Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kaptanım perişan oldum dün gece bende 🥵

Açtım tavan pervanesini son hıza sabaha karşı anca sızmışım 🥵

Afiyet olsun 🥰Güzel başlayıp akşam yine yoldan sapma olmuş ama yavaş yavaş düzelecek 💪

Günaydın 😃

Afiyet olsun gayet başarılı menü 🥰

Günaydın 😃 hayırlı cumalar canım
beeennn 😃

Günaydın ablacım 😘

Evet canım kullanıcı adını ve tarihi yazıp foto atıyoruz

Bana da hiç aymadı benim ev tüm gün aşırı güneş alıyor gece 3 te termometre evin içini 33 derece gösteriyordu 🥵

Günaydın hayırlı cumalar olsun 🙏

Ben de çok severek izledim tam 6 kere baştan sona 😃

Günaydın çiçeğim 😘

Afiyet olsun çok güzel menü 💪

Günaydın hayırlı cumalar 🥰
Günaydınlar canısı :KK200:

Günaydın canım ekürim :KK60:
Kemiklerinin tedavisinin sağlıkla devam etmesini, saglamlaşmasini diler gül yüzünden öperim. :KK15:
Günaydın tatlı çıtırım ekürim gönlümün sultanı :KK200:
Kemiklerimizin hep daim sağlıklı olması diler canı gönülden selamlarımı yollar yanaklarından öperim :KK60:

Kız bol bol derken ipin ucu kaçmasın 😅
Kendine tatil ilan et. Çık gez piknik yap. Yürüyüş yap. Kendine özel zaman ilan et . Ruhuna dökün ♥️
bu sıcakta bunlarn hıcbırını yapamayacagımı dusunurken ben :rolleyes:dokuzdan snra kararıyor anca oyle oluryuruyus. ıstanbulda acaıp nem var. pıknık de bu 40-45 lerı gordugumuz surecee sonbahara kaldı :)) dıkkat ederm cnm ınsallah saglıklı yemek yaparm

bu sıcakta bunlarn hıcbırını yapamayacagımı dusunurken ben :rolleyes:dokuzdan snra kararıyor anca oyle oluryuruyus. ıstanbulda acaıp nem var. pıknık de bu 40-45 lerı gordugumuz surecee sonbahara kaldı :)) dıkkat ederm cnm ınsallah saglıklı yemek yaparm
Ayy benim için sahile git. Coss sesi ile suya ayağını sok 😅😍

Tatlım bildirim yaparsan kendi isteginle almış olduğun izinden çiksrsin. Sonra genel izinden faydalanır tekrar izne girersin. Kilo takibi açısından bildirimin faydalı olur ama sen bilirsin tabi ki. Tercih senin kuzucum. :KK60:
Yapmasam daha iyi dün Kızımın doğum günü vardı çook yedik içtik :/
ben uzun izin istemem zaten bayramdan sonra herkes gibi devam etmek istiyorum. 5 kilo vermişken bozmayayım hiç💞

X