Popüler Konu LenaG ile MasterFit

M kızlar çok moralim bozuk arife günü biliyorsunuz oruç oruç tutmak çok sevap akşam oğlum pizza istedi zaten akşam yemeğinde pizza yemiştim oğlan da isteyince üç dilim de ondan yedim gece birde yani dünkü menüyü yazsam da akşam komple bozdum diyebilirim neyse gece susuzluktan uyandım sabah ezanı okunuyordu oruçlu olacağımı unuttum kolayı diktim muhtemelen ezan okunurken diktim diye hatırlıyorum ve sonuç oruç tutamadım asaroğlu toza başladım

Gunaydin kizlarrr ilk tartim. Gruba girdigimle kilom ayni ((( LenaG Elhan
Canim biraz iradeni zorlasan sende basaracaksin

Sagol canim
Maşallah canım sana
Ben de uğraştım 2 kilo verip 70 i görmek için ama başaramadım maalesef
Sagol canim
Bayramda biraz dikkat edebilrsen haftaya kesin gorursun canim bence
Tebrik ederim.canim

Selamlar canlar Bu hafta hiç aktif olamadım
Davama delil tanık listesi hazırlamakla uğraştım tüm tramvalarim geri geldi resmen
Çekişmeli boşanma davası çok zor süreç biran önce bitse keşke ama daha yeni başlıyoruz bunu da biliyorum
Bayram tatilinde umarım toparlarim kendime gelirim tatil planlarım var sonrası kafam yerine gelmiş bir şekilde aranız da olmak istiyorum

Bayramdan sonra baslıyorum ınsaşlah yorumlara kuzum

Günaydınlar
En son 71.3 idi sanırım emin değilim.
Bugün 70 .7
Fark -500

Elhan

Elhan abla
Son zamanlarda motivasyonun düştü. Hiçbirşey yapmak istemedim. Ama şimdi iyiyim şükürler olsun. her yaz 3 4 kilo alan biri olarak bu yaz tatilinde kilo vermek niyet ediyorum.

Hala hazırlık listesinde isem hazırlıkta kalmaya devam etmek istiyorum. Çünkü yaz tatilinde evde olmadığım çok oluyor. Annem, eşimin memleket, kardeşler hep şehirdışında. Ama evde de olduğum oluyor. O zaman tartılır paylaşırım kabul ederseniz. Listede adımı görmek beni motive ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…