Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah guzel olmus ama sonra bozmussun
Ogle bi tik iyi makarna dilimi buyuk degilse
Amaa aksam olmamis:KK43:
Makarna mecbur yeşil mercimek ve düğün çorbası et suyu kokuyordu 😔😔 sagah bir heves başlıyorum ama akşam aclktan gözüm donuyo. Hatta evi bekkeyemeden dışarda yiyorum. Bı de 8000 adım iyi aslnda yakmam.lazim ama?

40 dk çok ta uzun değil ki o 40 dk da dinlenebilir veya balığın yanına salata yapabilirsiniz
Ama kilo vermek diyet vs çok zor sizi anlıyorum bir anda diyete girmek yeme düzenini değiştirmek çok zor heleki çocuklar eş vs varsa
İnşallah başarırsınız
Teşekkür ederim eş yok çocuğum var yemkleri annem yapar haftasonu ben ycparim ama yaşlı halı yok bugün yapmadı mesela yarın da yapmicam. 1930 gelip yemek yapmak :KK43:(( bir anda düzen değiştirmek.zor evet ama bu menü gibi devam etsem de.kilo vereme biliorm ztn su içmem çok az

Kizlar yeni üye ilk gunumde sanieim yuz karasiyim

12 haziran çarşamba
Sabah 0800
bır tk tahınpekmez 1 mınık kepek ekmegı bes altı prca cornflakes
5 zeytin, 3 parça kaşar peynir. uc cherry domates
Salatalık
1 dilim kek

oglen 1230
bır dılım fırın makarna bır yk yesıl mercımek bol salat ıkı uc yk yogurtlu semızotu

Ara.ogun elma bir avuç kuruyemis

Akşam 1900
Hamburger menü cola😪

Su: 1 lt

Adım 8000
Elhan Elhan LenaG LenaG

Teşekkür ederim eş yok çocuğum var yemkleri annem yapar haftasonu ben ycparim ama yaşlı halı yok bugün yapmadı mesela yarın da yapmicam. 1930 gelip yemek yapmak :KK43:(( bir anda düzen değiştirmek.zor evet ama bu menü gibi devam etsem de.kilo vereme biliorm ztn su içmem çok az
Sizi anlıyorum acaba hafta sonu bir kaç çeşit sağlıklı yemek yapıp saklama kaplarına atsanız gelince şipşak ısıtsanız

Sizi anlıyorum acaba hafta sonu bir kaç çeşit sağlıklı yemek yapıp saklama kaplarına atsanız gelince şipşak ısıtsanız
Çok mantıklı. Önerilerinize açığım. Airfrye olsa mücver yapardım ama kendi evim değil ki alayım annem istemez zaten. Sağlıklı yemek pratik yemek önerilerinize açığım haftasonu için kolestrol çıkarmayan trigliserid mi ne kan yaglari o çok yüksek benim.

Çok mantıklı. Önerilerinize açığım. Airfrye olsa mücver yapardım ama kendi evim değil ki alayım annem istemez zaten. Sağlıklı yemek pratik yemek önerilerinize açığım haftasonu için kolestrol çıkarmayan trigliserid mi ne kan yaglari o çok yüksek benim.
Sizi anlıyorum eminim ki zor bir hayatınız var o süreçlerden bende geçtim
Kolestrol vs için yürüyüş ve bol su öneririm

Lütfen kendinizi yıpratmayin ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın

İyi akşamlar kızlar çok fena hastayım kac gundur düzelemiyorum o yüzden pek giremiyorum
Sabah
10.30
Yeşil çay
2 adet Salatalık
5 adet zeytin
12. 00
Türk kahvesi
1 tane un kurabiyesi
17.00
Ekmeksiz pidesiz servis döner
Ayran
3.5 lt su spor yapamadım halsizlikten bebekte olunca
Elhan Elhan
Geçmiş olsun 💐 kaptanım

İyi akşamlar kızlar çok fena hastayım kac gundur düzelemiyorum o yüzden pek giremiyorum
Sabah
10.30
Yeşil çay
2 adet Salatalık
5 adet zeytin
12. 00
Türk kahvesi
1 tane un kurabiyesi
17.00
Ekmeksiz pidesiz servis döner
Ayran
3.5 lt su spor yapamadım halsizlikten bebekte olunca