Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyette mutlaka oneriyorlar ya kuzum. Filtre kahve americano bunlar tok tutmutor türk kahvesi gibi. Ama bendeki şans iste
Ben sade filtre iciyorum o da haftanin 3 günü... turk kahvesi beni aciktiriyor kahve icmek zorunda değilsin anlayacağın... Butki çayı icebilirsin. Ananasli yesilcay var ondan al demle sogusun maden suyuyla karistir oh mis yaz icecegi... Hibiskus demleyip ayni sekilde maden suyu ile karistirip soğuk icecek yapabilirsin. Diyette saglikli beslenmede en esas en faydali tek icecek su,digerleri damak tadi ve keyfi...

Ananasli yeşil çayı deneyecefim işyerinde sıcak da içerim

Afiyet olsun menü biraz cılız ama adımlar harika kuşum.

Kızlar ben cumartesi kilo bildirecek miyim? En son izinli yazalım denmişti bayramdan sonraya kadar
Tatlım bildirim yaparsan kendi isteginle almış olduğun izinden çiksrsin. Sonra genel izinden faydalanır tekrar izne girersin. Kilo takibi açısından bildirimin faydalı olur ama sen bilirsin tabi ki. Tercih senin kuzucum.

Günaydın kızlar ne bu sıcak Sabah karşı serin olur uyurum dedim ama yok
Günaydın kaptanım perişan oldum dün gece bende
Uykusuz geçen gece
Açtım tavan pervanesini son hıza sabaha karşı anca sızmışım
Afiyet olsun Güzel başlayıp akşam yine yoldan sapma olmuş ama yavaş yavaş düzelecek
Günaydın kızlarrr
Günaydın
Afiyet olsun gayet başarılı menü
Günaydın
Hayırlı cumalar
Tartı için son 24 saat
Kimler bayrama daha fit giriyor
Günaydın hayırlı cumalar canım
beeennn
Günaydınlar hanımlar
Günaydın ablacım
Yarın sabah tartı resmi atacaz dimi cnm gunaydinn
Evet canım kullanıcı adını ve tarihi yazıp foto atıyoruz
Felaket bir geceydi biran önce sabah olsada bari aktiflessem diye bekledim bugün hic günaydın değil
Bana da hiç aymadı benim ev tüm gün aşırı güneş alıyor gece 3 te termometre evin içini 33 derece gösteriyordu
Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar
Günaydın hayırlı cumalar olsun
Prison break ne güzeldi
Ben de çok severek izledim tam 6 kere baştan sona
günaydın kızlar
Günaydın çiçeğim
13.06.2024 Perşembe

13.00
4 yk pilav
4 yk kuru fasulye
5 erik

15.30
1 kase kuruyemiş

21.00
5 kiraz
7 erik
3 kayısı

su: 3 lt

Elhan Nergis 35
Afiyet olsun çok güzel menü
Hayırlı cumalar hanımlar
Günaydın hayırlı cumalar

ah bu aksamlar ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…