı ötesi paniğim ve dese bile heyecandan o dakika unutuyorum neysem numaram az değişmiş gözlüğümü almaya gidince numaramıda sorayım bir yerede yazayım

Güzeller hayırlı akşamlar nasılsınız
Özledim sizi
Ben bu hafta hazırlıkta kalayım. Yarın tartı atarım inşallah
Hayırlı akşamlar canım duygu gel gitleri yaşıyorum ama halledebilirim
Kız kardeşim hikaye atmış diğer kızkardeşim annem erkek kardeşim yeğenlerim vs tiyatroya gitmiş bana haber bile etmediler bunu İlk kez de yapmıyorlar
14 15 yıldır bunu yaşıyorum ama her defasında kırılıyorum birşey deyince de sen zaten gelmezsin ki diyorlar gelmem tabi çünkü bunu hep yaptınız diyemiyorum yada siz teklif edinde ben gelmezsem sorun yapin diyemiyorum evim çok uzak onlara arabamız da yok durumumu biliyorlar ama en azından teklif edip beni alabilirlerdi diyorum sonra boşver be çiçek diyorum

İçtiğim suyu yazmayı unutmuşum suda
3 litre içtim

Sen üzülme bizde tiyatroya birlikte gideriz

Sen üzülme bizde tiyatroya birlikte gideriz
Tamam gideriz inşallah benim maddi gelirim onları gibi değil ama piknik vs ye çağırmıyorlar bide asosyal lik durumum var kolay şeyler yaşamadım destek görmek istediğim hiç kimse destek olmadı
Kendi kendime halletmeyi öğrendim umurum değil sadece bir an kırıldım geçti gitti
Moodu düşürmek yok
Sağlıklıyım
Evladım da sağlıklı
Eşimi seviyorum
Yemek yiyebiliyorum kirada da olsa bir evim var temiz yatağım var
Ve nefes alabilme ye hâlâ devam ediyorum
Yaşamak güzel
Ben onlara yetişemem benim standartlarım ve gücüm belli

Sabah 11.00
Peynir zeytin domates salatalik
14. Kahve
15.00 120 Gr tavuk ve salata
17.30 çiğ badem 10 tane
19.10Akşam cevizli lorlu salata
1. Gün
2.5 lt su
Cam pencere silme ev süpürme ev işleriyle sürekli bir efor vardı ama Leslie 15 dakika yapabildim.

Eklentiler

• IMG_20240705_140102.jpg
    198,9 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG-20240705-WA0026.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 12
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…